Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

75th Ranger Regiment


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co nie zmienia faktu, że PC służy do przenoszenia płyt na dodatkowej kamizelce niskoprofilowej a CIRAS to zintegrowana kamizelka balistyczna, do przenoszenia balistyki miękkiej i twardej. RRV może pomieścić maksymalnie dwa kafle, w opcji z plecami, ale nadal nie nadaje się w takim wypadku do noszenia samodzielnego, chyba że masz płyty stand-alone, jednak w taki przypadku powierzchnia chroniona ulega znacznej redukcji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o butach bo przeglądając foty na shadowspear i innych forach miałem problem z identyfikacją pod jakiś konkretny model. Wydaje mi się, że jakieś Merrelle na pewno trafiłem na fotach i coś przypominającego ASOLO ale nie udało mi się konkretnego modelu wyszukać gdzieś żeby kupić.

Link to post
Share on other sites

Czy takiego PC http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3581 używają Rangersi? Jeżeli to nie ten to czy jest w ofercie Flyye jakiś inny PC którego używają? Wiem, że CIRAS Land jest w ofercie ale chciałbym coś bardziej na czasie.

 

Znalazłem jeszcze takiego PC:

http://lh5.ggpht.com/_wSk-zYa7740/SShv62TdbhI/AAAAAAAABS4/N-3OExcudpU/RLCS_plate02.jpg

http://lh4.ggpht.com/_wSk-zYa7740/SShv6ttBnNI/AAAAAAAABSw/vvrz5qagIsQ/RLCS_plate01.jpg

Produkuje jakaś firma jego kopię bo z EI widziałem.

Edited by Grzesiek34232
Link to post
Share on other sites

Ta kopia Flyye jakaś dziwna bo np. patrząc na tył to oryginał ma 7 taśm poziomo przyszytych a ten z Flyye ma 6 taśm.

 

Tak samo z ilością przeszyć patrząc na taśmę u samej góry z tyłu kamizelki:

Oryginał ma 6 pozycji a Flyye ma 7

 

Chyba, że ten PC z Flyye to nie kopia tego co podałem w linkach tych na dole mojego wcześniejszego posta.

Lub kopia tylko, że niedokładna ale tego po Flyye się nie spodziewałem.

Link to post
Share on other sites

Dodatkowo proponuję użyć prawdziwego Velcro a nie jakiegoś taniego rzepa. Rożnica w wytrzymałości i "czepialności" ogromna. ;)

Velcro z klejem naprawdę mocno trzyma. ;)

 

theRav -

Na hełmach mają

- oprócz MS-2000

- zasilanie do nokto (jakiego to już poszukajcie - nie będę wam odbierał zabawy) ;)

- Latarki nahełmowe Surefire

- niektórzy mają tam jeszcze rożne czołówki od Pezl'i po Princeton Tec'i.

 

Właściwie to taki teraz standard... ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...