Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cytadela ASG


Recommended Posts

"Witam,

 

Zakupiłem od państwa dwa magazynki do swd cymy, zapłaciłem przez payU za paczkę pocztową priorytetową i do dzisiaj nie dostałem żadnej informacji o nadaniu.

Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji ponieważ nie dość że wysyłka jest niesamowicie droga (w tej wadze przesyłka priorytetowa pocztą polską kosztuje 11zł) to jeszcze idzie 4 dni ???"

 

To jest pierwszy mail który wysłałem z zapytaniem odnośnie mojego zamówienia. 4 dni bez żadnego odzewu to trochę porażka i na moje oznacza to że sprzedający ma Cie dokładnie w poważaniu. Czytałem zasady sprzedaży, wiedziałem ile kosztuje wysyłka i godziłem się na to. Nie godzę się jednak na to żeby ktoś z kim robię interesy w tym przypadku zakupy traktował mnie jak debila ?? Żadnego przepraszamy za przeoczenie ani pocałuj mnie w gdzieś tylko jak się nie podoba to se kup gdzie indziej z miejsca. Nie lubię osób które w ten sposób prowadzą interesy, jest to nieodpowiedzialne i bezczelne.

Frager nie mam 16 lat umiem czytać i nie jestem debilem więc nie zniżaj mnie swoimi wypowiedziami do swojego poziomu dedukcji.

 

Sądząc po sposobie przekazywania myśli odnoszę wrażenie że Frager jednak miał rację. Na przyszłość dodaj więcej kultury do swoich wypowiedzi. Pisząc w ten sposób nie tylko obrażasz wszystkich czytających, ale i pokazujesz się jako nastolatek.

Jeśli nadal szargają tobą emocję, zalecam zapoznanie sie z regulaminem działu.

Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie godzę się jednak na to żeby ktoś z kim robię interesy w tym przypadku zakupy traktował mnie jak debila ??

 

Ty się pytasz, czy się godzisz na traktowanie Cię jak debila? Jeśli tak, to chyba nie chcesz znać odpowiedzi...

 

Sam się zniżasz do niskiego poziomu. Pomyśl trochę zanim znów coś napiszesz. Ludzie prowadzą sklep, mają dziennie kilkadziesiąt wysyłek a Ty oczekujesz od nich, że akurat Tobie będą pisać specjalnie maila że wysłali paczkę. Matko Boska, 4 dni czekałeś na przesyłkę i nie doszła. Tragedia. Sklep cofnął paczkę z tego co mówisz po Twoim kolejnym mailu w którym, jak sam napisałeś, narzucałeś im że ściemniają. Ja się nie dziwię, że ktoś nie chciał z Tobą robić interesów. Bo niby dlaczego mają je robić z kimś kto nie umie się zachować kulturalnie i profesjonalnie wyjaśnić sprawę? Skoro tyle już zakupów robiłeś przez internet to powinieneś umieć rozmawiać ze sprzedawcą a nie wyjeżdżać z mordą jak tylko coś nie idzie po Twojej myśli. Jak jesteś taki narwany to chodź kupować osobiście w sklepach i wtedy wykłócaj się o swoje. Zobaczymy jak na tym wyjdziesz.

 

Może nie masz 16 lat, możesz mieć nawet 40 czy 50. Nie zmienia to faktu, że z tego co piszesz wynika, że nie dorosłeś do robienia żadnych interesów.

 

Na tym zakończmy waszą wspólną wymianę zdań, lub przenieście ją sobie na priva. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o kosmiczne koszty wysyłki, to wystarczyło zadzwonić do nich. W allegro jest coś popieprzone i liczy za każdy produkt osobno koszt wysyłki. Zamówiłem 4 magi i przesyłka wg. allegro wyniosła 53zł - po kontakcie ze sklepem, obsługa powiedziała o błędzie na serwisie i zapłaciłem normalnie 13zł za paczkę. Jutro pewnie dojdzie.

Link to post
Share on other sites

Moja opinia o Cytadeli ASG

 

Jestem stałym klientem tego sklepu i polecam go. Są naprawdę dobrzy w tym co robią. (wiem co piszę bo wcześniej kupowałem w wielu sklepach ASG)

Posiadają ogromny stale zwiększający się asortyment (to co mają na stronie internetowej to jest kropla w morzu w porównaniu co jest w sklepie stacjonarnym), szybko ściągną praktycznie każdą replikę i ekwipunek nawet z zagranicy. Wszystko w najbardziej konkurencyjnych cenach! Przy zakupach doradzają klientowi profesjonalnie. Serwisowałem u nich ponad 10 replik i jestem bardzo zadowolony i na pewno będę wracał.

Sprzedający są uprzejmi, każdą sprawę da się z nimi bezproblemowo załatwić.oczywiście jeżeli człowiek jest uprzejmy.

Zaopatruję się u nich prawie cała moja drużyna i wszyscy są zadowoleni - zarówno z serwisu jak i sklepu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z powodu różnych pogłosek i dziwnych opinii jestem zmuszony napisac że ja i drugi człowiek Alhander od czasu powstania Centrum Militarnego nie pracujemy już w serwisie Cytadela Asg. Nasze pojawianie się w wyżej wymienionym sklepie jest związane tylko i wyłącznie z utrzymywaniem dobrych kontaktów oraz zakupami jako normalny klient.

Twierdzenie inaczej jest świadomym wprowadzaniem w błąd i za jego skutki nie jestem w stanie odpowiadac.

 

Pozdrawiam

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witamy serdecznie!

