Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content count

  1099
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Huba_lbn

  Specna B04 luźne body problem z zamkiem

  Googluj "G&P magic pin" np: http://asgrevolution.com.pl/sklep/czesci-zewnetrzne/896-przedni-pin-do-body-m4-m16-gp-magic-pin-z-blokada.html
 2. Huba_lbn

  Pomoc w wyborze karabinu. PILNE !

  Ja jestem fanboyem ICS i brał bym ICS ;) Oczywiście nie plastikowego i tego też nie polecę. EBB można łatwo usunąć. Osobiście nie brał bym tego Tubulara bo dla mnie za długi, celował bym bardziej w http://redberet.pl/p/37/1152334162/ics-replika-cxp-uk1-transform4-tan-seria-m-elektryczne-repliki-asg-airsoft-guns.html Pozostałe VFC różnią się tylko z zewnątrz, wybierz to co najbardziej Ci się podoba. Ja bym z VFC brał http://redberet.pl/p/37/1152335360/vfc-replika-vr16-fighter-cqb-mk2-tan-seria-m-elektryczne-repliki-asg-airsoft-guns.html Do 1500 jakby nie istniał ICS to brałbym EA-Dytac: http://zbrojownia.linuxpl.com/index.php?cPath=23_190 https://www.airsoftarmory.pl/pl/c/Repliki-elektryczne/2/1/default/1/f_producer_197/1 A konkretniej (ze względu na wygląd) tego: https://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Evolution-Dytac-MK1-SMR-10-Lone-Star-Edition-cerakote/2840
 3. Huba_lbn

  SSP1 od Novritsch

  Szukaj pod hasłem KJW KP06 kabura / holster
 4. Huba_lbn

  HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]

  400, a 120 fps to za duża rozbieżność jak zwykłe niezgranie się z gumką. Ja bym tu obstawiał coś jeszcze.
 5. Huba_lbn

  HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]

  Wymieniłeś tylko dyszę? Zobacz czy dysza gladko chodzi bez i z komorą.
 6. Huba_lbn

  Jaki tłok do GB v3?

  Zwykły (bez dziur) niebieski SHS też będzie ok.
 7. Huba_lbn

  Rozrzut fps m16

  Jaka to w ogóle replika?
 8. Huba_lbn

  gb v3 cm045 spadek fps

  Utraciła te fps po jakiejś zmianie czy sobie działała na tym setupie jakiś czas (jaki?) i nagle straciła fps? Jak nagle to trzeba szukać jakiegoś uszkodzenia/zużycia w częściach. Sprawdzić oringi i nasmarowanie i przyjrzeć się uważnie reszcie części.
 9. Huba_lbn

  Parasnajperka - karabin

  Problemem z zaczynaniem przygody z ASG ze snajperką jest taki że dopóki nie wydasz na nią trochę kasy to może być ciężko z czerpaniem przyjemności z gry, kiedy inny gracz z elektrykiem ma podobną celność i zasięg, ale może wystrzelić kilkanaście razy więcej kulek w tym samym czasie.
 10. Huba_lbn

  Kilka opinii na temat danej repliki.

  Jeżeli dopiero zaczynasz to radzę wybrać się na strzelankę gdzie jest możliwość wypożyczenia sprzętu i zobaczyć co używają inni gracze. popytać/pomacać. Ja produkty Aresa zawsze od siebie polecę. Od dawna mam ich G36, kiedyś przez chwilę miałem też M4 sprzed ery mosfetu EFCS. Na jednej strzelance trochę pobiegałem ze stockową starszą wersją tej repliki, model Sharp Bros, wewnętrznie od tej różniła się silnikiem. W tej masz nowy wąski silnik. Jest to na tyle nowość że na tym forum nie ma o tym silniku informacji. Bardzo fajnie to strzela w stocku, nie ma się do czego przyczepić. Super spust.
 11. Huba_lbn

  CM040n krztusi się kulkami

  Może być i tak, ale najpierw sprawdź na lepszych kulkach. Wsadzając tuningowe części (lufa) replika staje się bardziej wybredna na kulki.
 12. Huba_lbn

  SA-C10 vs SA-C05

  600 zł za plastikową eMkę... To twoja kasa. Sam najlepiej wiesz na jakim terenie grasz i czy naprawdę potrzebna Ci tak krótka replika. Zasięg zależy głównie od fps. Na krótszej trudniej zrobić większe fps, a dłuższa lufa trochę poprawia skupienie. Dobrze złożona replika z 15 cm lufa i 310 fps może mieć 40 m zasięgu. Jakby nie było na świecie innych replik, tylko te dwie, to brał bym C05 bo bardziej podoba mi się z wyglądu, a na bardzo ciasne pomieszczenia to i tak lepsza klamka. Na koniec i tak doradzę nie kupować żadnej z nich bo są lepsze opcje do 610 zł. Np: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-g12-ebb-tan-1152220969.html http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-045c-cyma?from=listing&campaign-id=20 http://azteko.pl/specna-arms-replika-karabinka-m4-sa-a04-upgraded-p-8005.html
 13. Huba_lbn

  CM040n krztusi się kulkami

  Zmień kulki na lepsze. Polecam G&G lub BLS.
 14. Huba_lbn

  Wiatrowka 4.5 bb elektryczna maszynowa replika

  Chyba prędzej tutaj otrzymasz odpowiedź: http://www.forum-bron.pl/viewforum.php?f=12
 15. Huba_lbn

  Wybór repliki na początek

  G36 od Boyi nie widziałem w sklepach gdzieś od dwóch lat. Jest teraz G36 od Specny, która też jest kopią Aresa, ale to 550 bez promocji.
×