Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-02 (M82A1) [Snow Wolf]


Recommended Posts

Do v.2, bo bez sensu wywarzać otwarte drzwi.

Czas na CNC kosztuje, a mój czas osobisty jest ... hm bezcenny, mam go zbyt mało, żeby za 30-40 zł robić model sprawdzać poprawność program, tolerancje powykonawcze; ewentualne poprawki.

 

Co innego obudowa, ale zaraz przeszukam inne fora, czy gdzieś się temat już nie pojawił, może, ktoś coś takiego już zrobił i udostępni model 3D.

W końcu po to są te fora fun-owskie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy da radę. Nie sprawdzałem tego.

 

Do v2 long trudno dostać części tuningowe. Chociażby do SR25 nie mogę dostać czerwonego tłoka G&P, a chyba tylko on podoła m170tce bym nie musiał się martwić że z każdym kolejnym strzałem może on paść.. To samo ze szkieletami.

 

Szkielet long jeszcze se dorobimy, ale tłoki i zębatki raczej już nie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A propo V.2 i lufy - tak typ 0 - obsłuży 800mm.

Pozdrawiam.

 

Proszę o dokładne parametry repliki , cylinder , głowice , dysza komora . Mnie na long GB nie udało się uniknąć spadków , dokładnie koło 30-40 FPS przy lufie 705 mm

Link to post
Share on other sites

Temat nie zdechł, a ja .... jestem na wakacjach.

 

Propozycje dostałem ale chyba ..... zakupienia - chyba zrobionego GB, więc ... raczej nie skorzystam.

Mam CA25 z GB V.2 longiem i zrobię kopię tego GB, z tym , że zabiorę się do tego po wakacjach.

Link to post
Share on other sites

witam

panowie mam problem z moim barrett-em.

dokonałem kilku upgrade-ów

 

u NEO zrobiłem wzmocnienie szkieletu ( blaszki i "tytanowy klej")

http://www.neoserwis.krlicho.org/wzmocnienie-szkieletu-gear-box-a-do-m82a3-barrett/

 

 

cylinder, głowica cylindra, głowica tłoka, popychacz, dysza od systemy bore -up( trzeba było trochę spiłować szkielet (30 minut roboty)

zębatki zestaw torque up systema

tłok deepfire

sprężyna prometheus M210 bez przycinania

i pojawił się problem.

gearbox pracuje prawidłowo. problem zaczyna się gdy złożę cały sprzęt razem. nie podaje bb-sów i wali na pusto.

jak bym nie ustawił zębatek przy składaniu szkieletu, to po oddaniu jednego strzału zawsze dysza ustawia się w połowie pomiędzy pozycją wyjściową a odciągniętą. nie mam MOSFET-a( chętnie jakąś sugestię jaki model wybrać)

POMOCY BO JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ

ps zasilanie to LIPO 11,1 firefox silnik stockowy

Link to post
Share on other sites

Witam.

To jak zatrzymuje się dysza , to już drugorzędny problem - jak mosfet to tylko z AB -( szukaj bez radiatora na IRL3713).

Aby rozwiązać problem pobierania kulek masz 2 wyjścia: 1. To skrócić dyszę ...ale zanim to zrobisz ,spróbuj może: 2. ODSUNĄĆ komorę od GB - dając np. cienkie podkładki między nie. Jak dasz za dużo to stracisz kompresje. Jak to nie zadziała to zrób 1. :D

Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź jutro podejmę próbę z podkładkami.

 

Ustawienie dyszy w połowie drogi na pewno wpłynie na siłę sprężyny na dłuższą metę a chcę zachować jej właściwości najdłużej jak się da. Skoro dysza odchodzi to i tłok się cofa. Pytanie czy MOSFET zaradzi tej sytuacji?

MOSFET jest dla mnie nowym tematem ale obawiam się, że się nie obejdzie bez zakupu:)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

rozłóż GB i sprawdź jak jest ustawiona dysza gdy zaczyna się naciąganie tłoka a przestaniesz się martwić tym iż dysza jest cofnięta.

