Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cytadela ASG


Recommended Posts

Kupiłem cymoglocka przez Allegro.

W opisie aukcji - wysyłka natychmiast. Zakup w niedzielę, potwierdzenie na mailu z informacją o niestandardowej wysyłce (zamówiłem paczkomat). Chcąc wyjaśnić sprawę zadzwoniłem w poniedziałek, a pracownik wypalił mi że czekają na zamówienie bo nie mają tych glocków :icon_question:

Wychodzi że jednak gość był lekko zakręcony, bo klamka we wtorek od nich wyszła i w środę była już w paczkomacie. Oczywiście folia rozcięta, protokół z chronowania itd. więc zakładam że przegląd zerowy zrobiony.

 

Wszystko poszło spoko (poza lekką dezinformacją), jedyny minus to fakt, że dźwignia regulacji hop-up była ułamana (ten cienki bolczyk który ślizga się po krzywce wewnątrz kółka regulacji). Ktoś miał za dużo pary w palcach i "przekręcił" kółko regulacji (ułamany kawałek był wewnątrz).

 

Nie chciało mi się bawić z reklamacją, więc za pomocą wiertełka fi1,2 i kawałka drutu poprawiłem fabrykę i mam teraz niezniszczalną dźwigienkę hop-up :icon_mrgreen: .

 

Jak dla mnie sklep spoko, różnica w cenie (cytadela - 250zł, kolejny glock na alle - 290zł) wynagrodziła minimalne problemy.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilkukrotnie odwiedziłem sklep stacjonarny, głównie po jakieś pierdółki. Ceny, obsługa, asortyment - bez zastrzeżeń.

Jedyny minus polega na niedostępności wielu towarów w sklepie stacjonarnym. Nawet zamawiając towar z odbiorem w sklepie trzeba się liczyć z dłuższym czasem oczekiwania, niż zamawiając do domu. Niestety, jako klient nie mam możliwości weryfikacji czy zastanę jakiś produkt na miejscu (zazwyczaj trudno jest się dodzwonić).

Link to post
Share on other sites

Ściągają ze specshopa i GFa "w razie potrzeby" zamiast trzymać u siebie. Czasem sie okazuje, że ze SS i GF coś zniknęło a oni nie zaktualizowali i... wtedy jest zgrzyt bo na stronie czy allegro coś jest a jednak w rzeczywistości nie ma. Nie wiem jakiej części ich asortymentu się to tyczy ale śledząc ich aukcje (chyba na obecnie 2 kontach allegro) i porównując to z ofertą SS oraz biorąc pod uwagę czas realizacji a czasami brak realizacji takie wnioski mi się nasuwają. 

Ostatnio na przykład coś tam u nich kupowałem i było bez problemu ale nie spieszyło mi się a mieli tanio. Nawet byłem zaskoczony, że przyszło bez problemu :). 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam 

Buniek92 

Mamy największą ilość produktów w Warszawie dostępnych od ręki dla Was.  

Niestety, jako klient nie mam możliwości weryfikacji czy zastanę jakiś produkt na miejscu (zazwyczaj trudno jest się dodzwonić).

Na stronie w naszym sklepie jest taki parametr jak dostępność.

Jak jest napisane 3-7 dni wiadomo że nie ma w sklepie tylko w jakimś magazynie.  

Jak jest napisane Dostępne od ręki wiadomo że powinno być  :) ( w Biedrze też się chleb kiedyś kończy a zadzwonić się  nie da...)

Omono

Ściągają ze specshopa i GFa "w razie potrzeby" zamiast trzymać u siebie. na stanie od ręki 

Mamy od ręki ponad 9000 produktów który z tych sklepów ma tyle 

 Czasem się okazuje, że ze SS i GF coś zniknęło a oni nie zaktualizowali i... wtedy jest zgrzyt bo na stronie czy allegro coś jest a jednak w rzeczywistości nie ma.

Takie sytuacje zdarzają się największym a systemy komputerowe nad Wami klientami nie wyrabiają co nas cieszy 

Zapraszamy  do sklepu by mógł Pan sam ocenić ile mamy towaru w sklepie bez wyciągania błędnych wniosków.

