Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja wczoraj dostałem fenomenalne 10 expa (50% boosta) na vk4502 :D

był gigantyczny lag po którym znalazłem się w rogu mapy zahaczyłem o skałę i linie ograniczenia mapy i tak spędziłem całą grę. Dobra wiadomość to ta że nic nie straciłem z hp czy pocisków :D

Link to post
Share on other sites
to na Shermanie liczone jako podwójny ? :D

Tak, pierwsza walka w danym dniu.

 

Właśnie zainstalowałem patcha. Szkoda że nie było soft-wipe, tak t54 chciałem kupić :icon_cry:

 

Edyta:

Jezu, gość który podkładał głos jako załogant powinien dostać nagrodę w kategorii "głos najbardziej wyprany z emocji".

Najlepiej jakiś porządny mikrofon, bo chyba komórką nagrywał swoje wypowiedzi.

Tak, tak, teraz załoga mówi po Polsku... :icon_confused:

Edited by Spirit
Link to post
Share on other sites

Gierka jest miodna, jakby co mój klan "Black Devils" dalej poszukuje nowych graczy. Obecnie walczymy równiez w Battle League w dywizji Champions, gdzie mamy w czwartek drugie starcie w barażach, po czym nastapi walka w drzewku pucharowym.

 

Jakby ktoś był zainteresowany zostać członkiem naszego klanu niech pisze na PW lub u nas na forum ;)

 

Link do podforum klanowego: http://wayofwar.org/forumdisplay.php?f=554

 

Ogólnie to na razie luźna grupa, ale wyniki w lidze pokazały, że udaje nam się zgrać i odnosić sukcesy.

Edited by goliat1939
Link to post
Share on other sites

Zbieramy się w pokoju treningowym w 15-20 osób i testujemy różne warianty rozgrywki, w różnych skłądach. Jak opracujemy coś sensownego, to sprawdzamy plan w sparringu (mamy kilka zaprzyjaźnionych teamów). Od najnowszego patcha doszły walki w kompaniach, więc korzystamy również z tego, a przy okazji często bardziej doświadczeni gracze biorą tych co niedawno zaczęli do plutonu i tłumaczą co i jak. Naturalnie wszystko na TS/Mumble, bo bez tego ani rusz.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Cały czas szukamy wyzwań, więc jakby co zapraszam kiedyś na mały sparring :)

 

A to fakt, już myślałem, że mnie masz, szczególnie, że dość sporo przeżyłeś.

 

Potem już różowo nie było, bo zaczęły się kompanie 7x Maus... kompletnie to psuje zabawę, szczególnie jak chce się robić teamy "w miarę ligowe".

Edited by goliat1939
Link to post
Share on other sites

Kompanie są jakie są, można czekać aż wprowadzą ograniczenia tierów/punktów i słabsze teamy będą mogły grać. Póki co zostaje grindowanie wysokiego tieru na bitwach randomowych, a maksować T9/10 w kompaniach.

Maniacy wyciągają ponad 2tys. bitew w miesiąc i 30-100k expa dziennie...

Edited by ZuBeR
Link to post
Share on other sites

Darmowa, gdy będzie release to gra będzie się opierać na mikro płatnościach, a więc żeby mieć lepszy tank (a właściwie móc go utrzymać) to trzeba będzie kupić sobie golda. Coś jak w Navy FIeld czy Battlefield Heroes. Z tego co na razie wiadomo miesięczne premium będzie kosztowało jakieś 2500 golda czyli około 10 USD.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...