Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BF2 Project Reality


Recommended Posts

Jakby co, to ja chyba mogę już grać. Zagrałem kontrolnie czy laga zbytniego nie ma i nawet fraga udało się złapać.

 

Jeszcze małe pytanko - do komunikacji głosowej muszę sobie kupić mikrofon i tyle? Czy jeszcze jakiś software zainstalować? Głupie pytanie w zasadzie, ale tak to bywa, jak na konsoli człowiekowi podają wszystko jak na tacy. :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ohtar

Tylko mikrofon.

 

Co do wmasgowiczów, nie jest ich tak wiele. Pierwszego dnia owszem, było dość dużo osób ale już następnego to może ze 2 z wmasga - widocznie nie spodobał im się trening a szkoda bo graliśmy już normalnie potem.

 

Na jutro ogarniam już po raz ostatni teraz ekipę godzina znana, gra będzie normalna - zapraszam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Guest Mati13k

Mógłbym być pilotem drużynowym i spełniać zachcianki wysadzenia na Słońcu, ale niestety Xfire'a nie toleruję. Jakość dźwięku jest gówniana, nic tam nie słyszę. Chyba muszę pobawić się sensownie w konfigurację.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Być może, koledzy też nie narzekają. Jutro się tym pobawię. Skype powyżej 4 osób w konferencji potrafi zamulić grę ostro, ale to też można spróbować (tutaj jest najlepsza jakość dźwięku).

 

Dzisiaj latałem sobie Viperem na Muttrah City, zostałem zestrzelony, wyskoczyłem razem ze strzelcem w ostatniej chwili, a na ratunek przyjechała inna drużyna w konwoju z...... wózków widłowych. Dawno się tak nie uśmiałem. :D

Link to post
Share on other sites

Opcje>Narzędzia>głos>jakość

Xfire jest o tyle dobre, że nie trzeba mieć serwa. Ale jak się już dorobiliśmy ts to tylko z tego korzstamy.

Skajpa nawet nie ma co brac pod uwagę jako komunikator "gamingowy".

 

Ogólnie coś słabo z reprezentacją wmasgową, bo grałem przez rok i prawie nikt od was nie grał, a teraz kiedy nie mogę to jest reaktywacja :icon_cry:

 

@mati

Jakie wózki widłowe, czy my przypadkiem nie mówimy o innej grze? Poza tym cobrą lata się wysoko i za górami, a hueyem lata się na janusza :biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie wiedziałeś o wózkach widłowych w dokach na Muttrah City? Grasz 3x dłużej niż ja i o tym nie wiesz, wstyd! :P Co do Vipera (USMC Cobry już nie posiada) - gunner nie zdążył zdjąć AA na forcie więc wysokość niewiele dała.

 

 

EDIT: Huey'a też tam nie ma. ;) Jest Venom tak dla ścisłości.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Mati- Ty o tym wiesz, ja i inni teraz o tym wiedzą. Niestety większość graczy nie ma tak obszernej wiedzy jak Ty, My i Wy.

 

Tak samo w MEC nie ma T-90 a T-72...

 

Ale- IMO Viper wszedł niedawno ( znaczy modernizacja Cobry ). A takiej zmiany w liście zmian w patchach od 0.91 do 0.96 niezauważyłem.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Mati- Ty o tym wiesz, ja i inni teraz o tym wiedzą. Niestety większość graczy nie ma tak obszernej wiedzy jak Ty, My i Wy.

 

Tak samo w MEC nie ma T-90 a T-72...

 

Ale- IMO Viper wszedł niedawno ( znaczy modernizacja Cobry ). A takiej zmiany w liście zmian w patchach od 0.91 do 0.96 niezauważyłem.

 

Spoko, napisałem dla jasności, nikomu niczego nie zarzucam, nie każdy musi się interesować akurat takimi sprawami. Podałem to jako ciekawostkę. ;) A to czy w PR jest Viper czy Cobra można poznać po "pancernych" silnikach, a nie jednym (z owalną dyszą) z tyłu, jak w Cobrze.

 

Viper (właśnie ten czoper jest w PR) - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f9/AH-1Z_Line_Drawing.svg

Cobra - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b5/Bell_AH-1F_SUPER_COBRA.png

Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałeś o wózkach widłowych w dokach na Muttrah City? Grasz 3x dłużej niż ja i o tym nie wiesz, wstyd! :P Co do Vipera (USMC Cobry już nie posiada) - gunner nie zdążył zdjąć AA na forcie więc wysokość niewiele dała.

 

 

EDIT: Huey'a też tam nie ma. ;) Jest Venom tak dla ścisłości.

A można screena wózka i jego lokacji? Serio nigdy o tym nie słyszałem a muttrah znam na pamięć. Ale mam takich kolegów, że gdybyśmy wiedzieli o tych pojazdach, to robilibyśmy wielkie ataki na wroga :biggrin: BTW jeszcze nie grałem na nowym paczu więc nie wiem jakie są teraz helikoptery na tej mapie, ale właśnie wcześniej był huey i viper [nie znam się na lotnictwie, zresztą cobra czy viper to jeden pies dla mnie :icon_razz2: ]

 

 

Tak samo w MEC nie ma T-90 a T-72...

 

To prawda, nie raz się kłóciłem z kolesiami że to są właśnie T72. Łatwo się je rozpoznaje po tej "V" na przedniej płycie pancerza.

 

@rucznoi - no nie gniewoj sie na mnie, bana dostałem ^^ teraz dopiero płytkę od kumpla pożyczyłem ;)

 

Płytka za dużo Ci na bana nie pomoże, raczej musisz wziąć cd-key od kolegi :biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja akurat na multi nigdy nie próbowałem tam zajrzeć, jak gram na Muttrah to obsadzam Venoma lub Vipera ze znajomym, myślałem, że tu i tu są. ;)

 

 

 

PS Wiecie co z tą mapą?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...