Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tabela sprężyn i inne pożyteczne linki.


Recommended Posts

Dodam kilka moim zdaniem ciekawych i pożytecznych linków:

 

Tłumacz z różnych języków

Prędkości kulek 0,2 g osiągane na różnych sprężynach

Przelicznik wszystkich typów wielkości fizycznych (niekoniecznie z układu SI)

Przelicznik tego co osiągają nasze zabawki

 

Pozdrawiam

 

Medium

 

PS. Gdyby ktoś miał coś jeszcze ciekawego (pamiętając, że to forum AirSoftowe) proszę o dodanie. Jak coś mi się nie spodoba to usunę :D .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja z kolei dodam translator z English na Polish:

http://www.translation-guide.com/free_onli...glish&to=Polish

 

Wprawdzie wychodzi czasami coś takiego:

Mamy był dostawanie dużo pytania około który skakać wola czynić który szybkość w an AEG. My zdecydowany ono był czas wobec zrobić rzeczy nieco łatwiejszy pod kątem ty przed ty wchodzić stać się twój armata zmodyfikowany. Przy pomocy g Przewyższać bbs i pewien Tokyo Maruszów M4A1 ów my zmodyfikowany rezygnować wszystko ten Systematyczny ulepsza ów my kulisy :
Ale działa :D
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

Wtrące swoje 3 grosze.Miałem z 10 sprężyn,najlepsza to niewątpliwie guarder,mogę je polecic z czystym sumieniem idealny stosunek mocy/do czasu działania, po 3 miesiącach nie straciła praktycznie nic fpsów.Mad onion na początku mają zawyżone wartości , ale juz po krótkim czasie tracą fpsy.Prometheus przez wielu niedoceniany,ja ze swojego egzemplarza byłem zadowolony dawał 133 m/s (m135)

Link to post
Share on other sites

Grubością drutu :P m130 jest grubsza niż m100 ... Aż takim ekspertem nie jestem ale z zewnątrz różnią się np tym że guarder jest minimalnie dłuższy niż prometheus... oraz ma w innych miejscach "skok".Wszystkie mają szlifowane końce... A dodam jeszcze że bardzo zadowolony byłem z m120 JBU nie ubijała się i tańsza o 20 zł niż np guarder.

Link to post
Share on other sites

No tak, nie da się ukryć że m130 jest grubsza niż m100 :D

 

Ciekaw jestem po prostu czy taki guarder różni się czymś od ca czy systemy albo g&g

 

Już miałem na widelcu m120 hurricane'a ale okazało się że w sklepie nie ma :< Alternatywnie mam do wyboru G&G m120, CA 190% (ciekaw jestem jak się w rzeczywistości ma do m120s guardera - ponoć CA zawyża moce) albo MadOniona.

Link to post
Share on other sites

Madonion zawyża moc o przynajmniej 5-6 nieraz nawet 10 m/s... sprawdzone , do swojego aega to jedynie guardery kupuje,sprawdzone,wytrzymałe,daja deklarowana moc,1 sztuka dała mi 2-3 m/s więcej.Co do g&g nie miałem i nie mogę się wypowiedziec,ca również jedynie miałem stycznośc z stockową.

Edited by yamahar46
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem właśnie na specshopie M100 G&G i M120 Guardera. W zasadzie porównać tego nie sposób, bo sprężyny różne, do 2 różnych AEGów ale będę mógł coś powiedzieć na temat wykonania i ile faktycznia dają FPS ;) Z tego co mi wiadomo to sprężyny G&G są również bardzo dobre (jak i Guarder).

 

W przypdaku sprężyny M100 zastanawiałem się nad JBU jeszcze, ale ostatecznie padło na G&G. Myśle, że nie będę żałować, a JBU byłby różnie dobrym wyborem ;]

Link to post
Share on other sites

Ja używałem sprężyny m90 G&G i świetnie trzymała osiągi i praca GB byla miła.

Co do Guardera to teraz mam takowego m130 w swoim potworku i również nie mam powodu do narzekań, ładnie wykonana, siedzi w GB ładnie, a co najważniejsze daje stabilne fpsy.

Link to post
Share on other sites

M130 guarder - Duża ilośc zojów i cieńki drut.

M130 systema - Mniejsza ilośc zwojów i grubszy drut niż przypadku guardera.

sprężyny wielu producentów różnią się przeważnie wykonaniem, ilością zwojów i zastosowanym materiałem z jakiego jest wykonana. Teraz zaczynam się zastanawia nad sprężyna z Powerupgrade-u.

Link to post
Share on other sites

Materiał, ale także długość, ilość zwojów, grubość drutu i skok (np. skok w MO jest większy niż w guarderze, a w zwęzonych miejscach nawet mniejszy niż w guarderze). Prometheus na bdb szczelności (obecnie to standard we wszystkich niemal replikach) daje dokładnie tyle samo F/s na ile deklaruje - żadnych spadków - idealnie trzyma moc. MO na początku daje o 10m/s więcej niż wskazuje oznaczenie. Po pewnym czasie spada moc o około 40f/s. Guarder - Na niskiej szczelności daje tylę co pisze producent - na super szczelności daje potężne wyniki (np. moja stara M150 dawała 173 m/s przy niemal idealnej szczelności i BU - to już o wiele za wysoki wynik w porównaniu do oznaczenia). Innych w łapie nie miałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...