Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Breaching i nie tylko.


Recommended Posts

Czy ktoś zna sposoby/urządzenia/materiały(to już nie koniecznie;)) do otwierania oraz wywarzania drzwi? Jak się nazywają, jak otworzyć zamek przy pomocy spinki i np śrubokręta(nie udało mi się to), czy multitool ma w sobie narzędzia do otwierania zamków, jak uderzyć drzwi barkiem/nogą aby za bardzo nie ucierpieć?

Link to post
Share on other sites

Z YT się tego nie nauczysz raczej, poszukaj podręczników CIA lub innych instrukcji dla partyzantek i dywersantów antykomunistycznych. Jak widziałeś książeczkę z której jest ten obrazek to na pewno wiesz że kilka obrazków dalej jest instrukcja jak wykonać profesjonalne wytrychy do dowolnego zamka. Jak jesteś leniwy to popytaj ślusarzy ew. policjantów, wielu z nich ma zestawy "uniwersalnych" kluczy i wielu umie "spinkami" robić cuda. Generalnie tylko nie wiem po co CI taka wiedza, istnieją ślusarze a jak już musisz wywalać drzwi z zawiasami to od tego też są odpowiednie służby.

Link to post
Share on other sites

@Czozen ogólnie to moim celem jest dołączenie do takich służb.

@Arafat nie mam zamiaru używać tego do niecnych celów ani nawet do ćwiczeń. Po za tym bardzo ładne narzędzie.

Kilka razy zdarzyło się, że nie mogłem otworzyć drzwi i nie mogłem wyjść z domu.

A w ASG nie zdarza się, że trzeba otworzyć zamknięte drzwi? Jestem początkującym "maniakiem" i jeszcze o wielu rzeczach nie wiem.

Link to post
Share on other sites

@Arafat nie mam zamiaru używać tego do niecnych celów ani nawet do ćwiczeń. Po za tym bardzo ładne narzędzie.

Kilka razy zdarzyło się, że nie mogłem otworzyć drzwi i nie mogłem wyjść z domu.

A w ASG nie zdarza się, że trzeba otworzyć zamknięte drzwi? Jestem początkującym "maniakiem" i jeszcze o wielu rzeczach nie wiem.

 

Poproś mamę o klucze i uświadom jej, że w razie pożaru możesz zginąć jeśli trzyma Cie zamkniętego.

Jak pisałem - posiadanie takich narzędzi jest karalne, więc posiadanie tego dla samego posiadania jest niezbyt fajnym pomysłem...

 

A jeśli drzwi w sklepie są zamknięte (bo i sklep nie pracuje), to też je wyważasz, bo jesteś początkującym "kupującym"?

Link to post
Share on other sites

Poproś mamę o klucze i uświadom jej, że w razie pożaru możesz zginąć jeśli trzyma Cie zamkniętego.

Jak pisałem - posiadanie takich narzędzi jest karalne, więc posiadanie tego dla samego posiadania jest niezbyt fajnym pomysłem...

 

A jeśli drzwi w sklepie są zamknięte (bo i sklep nie pracuje), to też je wyważasz, bo jesteś początkującym "kupującym"?

 

nie-_-

Link to post
Share on other sites

Poproś mamę o klucze i uświadom jej, że w razie pożaru możesz zginąć jeśli trzyma Cie zamkniętego.

Jak pisałem - posiadanie takich narzędzi jest karalne, więc posiadanie tego dla samego posiadania jest niezbyt fajnym pomysłem...

 

A jeśli drzwi w sklepie są zamknięte (bo i sklep nie pracuje), to też je wyważasz, bo jesteś początkującym "kupującym"?

 

 

Arafat poprawiłeś mi samopoczucie , a myślełem że dzień będzie stracony . :-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...