Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co, gdzie i za ile?


Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Camo jest całkiem tanio, jak na jakosć sprzętu, który tam oferują. Za 100 zeta spokojnie skompletujesz mundur, ale ze szwajcarskim może być problem... Najlepiej sam podskocz do Poznania jak będziesz miał trochę wolnego czasu i obczaj co i jak. Camouflage'a mogę ci z czystym sumieniem polecić, bo sam tam się zaopatruję i nie narzekam na to, co tam kupiłem. A w dodatku, kolo za blatem zna się na rzeczy i w miarę możliwości postara się pomóc.;]

Link to post
Share on other sites

Co do umundurowania to Camo ma zdecydowanie lepszy wybór jak Specshop. Co do ASG to nie ma co porównywać.

Ale w specu ostatnio mnie troszkę zmartwili. Poszedłem tam, aby załatwić jedną małą śrubkę (do przykręcenia tłumika ognia w mp5 CA). Powiedzieli, że czegoś takiego nie mają. Troszkę mnie to dziwi, szczególnie że chłopaki prowadzą serwis i takie rzeczy odkręcają przy każdym niewielkim nawet remoncie. Ale może to ja nie mam racji...

Link to post
Share on other sites

Problem w tym ze takie srobki sa robione tak jak replika w chinach czy na tajwanie i pewnie nikt ich nie produkuje jako czesci zamiennych. Pozatym w tlumikach sa zazwyczaj srobki imbusowe ktore w Polsce sa robione wlasciwie tylko pod kakretny produkt i nie ma ich w Polskiej Normie, co za tym idzie bedziesz musial sobie dobrac jakas srobke, i miec nadzieje ze gwint jest metryczny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak ale sprawdzony NIE WIEM NA CZYM!

Dlatego zapytałem, zamiast wklejania poprzednich postów napisałbym: tak sprawdzone na goglach i wszelkiego rodzaju okularach. - mniej roboty i stresu.

Już nie można o nic zapytać? Nie bądźcie tacy zmanierowani i niesympatyczni w swoich odpowiedziach. Rozumiem że nie lubicie lenistwa ale nie przesadzajcie...

{Wyluzujcie troszkę} Don't worry be happy :D

 

Dziękuje ci Johan_JK za odpowiedź, bardzo mi pomogłeś TX

Link to post
Share on other sites
wie ktos gdzie/czy mozna dostac w poznaniu google uvex ultrasonic za mniejsze pieniadze niz 79pln?

w necie sa za 68 - zawsze troche pln do przodu, ale z przesylka wychodz prawie to samo

KPS -> http://www.kps.com.pl/kps.htm

Cen nie podają i trzeba się o nie zapytać. W odpowiedzi (maj 2006) dostałem cennik. Ultrasonic kosztują (kosztowały) 44,90 zł, a Ultravision - 27,90 zł.

Jak dla mnie, to bardzo korzystne ceny :) .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Czy ktoś wie gdzie w poznaniu można kupić Anti-Fog spray?

Może to nie jest bezpośrednio związane z ASG ale myślę że tym "z gorszymi" goglami się przyda dlatego piszę tu :D

Pozdrawiam

 

Witam

Polecam tego klik K2 antifoga sprawdzony i naprawdę daje radę, dostępny w stacjach obsługi i na stajach benzynowych.

 

-

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...