Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[krawiec] BOMBEL86 (dawniej: bombelsars)


Recommended Posts

Jak również byłem zadowolony z rzeczy od Bombla, wszystko było jak należy. Teraz, moje rzeczy mają drugie osoby i też sobie chwalą :)

 

Ja powiem szczerze, że bardziej podobały mi się rzeczy zrobione przez Bombla niż, przez Specops, gdyż te się świeciły, a "Made in Bombel" nie. Lecz Specops ma mocniejsze wykonanie, bo robi tylko w Cordurze.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trochę odgrzebany temat ale co tam.

Pochwalę sie kolejnym już szpejem który Bombel dla mnie uszył.

Tym razem Plate carrier na Płyty L i M, elastyczny cummerbund a resztę już widać.

Szycie jak zwykle bardzo dobre i co najważniejsze wszystko uszyte na moje wybujałe widzimisie.

http://imageshack.us/g/225/platecarrierbombel001.jpg/

http://i206.photobucket.com/albums/bb264/Bombel-/DSCN4059.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Myślę, że i ja powinienem dołączyć do grona zadowolonych uzytkowników produktu made in Bombel. Chciałem troszkę poużywać sprzęt zanim napisze dobrą opinię .

 

http://s206.photobucket.com/albums/bb264/Bombel-/?action=view&current=DSCN3958.jpg

http://s206.photobucket.com/albums/bb264/Bombel-/?action=view&current=DSCN3959.jpg

 

Oto mój sprzęt wykonany przez ww krawca. Bardzo dobrej jakości, użytkuje lekko ponad rok czasu i jestem bardzo zadowolony. Porównując z miwo p, nie odbiega wykonaniem i estetyką. Zero popruć, nitki na swoim miejscu, nic nie wyłazi. Tanio i solidnie, na pewno nie będą to jedyne zakupy!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Wielki plus dla Bombla. Mając porównanie z produktami Miwo i PSTG, mogę stwierdzić że szpej zrobiony przez Bombla ma taką samą, wysoką jakość szycia. Wszystko zrobione tak, jak to sobie pomyślałem. Cena również dobra, o wiele lepsza niż zaproponowały mi inne firmy za uszycie takiej kombinacji szpeju. Polecam jego wyroby z całego serca.

Fotka szpeju

Link to post
Share on other sites

Przepraszam że się wtrącę, bo jak niektórzy wiedzą jestem związany z tym biznesem, ale chciałbym wrzucić tylko uwagę ogólną.

To chyba oczywiste, że taniej bo o ile wiem Bombel to nie firma. Zatem porównywanie cen firm i osób prywatnych jest trochę nie na miejscu :)

Link to post
Share on other sites

Co rozwijać i co mam porównywać? Płacone podatki (w tym 23% VAT), księgowość i inne koszta wynikające z legalnej działalności? Ja Bombla nie atakuję. Robiłem po prostu i jedno i drugie i wiem skąd są takie ceny tu i tu.

Link to post
Share on other sites

Potyrałem trochę szpej który szył dla mnie Bombel i... czapki z głów. O jakościowym skoku Bombla ostatecznie przekonał mnie AnR na swoim blogasku, postanowiłem więc zarydzykować i zamiast zamawiać coś rodem z TMC dać szansę Bomblowi. Niby nic wielkiego-zachciało mi się poczciwej rodezyjki. Kontakt z Bomblem-miód, podesłałem zdjęcia, wszystko ze mną dokładnie omówił (czy będą noszone płyty, czy musi być kompatybilność z ALICE, etc.), potem pozostało czekanie. Rodezyjka zrobiona ładnie, mocne, porządne szycie, żadnych wystających nitek, duże klamry i długie paski do regulacji. Nic się nie pruje, nie trzeszczy, nawet za uchwyt ratunkowy mnie ostatnio wlekli i... nic, słowem-tak ma być! Cena: baaaardzo przystępna. Generalnie POLECAM.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam.

Ja rownież dołączam do zadowolonych klientów bombla.

Cała transakcja od początku do końca przeprowadzona profesjonalnie, od zebrania wszystkich informacji na temat interesującej mnie kamizelki, po ostatnie szwy.

 

Prosiłem bombla o uszycie PC'ta na wzór Banshee pc, z kilkoma małymi zmianami, z kamizelki jestem bardzo zadowolony, uszył dokładnie to o co prosiłem.

Co do jakości szycia, nie jest to na pewno MIWO (nie ujmując tu oczywiście bomblowi) ale jest to zdecydowanie bardzo dobrze uszyty kawałek szpeju.

W porównaniu Flyye-Bombel moim skromnym zdaniem lepszą jakość szycia prezentuje ten drugi.

Odstajacych nitek na całej kamizelce było łącznie ~5. Estetyka szycia rownież na dobrym poziomie.

