Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łączenie Kamuflaży (zapoznaj się z pierwszym postem)


Recommended Posts

mam pytanie jakie oporządzenie wybrać (jaki kilor lub kamo ) do munduru wz 89 mam kurtę i mocno sprane spodnie mam jeszcze w planie kupić plecak puma i czapke ale np manierki i innego sprzętu już nie dostanę jaki kolor lub kamuflaż wubrać myślałem nad oliv ?

mam też dylemat jaki dobrać kolory munduru bo umnie jest wszędzie sucha żółta tawa i młode sosny a jak do lasu(większego niż zagajnik) wejdę to masakra albo mech 20 metrów dalej dęby a dalej stare sosny i żółta trawa jakie kamo wybrać na suchątrawę myślałem o noszeniu beżowej lub khaki koszulki a jak się coś zmieni to założyc kurtkę ??

 

"Osobiście zdarzyło mi się raz używać mieszanki wz. 89 z wz. 93. (tj. kurtka wz.89, spodnie wz.93) Moim zdaniem nie najgorzej to wyglądało. :icon_smile:" jeżeli dobrze wygląda to git a jak myślisz jak bym dodał do munduru wz 89 oporządzenie oliv to dobrze by wyglądało ??

Link to post
Share on other sites
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie - jaki kolor oporządzenia komponowałby się idealnie z kamuflażem Pencott Greenzone? Chodzi mi o walory kamuflujące a nie estetyczne. Szperając w google znalazłem dwa ciekawe przykłady:

 

Greenzone + Plecak CB (chyba)

Klik

 

Greenzone + kamizelka Ranger Green + Ładownice CB

Klik

 

Pierwsze zdjęcie wygląda całkiem OK wg mnie (robione w polskim lesie)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ahoj, ważne pytanie:

czy ktoś miał okazję ocenić (do lasu liściastego/mieszanego jesienią) taką konfigurację: góra dpm, dół fleck. Teoretycznie dpm powinien dobrze zgrać się z liśćmi i gałęziami (uwierzyłem, kiedy na własne oczy nie zobaczyłem znikającego ludzika) a bardziej "ziemisty" i ciemny flek "rozmemłać" na tle ściółki?

Edited by niewiadomoco
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

O, zadziwiająco dobrze pasuje. Dzięki.

Ale to oporządzenie to chyba nie jest zwykła oliwka, tylko Cośtam Green?

Ale ok, poguglałem sobie więcej zdjęć Formozy, na innych też łączą MC/CG z zielonym oporządzeniem. O dziwo nawet z camogromem daje radę

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hm, a co myślicie o: spodnie DPM + Combat Shirt Woodland? Ponieważ CS w DPM jest droższy od tego Woodlandowego. W sumie kamuflaże w miarę podobne. Widział ktoś takie połączenie?

To UBACS-y czy tam CS-y w leśnym DPM są gdzieś w ogóle dostępne?! Pewnie jakaś chińska/cywilna produkcja.

 

Nie widziałem takiego połączenia, ale mnie się ten pomysł wydaje kiepski. Oba kamuflaże, choć z pozoru podobne, mają różną kolorystyke (ogólnie rzeczy biorąc DPM jest raczej ciemniejszy i bardziej nasycony)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...