Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SKLEP MILITARIA łódź


Recommended Posts

Mam do was pare pytań o sklep militaria łódź chce sobie kupić nowy karabin a ten sklep ma naprawde konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi

tu jest link: http://www.militarialodz.pl/sklep/index.php?DepartmentID=38

odpiszcie co wiecie wiecie o sklepi co o nim sądzicie i najbardziej do tych którzy tam kupowali.

Ceny karabinów w poruwnaniu z każdym na jaki patrzałem po prostu hurtowe.

Link to post
Share on other sites

W "poruwnaniu" z innymi sklepami tak korzystanie nie wypada, gdyż:

Nie jest konkretnie napisane o gwarancji [a konkretniej: przy niektórych replikach pisze 12 miesięcy gwarancji[mp44 agm] a przy większości[ SWD, gaziaki i większości karabinów szturmowych nic nie pisze na ten temat ],

ceny też nie wypadają dobrze [kilka replik porównałem z krakmanami często jest albo minimalna różnica w cenie [rzędu 10 zł] albo drożej, lecz trafiają się rodzynki]

przy wielu replikach nie pisze nazwa firmy tylko nazwa ostrego odpowiednika.

Dość nieczytelne opisy replik, napisane ciągiem przeważnie bez konkretnie wypisanych danych technicznych i materiałów.

 

Proponuje Ci poszukać w innych sklepach [linki łatwo możesz znaleźć na forum].

Link to post
Share on other sites

wielkie dzięki ale np ten hk416 to jest jg i wiem z czego jest zrobiony i w porównaniu z innymi sklepami to jakieś 200zł a na gwarancjii mi nie zależy mam dobry i tani serwis na miejscu. więc tylko chodzi mi o obsługe wysyłke i czy nie oszukuja ludzi.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie możesz zamawiać i kupować na pewno nie oszukują bo od paru ładnych lat są na rynku, poza tym mają sklep stacjonarny gdzie można ich zastać a nie jak niektórzy że tylko wysyłka. Zawsze możesz zadzwonić i porozmawiać to się osobiście przekonasz o jakości obsługi.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
Guest Rengi

Ja też polecam, obsługa jest pro , do co cen jest różnie zdarzają się produkty w bardzo dobrych cenach jak i w przeciętnych(mowa o sklepie stacjonarnym).

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...