Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BF2 Project Reality


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra, już mam zarys całej sytuacji.

 

Rucznoj - dowódca, ale potrafi grać większością kitów

SiwuseKK - Medyk, strzelec/ ew. zastępca dowódcy

MatriX482 - SAW Gunner, Grenadier, Rifleman ( AT ).

denvey - strzelec/specjalista

Donald177 - daje radę jako medyk i miejscowy pajac

Jacek - Dobry we wszystkim

Grzesiu - Snajper/ strzelec wyborowy

Shad3r - granadier/strzelec/medyk

olo102 - strzelec/specjalista

czupakadra - strzelec/AT4/LKM

 

W sumie jest nas dobra liczba, mam nadzieję że mimo prawa murphiego da się zgromadzić przynajmniej 8 osób :icon_razz2:

Możliwości są duże, możemy zrobić zmechanizowaną piechotę - jeden team zwykły, 2 będzie nas osłaniał z apc. Zwykłe 2 oddziały po 5 osób.

 

Moglibyśmy mieć 2 LKM, 2 medyków, 2 kity dowódcy, specjalista, LAT/HAT, granatnik, wyborowy. No ale wiadomo, że zobaczy się w czasie gry i raczej dostosujemy ilosć kitów do sytuacji i mapy. To do jutra punkt 20;00 - widzimy się na xfire, pokój "WMASG" Ci których mam na xfire, zaproszę, ci których nie mam muszą sami wbić.

 

Żeby ułatwić nam wchodzenie na serwer i bycia w tej samej drużynie[a poza tym to fajnie wygląda :cool: ] wszyscy ustawiamy sobie prefix "[DpDs]" - tymczasowy, nic nieznaczący tylko po to by admini w razie czego przenieśli nas do właściwego zespołu. To by było na tyle.

Link to post
Share on other sites

Ruczoj a ja mam taką popozycję.Otóż jestem CL'em klanu i gramy sobie do BF2 poprzez BFBC2 i LFS to mamy własnego TS'a i chciałbym was serdecznie na niego zaprośić na czas gry miejsca starczy dla każdego, komunikacjia byla by duzo lepsza, a i może niektórzy z was częśćiej graliby z nami.Więc jak?

Link to post
Share on other sites

@olo

taktyk awszystko fajnie, problem w tym że wy? [ruscy] nie potrafiliście zrobić klina. Nam szło lepiej, ale jak myśle sobie o warunkach bojowych, to nie wiem jak to wyjdzie.

 

Poza tym potrzebne są dobre LKMy, bo wczorajsze były słabe, jak wziąłem w jednej rundzie to od razu posypało się 7 fragów. EW mogę biegać jako sl ale z lkm a ktoś będzie miał mój kit by w razie czego wymienić się :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Grałem, grało się super, świetnie i zabawnie, ale musiałem opuścić serwer- przygotowania do świąt :icon_confused:

 

Rucnzoi- wieeelki + za ogar całej naszej PR'owskiej watahy. Atmosfera świetna- teksty, jeszcze lepsze.

 

Dziś nie zagram, ale we wtorek na pewno zagram, lub postaram się :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...