Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba nie warte zakładania nowego tematu:

chcę przefrezować preckę żeby pasowała do VSRki, zamierzam iść z tym do jakieś firmy zajmującej się toczeniem/frezowaniem i tu pytanie czy na tokarkach/frezarkach ręcznych zrobią to dobrze?

Link to post
Share on other sites

Witam, szukam szybkiej porady. Potrzebuję kulki o wadze 0,30g - czy opłaca się brać te Blastery - http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_53_238&products_id=828&name=Kulki_BB_Blaster_Japan_-_0,30g_-_1000szt. ?

 

Czy może lepiej wziąć 0,28 G&G? Strzelałem PJ premium 0,3 i leciały przyzwoicie (jak na moge wymagania), ale chciałbym coś lepszego (giwera poniżej 500FPS)

Link to post
Share on other sites

Generalnie przy takiej mocy dobrze by było używać SGMów, ale są one chyba obecnie w Polsce niedostępne.

 

Co do devili - też korzystam z 0.4g i jakościowo są trochę lepsze niż MB tzn jest dużo mniej odpadów. Za to niektóre kulki są w kształcie sześcianiku bądź są tak zmasakrowane, że szkoda gadać. Niestety, je też trzeba dokładnie przebrać.

 

Różnicy celności/zasięgu między MB a devilami nie zanotowałem. Z jednych i drugich da się strzelać na te 80m.

Link to post
Share on other sites

Nie mówię, że nie :) Po prostu różnica między MB a devilami jest tak mała, że nie ma za dużego wpływu na celność repliki (tak jest przynajmniej przy moim porównaniu devili zakupionych miesiąc temu, i 3 paczek MB zakupionych w różnych okresach wcześniej).

Link to post
Share on other sites

o pro po kuleczek ;) dołączę się elektryk 540 fps, oczywiście nie besztajcie jest na semi ;p !! tzn miała 517, ale zarzuciłem preckę Promyka, więc " na oko " myślę że gdzieś tak jest, mało się strzelałem z niej bo to praktycznie nóweczka ;p kulki 0.3 ??

Link to post
Share on other sites

Kupię to i napiszę czy warto.

 

@old: Spróbuj jeszcze raz przelać swoje myśli na ekran.

To forum, a szczególnie to podforum, jest miejscem dla potrafiących posługiwać się językiem polskim.

Możesz to interpretować również w ten sposób, że mile są widziane osoby, które ukończyły przynajmniej podstawowy stopień edukacji.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Zależy jak dla kogo ;)

 

Przeładowywanie springa to 90% techniki i 10% siły.

 

@Lambert

 

Jeżeli będziesz chciał zobaczyć jak to będzie wyglądać z tuningowanymi bebeszkami od VSR to daj znać ;)

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...