Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

http://ebairsoft.com


Recommended Posts

Witam.

 

Jako, że często sprowadzam coś z http://ebairsoft.com chętnie pomogę w sprowadzaniu gratów z tego sklepu.

 

Zasady są bardzo proste.

1.Robisz listę tego co Cię interesuje(najlepiej ponumerowana lista przedmiotów z linkami) i wysyłasz do mnie na maila. W tytule wpisz "nick - ebairsoft".

2.W odpowiedzi przesyłam Ci przybliżoną cenę przedmiotów, ich dostępność oraz przewidywany czas realizacji zamówienia. Jako, że rynek walutowy leży w sferze moich zainteresowań poinformuję Cię gdybym spodziewał się jakiejś większej zmiany kursu dolara. Czasem warto poczekać kilka dni z zamówieniem a czasem lepiej się śpieszyć.

3.Zgadzasz się na zamówienie(lub nie ;-) )

4.Przesyłam Ci dane mojego konta.

5.Wpłacasz pieniążki.

6.Gdy tylko uzbiera się parę rzeczy płacę za zamówienie i w tym momencie przy sprzyjających wiatrach po około 2 tygodniach masz wszystko u siebie.

 

Mój mail: maker223@gmail.com

 

Uwaga!

Większość produktów w tym sklepie jest china made więc może zdarzyć się, że coś będzie nie tak z zamówionym przedmiotem, ale zazwyczaj jest to po prostu małe niedopatrzenie które często można zwalczyć w domowych warunkach poza tym są to bardzo sporadyczne przypadki. Uspokajam jednak, że zamówiłem masę rzeczy dla siebie i dla innych i nie było jak dotąd poważnych problemów.

Edited by Yuri
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dolar leci ładnie w dół więc czuje się zobowiązany zachęcić do zakupów w Azji :wink: .

 

Ktoś pytał mnie też o zamówienia z innych sklepów. Odpowiem, że chętnie pomogę przy robieniu zakupów w większości dużych sklepów w HK(wgc, ehobby itd). Jeżeli dolar ustabilizuje się trochę poniżej 3zł to najprawdopodobniej będę robił zbiorowe zamówienie z jednego z tych sklepów.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja.

Nadal aktualne? Jeśli tak, to z jakiej stronki? RSOV.com? Bo ja bym chętnie ściągnął Glocka 17 ARMY wraz z dod. magiem. Koszt wysyłki to bodajże 30$ bez względu na ilość przedmiotów, więc troszkę można zaoszczędzic. Dod. poprosilibyśmy o wysłanie z dopiskiem GIFT. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...