Nie tyrałem jej jeszcze w boju, ale jestem przekonany, że posłuży długo :)

 

Tutaj kilka fotek dla zainteresowanych: https://www.dropbox.com/s/t8j5ovh4zb2h0dk/Zdj%C4%99cie%2008.08.2014%2C%2014%2035%2045.jpg

 

https://www.dropbox.com/s/hf8wjqi7w3irhhq/Zdj%C4%99cie%2008.08.2014%2C%2014%2035%2035.jpg

 

https://www.dropbox.com/s/rkkkmc3x7egpzku/Zdj%C4%99cie%2008.08.2014%2C%2014%2034%2058.jpg

 

https://www.dropbox.com/s/6ug6zw6sk9yqn6n/Zdj%C4%99cie%2008.08.2014%2C%2014%2034%2034.jpg

Edited by stalker51
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Robota wykonana przez Bombla na wysokim poziomie, wypada więc pochwalić.

 

Mimo okresu świątecznego stanął na wysokości zadania i sprostał mojemu zamówieniu i kamizelka doszła w świetnym czasie. Kontakt na +, wszystko bez problemu dogadane i dograne, całość w 100% zgodna z założeniami. Ja jestem bardzo zadowolony. Co do trwałości, tutaj póki co można jedynie domniemywać, ale przy tej jakości roboty, wątpie by cokolwiek w warunkach ASG się z tym działo. Zdecydowanie polecam.

 

14lr5fk.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przyszło :icon_biggrin:. Zarypiaste. Kawał dobrej roboty. Wygoda użytkowania mega. Wreszcie wiem do czego się przydają płyty :icon_smile:.

 

3 Ładownice na 2 magazynki do emki wykonane świetnie. Mieszczą się idealnie 2 te najgrubsze od G&G.

 

Ładownica pistoletowa miała na początku problem z porządnym zapięciem się i nie wypadaniem, ale mocniejsze wbicie paska podziałało :icon_smile:. Idealnie mieści szybkoładowarkę.

 

Cargo jest wykonane świetnie. Pomieści wiele rzeczy. Wewnątrz wszyta kieszonka, która na pewno się przyda :icon_smile:. Idealnie na butelkę wody / kulek

 

Worek zrzutowy super wykonany. Bardzo pojemny.

 

Kamizelka sama w sobie zarypiasta. Bardzo wygodna. Boki są na styk (latam na prawie najmniejszej regulacji). Górne pasy do regulacji bez klamer to był bardzo dobry pomysł. Żadnych odstających nitek za co wielki plus. Boczne panele są wszyte do przedniego zamiast tradycyjnego rzepa. Brak rzepa stanowi delikatny problem przy ubieraniu, lecz bieganie w niej jest dzięki temu według mnie wygodniejsze. Siatka w kamizelce jednak przyda się, bardzo potliwy ze mnie człek. Rzepy na kamizelce (2 pierwsze pasy) pozwalają mi na przypięcie imiennika bez dodatkowych kosztów.

 

No co więcej napisać? Od dzisiaj wiem tylko tyle, że każdy szpej szyje mi Bombel :icon_biggrin:

vIkuhTe.jpg

XZ0jfaT.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Kolejne zamówienie i kolejne plusy :icon_smile:. Zamówiłem plecak na butlę HP / pokrowiec na camelbaka.

Według tego co ja chciałem na kamizelkę post wyżej.

Plecaczek z wyjściem na wężyk od góry i dołu (prawy bok).

Pisał, że aktualnie nie ma czasu więc się wydłuży troszkę. Moje zdziwienie, gdy na następny dzień już było gotowe.

Poprosiłem o przegrodę na pokrowiec na wodę, a sprawdza się jako kieszeń na butlę.

 

Poprosiłem także, aby wykazał się inwencją twórczą przy reszcie kieszonek co wyszło nader znakomicie. Kilka gumek na szybkoładowarki + mała kieszeń na drobne rzeczy.

 

S12ULzQ.jpg

 

Tutaj właśnie wyjście na wężyk od dołu:

NimpKiR.jpg

 

yZZmC1P.jpg

 

I wyjście na wężyk od wody do góry.

tFitoAP.jpg

 

Do tego wcześniej była zamówiona mała kieszonka na baofenga 888S.

Bardzo przyjemna. Możliwość podpięcia pod to akcesoriów, brak problemów ze zmianą kanałów i głośności. I dobrze chroni przed kulkami. Oraz łatwe wyciąganie i wkładanie :icon_biggrin:.

 

YDrF1Qj.jpg

Uf1kjjW.jpg

 

No, ale spotkała mnie mała nieprzyjemność. W pewnym momencie spruł mi się jeden szew trzymający molle od strony płyty. Szybka wiadomość do Bombla, jakieś tam problemy od producenta z taśmami bo już je wycofał. Decyzja? Szybka wysyłka do Bombla. Kilka dni później u mnie. Naprawa w ramach gwarancji + gratis za problem :icon_wink:, akurat jak kupiłem glocka, ładownica na dwa magi pistoletowe.

 

9gTS0cG.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...