Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Gra naprawdę wciąga można spędzić przy niej kilka nocy :)

Co do amerykańskiego drzewka. Miałem okazje być na spotkaniu w Warszawie (11.10.10) na którym developerzy zapowiedzieli, że amerykańskie czołgi zostaną wprowadzone za około 4-6 tygodni, prawdopodobnie razem z patchem będzie soft wipe czyli sprzedadzą nam wszystko co mamy na koncie za cenę kupna ( teraz gdy coś sprzedajemy dostajemy tylko 50% wartości towaru) całe zdobyte doświadczenie zostanie prze konwertowane na "Free EXP" czyli będziemy mogli odblokować sobie pojazd według własnego widzimisię. Później zostaną wprowadzone wojny klanów i inne nowe tryby.

 

Odbyły się już nawet pierwsze mistrzostwa "1st CBT Championship" w których zwyciężyła Polska drużyna "1st PAD-Polish Vodka Squad" (miałem zaszczyt być jej członkiem)

 

Strona klanu 1st Polish Armoured Division to 1stpad.pl , obecnie rekrutacja jest ograniczona aby dostać się do klanu potrzebna jest referencja jednego lub kilku klanowiczów.

Link to post
Share on other sites

Ech, szkoda że tego soft wipe nie było, w końcu zapowiadali...

Nic, dalej tygryskiem królewskim się pobujam, ale teraz głównie do shermana chcę doczłapać. M3 Lee już mam. Tragiczna sprawa. Technika walki jak w przypadku TD i średniawa armata to kiepskie połączenie. No, jescze tylko z 10k punktów :icon_razz2:

 

Hmm... Może chce się ktoś wymienić kontem w celach badawczych? Oferuję konto z wypeweksowanym KT, VK3601, Marderem (te dwa do nabijania free expa), PzIII/IV i M3 Lee. W zamian chce tylko T-44 / Panterę (wypeweksowaną). Okazja! :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Dzięki, ale w handel się nie bawię. Poza tym nie widzę biznesu w przesiadaniu się z Tygrysa II na IS-3 :wink:

Bawię się już shermanem, ale niestety, kilkudniowy normalny balans się skończył, i znów rzuca mnie między Tygrysy i ISy, którym mogę co najwyżej lakier zadrapać... Koniecznie muszą coś z tym balansem zrobić, bo tak się nie da grać.

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie sprawę że zamontowane części wpływają na to pomiędzy jakie tiery nas wrzuca. Tyle że po prostu przez kilka pierwszych dni od "pacza" w cholerę było niskich tierów (głównie amerykańców), więc nawet wypeweksowanego Szermana wrzucało do niższych tierów. Teraz mało amerykańców już jeździ, ludzie wrócili do swoich ruskich i niemieckich maszyn, które po prostu w tej grze są lepsze.

Ale zniszczenie tygryska (wiadomo, napoczętego, ale i tak się liczy) M4 to świetne uczucie, niemal wynagradzające frustracje obijania się co rusz o IS-4/7 :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Na forum WoT sami Devsi przyznają, że po patchu balans jest sknocony i pracują nad tym. Przykładów jest wiele:

- LT z T2-3 trafiają do walki z HT T7-9;

- MT T8 są równoważne z HT T8 i jedna strona ma maxa 3 MT, a druga 2 HT;

- bitwy gdzie po jednej stronie jest 8 haubic samobieżnych, a po drugiej 9 :icon_lol:

 

Poprawią, poprawią, a póki co i tak się fajnie gra :)

Link to post
Share on other sites

W topowych tierach nie ma problemu z balansem. Posiadam JGtigera i nie zauważyłem wielkich dysproporcji. Troche szkoda, że narazie nie ma sensu granie medium tankiem. Ani specjalnych obrażeń nie robi, a po usunięciu warpowania bezproblemu można meda sknocić na dojeździe. Ja widze ciągle jeden problem z gąskami. Często po urwaniu tracków pocisk nie robi obrażeń. Dobry gracz ustawi się IS'em 4-7 bokiem do Ciebie i jest nieśmiertelny, bo zanim moja 128mm przeładuje on naprawi gąski.

 

P.S. Jeśli ktoś uważa, że w grze jest dobry poziom symulacji polecam sprawdzić trylogię gry Combat Mission :cool:

Edited by Piec
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ciekawa walka dzisiaj mnie spotkała:

shermanpower.th.jpg

 

Sherman Power! :icon_biggrin:

Wiadomo że sam tak nie rozwaliłem wszystkiego, ale: IS-3 zdjąłem jednym strzałem gdy miał 17% HP, Tygrysa 2 strzałami gdy miał ok. 25% HP, T34/85 zjechałem sam, KW jednym strzałem z 31%. Czy jakoś tak, w każdym razie HP się zgadza.

Amerykańska 76 to na prawdę porządna zabawka :icon_biggrin:

Edited by Spirit
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...