Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

promek

Użytkownik
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. promek

  Rozrzut fps m16

  Rogas a ta sprężyna m155 wchodzi ci na podwojnyn lozyskowaniu?
 2. promek

  Rozrzut fps m16

  M16, kiedyś to było jg, ale niewiele z jg zostalo
 3. promek

  Rozrzut fps m16

  Czesc, kolejny problem z moją M16 wszystko złożone, zestaw bu i ponoć sprężyna m155 elementa, choć pasuje mi ona bardziej pod m145 elementa, dmucha 530-540 fps. I właśnie tutaj mam problem. Na kulkach gaurdera 0.36 rozrzut fps potrafi się różnić nawet o 15 FPS :/:/ szczelność tłok głowica cylindra i dysza jest ok. Wydaje mi się że gdzieś nie trzyma osi i słabo się uszczelnia na łączeniu dysza/gumka. Testowałem różne gumki i dystansry, najlepiej chodzi na niebieskiej aimtop i czerwonej silikonowej hv70( tania i zajebiste wykonanie, żadnych nadlewek i wchodzi ciasno na lufę) testowałem też mapkę leaf monster ale na tej to już porażka. Jakie macie sposoby na sprawdzenie osi ?
 4. promek

  gumka hop up jaka to jest ?

  Rych33 a co ci to da jak ci powiem jaka to replika ?? Chce poprostu się dowiedzieć jakie firmy produkują ciemnoniebieską gumkę hu z przecięta poduszką od podkrecania, bo na niej mi najlepiej uszczelnia. Myślę że to może być SHS albo aimtop, wypróbuję je i zonscze
 5. promek

  gumka hop up jaka to jest ?

  Nie, kolor ciemniejszy i bez tych prążków
 6. Cześć, poprzednio używałem miękkiej niebieskiej gumki hop up, która to tą poduszke od podkręcania miała przeciętą na pół. Uszkodziła mi się, a inne gumki mi nie uszczelniają, nie wiem jakiej była marki i nie wiem co kupić teraz. Jaka firma produkuje niebieskie gumki HU z przeciętą poduszka ? gumka pod 550fps
 7. promek

  Wyciszona głowica tłoka a płaska

  ok, dzięki wielki. mam jeszcze drugie pytanie odnośnie tego czy po zmianie oringa normalna głowica tłoka podejdzie pod cylinder typu BU ?
 8. Czesc, mam dylemat odnośnie zestawu bore up w mojej M16. Na zestawie z wyciszoną głowicą tłoka i wyciszona hlowica cylindra chodzi glosgłoś niż na zestawie z plaskp głowica cylindra +sorbo i aluminiowa głowicą tloka. Ktory zestaw jest bezpieczniejszy dla mojego GB ? Moc 550fps sprężyna m155 elementa
 9. promek

  rk02

  Cześć, idzie do mnie używane rk02 firmy Boyi, chciałbym w niej zrobic jakies 450fps. Ktoś serwisował kiedyś ta replike i może się wypowiedzieć ? Co w niej od razu trzeba wymienic, co jest najsłabszym elementem gb ?
 10. Cześć, składam swoją DMR, aktualnie na sprężynie m140 od Poseidona mam stabilne 520 fps, Chciałbym zmienić sprężyne i już po jej ubiciu mieć ~570fps. Wiadomo teraz ze sprężynami to loteria w zalezności od producenta m160 potrafi dać wartości różniące się o 100fps... Próbowałem poszukać na forum, ale wyczytałem tylko ze shs sie szybko ubijają, a gaurdery zeszły na psy. Prosze o porade :)
 11. Cześć, poskładałem swoja m16, siedzi tam stockowa lufa o długości ~50cm do tego w gearboxie siedzi cylinder typ 0 z BORE UP i sorbo o grubości około 2mm, sprężyna poseidona m140 i aktualnie dmucha ok. 520/520 fps. Mam wrażenie ze lufa jest za krótka w stosunku do typu cylindra. Kulki 0.30g nosi na lewo i prawo. Myśle nad lufą precyzyjna 60/65cm madbull stellbull. Czy wkładając dłuższą lufę to przy tym zestawieniu cylindra typ 0 BU, zwiększy to moc repliki jak i jej celność ?Tak na oko ile fps mogę zyskać dzięki dłuższej lufie ?
 12. promek

  Problem z torem lotu kulki

  Miałem tak kiedy w jakiś sposób kulki mi się odbijały od tłumika dżwieku :D
 13. promek

  czy jest szczelna ? dysza a gumka HU

  Hej, pożyczyłem gumki od znajomego i testowałem, aktualnie podczas testu papierka z kulką w komorze, papierek podnosi się może na około 0,5cm. nie wiem juz czy to wynika od pracujących w środku mechanizmów, czy od nieszczelności, w sumie to już to olewam. Jednakże wynik na chrono poprawił się o 5fps ;) Dziekuje za pomoc, pozdrawiam
 14. promek

  czy jest szczelna ? dysza a gumka HU

  Obecnie właśnie z tego co pamiętam siedzi madbull niebieska co tego bąbla od podkręcania ma jakby przeciętego. Słyszałem że najdłuższy kolnierz ma gumka prometeusza ale za to jest luźna na lufie wew.
 15. promek

  czy jest szczelna ? dysza a gumka HU

  A jakie znacie gumki hu, które to posiadają długi kolnierz i podejda pod moc wieksza niż 500fps ?
×