 

 

bardzo mądre spostrzeżenie BRAVO no teraz to już nie mam pytań. szkoda tylko że nie rozwiązuje to mojego problemu i nadal podczas ognia pojedynczego zaczyna mi cykl drugiego strzału

Link to post
Share on other sites

Dlatego masz zamontować mosfeta z hamulcem ( AB ) i problem zniknie!!!

 

 

 

P.S. Moim skromnym zdaniem tyle pracy w tym stokowym GB jest wyrzuconą kasą i stratą czasu.

Ja też mam wzmocniony szkielet ale pomimo wzmocnień fabryczny i tak nadpękł po 30/40 strzałach, wniosek... robią je z kiepskiego znalu. No i ten ząbek prowadzący do składania połówek pod głowicą cylindra to fatalny pomysł bo osłabia konstrukcję i tam właśnie zaczęło iść pęknięcie.

Wstawiłem porządny, na razie przemiał mały bo około 600 kulek ale wszystko zicher!

Link to post
Share on other sites

Pytanie do posiadaczy repliki: Są jakieś problemy z lufą zewnętrzną, która lubi się odkręcać - tak jak jest w przypadku SW-01 (M99)? Bo widzę, że spasowanie montażu lufy wewnętrznej jest kiepskie (przydałoby się wytoczyć nowe stabilizatory lufy). Szczerze - czy z tej repliki można zbudować "snajperkę", czy tylko klimatyczny odkurzacz?

Edited by DDevilPL
Link to post
Share on other sites

Pytanie do posiadaczy repliki: Są jakieś problemy z lufą zewnętrzną, która lubi się odkręcać - tak jak jest w przypadku SW-01 (M99)? Bo widzę, że spasowanie montażu lufy wewnętrznej jest kiepskie (przydałoby się wytoczyć nowe stabilizatory lufy). Szczerze - czy z tej repliki można zbudować "snajperkę", czy tylko klimatyczny odkurzacz?

 

 

Odpowiadając na Twoje pytanie, to wydaje mi się że w dużej mierze zależy to od kasy jaką w tą replikę wsadzisz.

Stock to badziew, wszystko luźne i nie poskręcane, głupi bipod lata jak cyganka po rynku, czy też wspomniany przez Ciebie stabilizator, albo to pseudo przedłużenie lufy wewnętrznej... to wymaga dopieszczenie i poprawienia.

 

Wkładając troszkę pracy i troszkę więcej kasy myślę że idzie z tego zrobić dobry karabin wyborowy.. ja się nie poddaję.

 

Pozdrawiam

NeO

Link to post
Share on other sites

uważam że warto kupić

problem z podawaniem bb -SÓW się rozwiązał jak wróciłem do stockowych zębatek. nie rozumiem dlaczego tak jest ale chyba tak musi być aż dokupię zamiennik na zjechaną zębatkę( nie sprawdziłem czy silnik jest odpowiednio dokręcony i tak poszedł pełną parą i zmasakrował mi zębatkę) i mosfet

 

mniejsza o to

 

solidną dawkę fps-ów i zasięg można osiągnąć stosując

wzmocnienie szkieletu stokowego

systema zestaw cylindra bore-up 199zł

tłok deepfire wzmocniony (wymienne ząbki) 110zł

sprężyna prometheus M210 120zł

gumka hop-up ultimate 45 zł czy coś koło tego

 

zastrzegam że zużycie jest małe na chwilę obecną bo jakieś 200 kulek, co jednak ciekawe że całość wytrzymuje krótkie serie po 3-4 strzały:)

inne części mam stockowe(lufy precyzyjnej nie liczę)

celność i zasięg dokładnie zmierzę w następny weekend

pozdrawiam

Edited by dyscus
Link to post
Share on other sites

viper nie czepiaj się.

pozdrawiam:)

 

Nowy jesteś, jeszcze się paru rzeczy musisz nauczyć :)

 

Serie na M210 nie są dobrym pomysłem, bo się powinno strzelać z kilku sekundowym odstępem między strzałami, jeżeli chcesz, aby szkielet żył jak najdłużej.

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...