Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taktyczny


Recommended Posts

Bardzo wielki PLUS dla taktycznych.

Z mojej winy wynikło małe nieporozumienie w zamówieniu, ale z pomocą obsługi wszystko ładnie dało się odkręcić.

Polecam, a jestem bardzo wymagający :icon_biggrin:

 

Panowie z taktycznego to jacyś magicy ! Tak szybkiej realizacji zamówienia to się nie spodziewałem :icon_biggrin:

Wymiana lufy i dołączenie do zamówienia trwało 2 dni, tylko że we wtorek o 14.20 wysłałem lufę a przed chwilą dostałem pakę z tym co chciałem :icon_biggrin: Magia, tego nie ogarniesz :teethh:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zakupiłem u nich M4 KWA. Bardzo fajna obsługa, zrobili mi tuning, szybko odpisują na e-mail'e, polecili mi fajne części, na m120 wyciąga po miesiącu 440 fps stabilne. Jedyny minus to że zaproponowali mi gumkę fioletową prometheus lay lax i również na ich stronie pisze że jest od 450-600 fps, a ja uważam że jest na mniej niż 400 bo lepiej podkręca w CM.028 niż w mojej m4, dlatego nie fajnie że mi taką polecili bo zielona G&G jest lepsza.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

W dużym skrócie bo nie chciało mi się ciągnąć sprawy ze sklepem (kontakt jest miły tylko jak wszystko jest ok).

 

Wysłane 2 repliki -

Jedna na tuning - dostałem z powrotem stare części. Nowe włożone "na słowo" bo kwitka żadnego nie ma. Na paragonie tylko pozycje o nazwie "części" więc teoretycznie może być złom. Działa więc póki co ok.

Wysłana replika z plombą u nich wróciła bez plomby. Straciłem gwarancję.

Tu trochę moja wina bo zapomniałem załączyć kwitek z gwarancją mimo że pisałem mailem że ma gwarancję. Ale serwis woli zdrapać własną plombę niż zadzwonić i powiedzieć czy przypadkiem nie chcę utrzymać gwarancji, dosłałbym kwitek.

 

Do żadnej repliki nie było kwitka że przestrzelana ani ile fps. Zrobiłem tuning i do dziś nie wiem ile mam fps.

 

Replika wysłana na przegląd - kasa policzona, żadnego kontaktu ani kartki, ani słowa, nic. Ani że replika ok, ani że coś nie tak. Kwitka na to też żadnego.

I pewnie bym to olał bo replika działa tyle że na pękniętym GB i słabej sprężynie o czym ja wiem - a serwis chyba nie. To otworzyli czy tylko zgarneli kase? Tak na logike po usłudze serwisowej chciałbym się dowiedzieć że mam GB do wymiany, ale może wymagam za dużo.

 

Wysłałem do nich replikę specjalnie żeby nie tracić gwarancji i dlatego że mieli dobre opinie, mimo że mam serwis sprawdzony prawie pod domem.

 

Nie lubię wystawiać złych opinii i przykro mi że to robię, ale jest to jedyny sklep asg który wkurzył mnie na tyle żeby to zrobić.

 

Jeśli masz gdzie indziej zostawić replikę na serwis to zrób to. Zakupów nie komentuję bo nie robiłem i nie zamierzam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja bardzo pozytywnie przegląd repliki przeszedłem.

 

Po pierwsze bardzo szybko, oddałem sprzęt w poniedzialek bez umawiania się wcześniej i do odbioru był w czwartek :)

 

Przy okazji przeglądu brałem magazynki, zostały od razu przestrzelane z repliką. Do wymiany była gumka i sprężyna, i z 420fps na 120 zrobiło się 440 ;) Serwisant bardzo kontaktowy, dzwonił jak trzeba było coś konsultować i odpowiadał na nawet najgłupsze moje pytania :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Witam, niestety nie mam dobrej opini o nich. Niestety wyszlo to dopiero wczoraj, po rozkreceniu gb...

 

Otoz, jakies rok temu dalem im m4 do malego serwisu. Wymiana gb z stock na KWA, w tym smarowaniem podkladkowanie, wymiana tloka na bore up, sprezyna, etc. Dostali wszystkie potrzebne czesci. Po kilku dniach zadzwnili ze maja problemy ze szczelnoscia czy tam cos, powiedzieli ze to byc moze przez BU. Zaproponowali bu Ultimate + sprezyna ulti. Zgodzilem sie.

 

Wydane 400 zl...i 3 tygonie czekania.

 

Ostatino replika zaczela gorzej strzelac. rozkrecilem gb a tu wielki szok.

 

Zamiast bure up - zwykly cylinder typu 0!

do tego jakis tlok ulti z plastikowymi zebami( miabyc shs niebieski ), ktore po prostu wytarly sie ( replika byla na 2 strzelankach przez rok ) i dlatego przestala dzialac.

Ogolnie replika strzelała srednio jak na niby 550 fps.

 

Jutro do nich dzwonie.

 

Proszę zapoznać się z zasadami działu! Opinie zamieszczamy po kontakcie z sklepem, bądź jego kategorycznym brakiem. Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jak to się ma do ostatnich postów i innych niepochlebnych opinii?

 

Widzę w tym temacie 2 niepochlebne opinie, a niewielkie wpadki mogą zdarzyć się każdemu. Niemniej nie będąc mieszkańcem Małopolski wiem, że Czesio i Tubiś posiadają w środowisku opinię dobrych fachowców.

 

Tip: warto przed wysłaniem repliki skontaktować się z serwisem i zapytać o czas realizacji.

Edited by Maximus1944pl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...