Poda nam Pan linki do produktów które są u nas z gf i speca 

http://www.asg.warszawa.pl/airsoft/magazynki/magazynki-gazowe/p,we-magazynek-na-green-gaz-do-replik-g17-dlugi,17148.html

http://www.asg.warszawa.pl/odziez-i-demobil/spodnie-i-spodenki/spodnie-dlugie/p,spodnie-brytyjskie-warm-weather-mtp,81888.html

http://www.asg.warszawa.pl/odziez-i-demobil/kurtki/p,texar-kurtka-conger-oliwkowa,72111.html

http://www.asg.warszawa.pl/f/plano,t/

Zapraszamy do pisania wszelkich uwag  

  

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niestety bardzo zraziłem się do tego sklepu. Zakupów dokonywałem przez Allegro. Dzień po zakupie otrzymałem informację, że repliki jednak nie mają, ale podesłali zdjęcie jakiejś podobnej i że następnego dnia dadzą więcej informacji. Następnego dnia informacja, że to w sumie replika ze zwrotu i do tego uszkodzona i jednak proponują natychmiastowy zwrot środków. Od tego czasu była cisza, aż po tygodniu zwrot (w międzyczasie, owszem, było wszystkich świętych, ale z logowań na allegro widać było, że się u nich normalnie pracuje, przez wt, śr oraz piątek). Wystawiłem negatywny komentarz, ponieważ nie mogłem zaliczyć tej transakcji do udanych w żaden sposób. Otrzymałem prośbę i usunięcie komentarza z tłumaczeniami o urlopach itp. (dość naciągane). Zgodziłem się na usunięcie komentarza i w nagrodę zostałem jeszcze dodany do czarnej listy tego sklepu ;) Tak się załatwia sprawy z niezadowolonymi klientami!

Link to post
Share on other sites
W dniu 31.10.2018 o 14:23, CYTADELAASG napisał:

Buniek92 

Mamy największą ilość produktów w Warszawie dostępnych od ręki dla Was. 

Na stronie w naszym sklepie jest taki parametr jak dostępność.

Jak jest napisane 3-7 dni wiadomo że nie ma w sklepie tylko w jakimś magazynie.  

Jak jest napisane Dostępne od ręki wiadomo że powinno być  :) ( w Biedrze też się chleb kiedyś kończy a zadzwonić się  nie da...)

Nie ma to jak pasywna agresja w odpowiedzi na kulturalną krytykę funkcjonalności sklepu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witamy 

Buniek92  pasywna agresja - opisaliśmy po prostu stan faktyczny :) 

Ascalogan trochę kolejność ci się pomyliła najpierw była czarna lista a po tym fakcie  wywaliłeś  komentarz .

Polityka firmy jest prosta negatyw na allegro oznacza czarną listę na allegro. 

Logowanie do allegro nie znaczy że w pracy był człowiek co się twoją sprawą zajmował. 

Na tym dyskusję należy zakończyć. 

Link to post
Share on other sites
Cytat

Polityka firmy jest prosta negatyw na allegro oznacza czarną listę na allegro.



:D czy oni sobie zdają sprawę z tego co napisali? :D Jedyne co przychodzi mi do głowy jako komentarz to "lol"... 
Sorry, gwarantuję, że już nic i nigdy u was po tym zdaniu nie spróbuje kupić (bo "kupię" to może zbyt mocne słowo). A screena z tą wypowiedzią sobie zapiszę, na wypadek gdybyście to wyedytowali lub gdyby moderacja usunęła. Nie zdajecie sobie nawet sprawy z kalibru tego zdania w oczach klienta, mam rację? 

Link to post
Share on other sites

Witam 

Jeśli napisanie PRAWDY jest czymś złym dla omonon 

To powtórzę jeszcze raz negatyw na allegro oznacza czarną listę.

A czemu ... Dość mamy zastraszania  ze strony klienta portalu allegro że jak nie to będzie negatyw ...

 omonon Raz w tygodniu ludzie piszą o usunięcie  i w wielu przypadkach usuwamy blokadę zakupów przez allegro ale są przypadki że nigdy tego nie zrobimy.

 

Link to post
Share on other sites

A ile razy w tygodniu sprzedajecie towar którego nie macie? Ile razy w tygodniu wysyłacie na allegro prośbę o usunięcie (zasłużonego) negatywa? Jak ktoś się na to nie zgodzi (bo niby czemu?) to blokujecie :D. Niezłe! 

Sorka, dla mnie jesteście skreśleni i będę Cytadele odradzał jeśli ktoś mnie zapyta o zdanie. 

P.S. ilu obecnie kont na allegro używacie? 

Edited by omonon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...