Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

75th Ranger Regiment


Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takie może pytanie nie na miejscu, ale zastanawiam sie od jakiegoś czasu. Dlaczego bluza w miejscu gdzie jest przykryta przez kamizelke ma kolor biały. Czy ma to jakieś plusy? A może jest to jakiś materiał którego nie można farbować. Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się nad miejscami gdzie można użyć MC. Afganistan to dobre miejsce ale w miejscach gdzie występuje rzadka roślinność. Jednak na pustyni zdecydowanie lepiej sprawdza się Marpat Desert albo 3C ale on chyba już nie jest używany. Jeśli sie myle prosze mnie poprawić.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Arcteryx wypuścił ostatnio kilka modeli bluz-kurtek (nie wiem jak dokładnie to nazwać) wśródk których znajduje się Talos typowy combat shirt z materiałem korpusu w kamuflażu multicam.

 

Korpus Talosa jest z bawełny - http://leaf.arcteryx.com/Product.aspx?EN/Mens/Trade_Act_Compliant/Talos-Halfshell-Patterned

 

"Lightweight, long-sleeved, halfshell shirt with cotton-knit jersey fabric in the torso, and durable cotton/ripstop nylon in high-wear areas. Designed to be worn under body armour or a backpack."

 

Jak HM napisał - Polartec wypuścił tkaninę termoaktywną w MC. Robi z nich koszule kanadyjska firma ICE ( http://www.icetactical.com/clothing-combatshirt.html ).

 

Polartec się nie przyznaje do posiadania dzianin w MC, DURO mogło wybarwić partię materiału na zamówienie klienta.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Chyba nie rozumiesz roli materiału termoaktywnego pod kamizelką, on i tak jest zakryty. Kiedy Crye wyczarowało CSy to i tak było wielkim krokiem naprzód, teraz jak masz jakiś problem to kup sobie ICE.

Link to post
Share on other sites

Wiem że kamizelka to zakrywa ale niestety nie całkowicie. Widziałeś te zdjęcia co wstawiłem. Widać ten materiał i niestety rzuca się on w oczy. BTW gdyby zamiast MC byłby UCP to nie widać było by aż tak znaczącej różnicy. Niestety to nie jest UCP.

Edited by SgtSmigiel
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...