Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Bardzo fajna gra. :) Mam już czołgi VK3601(H) (średni czołg), T34 (RUDY! - też czołg średni), Churchilla (czołg ciężki, lecz dość słaby, lecz można nim łatwo zdobyć psoro kasy), Hetzera (niszczyciel czołgów) i SU-26 (artyleria). Całkiem fajnie się gra, jedynie matchmaking czasami lekko kuleje, lecz można to wytrzymać, tym bardziej, że każdy czołg w zależności od klasy ma swoją rolę na polu bitwy (lekkie czołgi niszczą artylerię dzięki swej dużej szybkości [szybkiego trudniej trafić] i wykrywają wrogów, by zajęli się nimi ciężsi koledzy, średnie bronią artylerię lub wspomagają ciężkie, ciężkie czołgi atakują, niszczyciele czołgów urządzają zasadzki, zaś artyleria kampi w bazie i z dużego dystansu niszczy wrogów), więc nie jest tak źle. :) Na stronie CD Action rozdają kody do gry za darmo (na razie gra jest w fazie testów beta), więc wystarczy odebrać ze swojej skrzynki mailowej kod do gry, pobrać ją i można grać. :) Naprawdę grę polecam. Wczoraj wypuścili patcha dodającego do gry języki polski i niemiecki, więc nie znający angielskiego narzekać nie będą. :)

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna gra, dobra grafika, wreszcie nowe podejście, a nie ciągle FPP. Dobry (wysoki) poziom symulacji. Poza tym nawet jeżdżąc pierwszym, najsłabszym czołgiem nie jest się bez szans i spokojnie w czasie jednej bitwy można zniszczyć kilka czołgów przeciwnika.

 

Nie podoba mi się tylko to, ze strony konfliktu nie są dzielone wg krajów pochodzenia czołgów :(

 

EDIT: Aha, tylko spolszczenie jest póki co tragiczne. Jeśli ktoś ogarnia z angielskim radzę zostać przy oryginale.

Link to post
Share on other sites

Bawiłem się chwilę na closed beta. T1 był świetny. Najlepszy balans w całej grze. Potem zaczyna być z tym słabo. Postanowiłem DPSować tank destroyerami... cóż ... dochodziło do idiotyzmów że na planszy były 2 tank destroyery, parę medium tanków a finalnie reszta to chmara heavy tanków. Takie se...

Link to post
Share on other sites

Fajnie się w to gra, i jak się zdaje nie łatwo tak trafić i nie za każdym razem. Niedługo ma wyjść patch z amerykańskimi czołgami i usuwający problem przeskakiwania niektórych czołgów. Na razie mam T-34, A-20, SU-18 i BT-2 z czego tym ostatnim najlepiej mi idzie :wink: być może dla tego, że jest szybki i łatwo się nim poruszać. T-34 to tej pory parę razy grałem ale gra się trochę jak niszczycielem czołgów bo większość pojazdów typu IS-3 ma mnie tzw. "hita". Polecam, w końcu coś innego niż ciągłe siekanki w stylu COD'a, nieszczęsnych rycerzy czy magików itp.

Link to post
Share on other sites

Pogrywam nieco, na ten moment wożę się Tigerem II, VK3601(H) i (dopiero kupiłem) T-34. Choć gra często mnie denerwuje (coś takiego jak balans nie istnieje, a radzieckie czołgi są nieporównywalnie lepsze od niemieckich), to jednak gra ma to coś, co sprawia że jednak gra się dalej.

Szkoda że w pełnej wersji bez opłat praktycznie nie będzie się dało grać (bez premium gra to katorga), bo wszystko zapowiada się genialnie. Bitwy historyczne, gigantyczne kampanie, bitwy z podziałem na strony etc.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie w pełnej wersji bez premka bedzie gra bedzie katorgą...zasadniczoto nie wiem czy wogole dotkne pelnej wersji bo gdy mialem czas i grywalem codziennie (choroba bywa przydatna) dochrapałem się do JagdPantery....ale drugi raz przez taką męczarnie nie mam ochoty przechodzić ;)

Link to post
Share on other sites

goose to ma być mmo z mikro płatnościami - płacisz jest szybciej, nie płacisz jest wolniej, ale możesz się nadal bawić.

Nie akceptujesz takiego układu to nie graj. Nie pisz o katordze, bo jakoś ludzie z ktorym gram, mimo posiadania wozów z tierów 8-10 nadal bawią się np. w coś takiego http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/12329-historical-battles-in-the-training-battle-environment/page__p__159261__hl__shifty__fromsearch__1#entry159261

Gra jest świetna min. dlatego że bitwy trwają kilka minut i przynoszą niezłą frajdę.

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie jestem pewien jak to będzie w pełnej wersji - część wyposażenie (czołgi, niektóre rodzaje amunicji) są za złoto, a nie kredyty. W pełnej wersji nie będzie codziennie darmowego złota - tylko za kasę. Więc z tym graniem "za darmo" może być ciężko.

 

Ceny też niestety bardziej na rynek zachodni, a nie Polski :( O ile pamiętam konto premium wyjdzie ok 30-40 zł za miesiąc. Normalnie gry kosztują 100-200 zł. Czyli najdalej po pół roku gry premium gra się robi horrendalnie droga. A to tylko konto, bez dodatkowej kasy na amunicję czy wyposażenie.

 

Gra jest świetna, zapowiedź pełnej wersji jest na jesień, czyli pewnie ok. miesiąca. Na pewno będę grał w pełną, ale zobaczę jak to się będzie sprawdzało bez płatności albo z minimalnymi. Jeśli się nie da grać będę musiał zrezygnować.

 

PS w tej chwili trzymam oba podstawowe czołgi o dodatkowo mam SU-18, AT-1 i wczoraj kupiony BT-7 (gram od ok tygodnia).

Link to post
Share on other sites

Ja już się psychicznie przygtowałem na 30 zł miesięcznie. Póki co gra wciągneła bardzo dużo moich znajomych. Pykamy razem wieczorami.

Nawet tych co do tej pory grali cały czas tylko w CS 1.6.

30-40 zł za konto na miesiąc to chyba światowy standard w MMO. Weź pod uwagę że jak juz zdobędziesz dany wóz, dkupisz moduły to więcej golda i exp nie będzie Ci potrzebne.

Mam KT, hummela , leoparda, vk3002db. Zbieram na Panterę. Przed patchem jeżdziłem jagdpanterą i ferdinandem.

Frajda jak cholera. Jak tylko będzie dostępna ta opcja zakładam klan dla ludzi w wieku 20+, m.in. w celu grania quasihistorycznych rozgrywek. Dam znać w tym wątku.

http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/9/336825829.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...