 

W związku z licznymi pytaniami, informujemy że stany towarów na sklepie internetowym są odzwierciedleniem stanów rzeczywistych w sklepie stacjonarnym. Uzupełnianie stocków na sklepie internetowym to proces trwały, w związku z czym codziennie wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty. Chcielibyśmy również poinformować, że obydwa adresy www (cytadelaasg i asg.warszawa) to nasza firma.

 

W nawiązaniu do postu Kermita, potwierdzamy że nie jest on naszym pracownikiem. Od stycznia zatrudniamy dwóch serwisantów, jednego od replik AEG i drugiego specjalizującego się w replikach gazowych.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom za obdarzenie nas zaufaniem.

 

Pozdrawiamy!

Zespół Cytadela ASG

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cóż, skoro dzielimy się tutaj opiniami...

 

....osobiście, mimo że jestem początkującym "adeptem" ASG - zdążyłem już zwiedzić kilka sklepów w Warszawie. I nie da się ukryć - wizyty te skłoniły mnie do ciągłych powrotów, właśnie do cytadeli. Fachowość obsługi, jej przyjazność (mimo że czasem tłumy walą drzwiami i oknami - i chłopaki naprawdę nie wiedzą w co ręce włożyć), klimat miejsca (klamki i sprzęt wiszący na gołej rudej ścianie robi wrażenie) a także asortyment ("to mamy, tamto też - tego nie ale dla Ciebie stary coś się skołuje")...powodują że uważam ich aktualnie za bezkonkurencyjnych.

Może mało widziałem - ale z czystym sercem nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie - i z całą pewnością zajrzę tam jeszcze nie raz.

Edited by Strahan
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

We wtorek (06.08.2013) wysłałem swoją replikę do serwisu Cytadeli gdyż byłem już całkowicie bezsilny wobec niej. Wczoraj sklep odebrał replikę i przekazał ją na serwis. W przeciągu bodajże dwóch-trzech godzin dostałem trzy telefony od Cytadeli, z czego dwa tyczyły się repliki, a trzeci to informacja o kosztach, zakończeniu prac i nadaniu ponownie kurierem. Dodam także, iż telefonicznie poprosiłem o kilka rzeczy, w tym "wyciśnięcie" z repliki co się da. Pół godziny temu odebrałem swoją replikę i przestrzelałem. Replika strzela cudownie :D Nie wiem jakie czary stosował pan Michał, ale zrobił z niej prawdziwe cudo. Szczerze polecam serwis Cytadeli :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Całkiem niedawno w piątek złożyłem zamówienie przez allegro na kilka magazynków. Pieniądze byłem zmuszony wpłacić przez rachunek bankowy (zamiast przez PayU). Rzekomo jest to spowodowane błędami u Allegro z wyliczaniem kosztów przesyłki ale jakoś u innych sprzedających nie odnotowałem podobnego błędu. Pieniądze wpłaciłem i zadzwoniłem z prośbą o szybką realizację. Zostałem poinformowany, że paczka jeszcze wyjdzie tego samego dnia. Żadnego nr. listu przewozowego ani informacji o nadaniu paczki. Zadzwoniłem w poniedziałek popołudniu. "Paczka jest gotowa do wysłania, leży właśnie przede mną i dzisiaj zostanie nadana". Zacisnąłem zęby, ugryzłem się w język i ładnie podziękowałem (poprosiłem o przesłanie nr paczki abym mógł ją śledzić jako, że muszę z pracy wyskoczyć aby ją odebrać). W środę dzwonię po raz kolejny i omawiam powoli całą sytuację. Okazało się, że paczka jest nawet niespakowana... Po serii przeprosin po 15minutach otrzymałem nr przesyłki lecz paczki nie udało się odebrać na czas (zależało mi na realizacji przed weekendem ze względu na wyjazd. Tak jak u Ukesu nie otrzymałem żadnego paragonu, ni faktury.

Może i towar po długiej walce i wymianie telefonicznej doszedł, lecz wiem że do tego sklepu nie wrócę.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Również zamówiłem kilka drobiazgów. Również były problemy z wyliczaniem kosztów wysyłki, ale to akurat nie jest problem. Ze strony sklepu - faktycznie wszystko poszło bardzo szybko, bo towar został wysłany w dzień zaksięgowania wpłaty. Kurier grzebał się jednak do mnie ponad tydzień (sklep korzysta z pośrednika).

 

Na plus - dobry kontakt. Poza tym kupiłem tam w dobrej cenie to, czego potrzebowałem (ale na Allegro mają taniej.;p)

 

Na minus - brak paragonu (w każdym razie nie zauważyłem, a się przyglądałem).

Link to post
Share on other sites

Co do tych paragonów - jeżeli paczka idzie do was w takich plastikowych torbach to sklep (przynajmniej mi) zapakował wszystko w dwie takie torby. W jedną wrzucił całe zamówienie, a do drugiej włożył zamówienie w worku oraz paragon przyczepiony do wydruku wszelkich kosztów.

 

Realizacja przesyłki bardzo mnie zaskoczyła. Zamówiłem we wtorek, wczoraj wysłali, a dzisiaj kurier pukał do mych drzwi, naprawdę nieźle. Ogromny plusik dla Cytadeli :) Myślę, że jeszcze tu wrócę!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

proponuje zakręć do chłopaków, bo jeśli zamawiałes droga meilową to potrafi im to uciec, niestety czasem wydaje mi sie ze powinno ich tam być dwa razy tyle do obsługi, tyle maja roboty że jak wpadniesz aby pogadać czasem trzeba swoje odczekac, ale warto.

Link to post
Share on other sites

Dobra jeden wielki minus dla sklepu.

Towar zamówiony 14 października. Do dziś go nie zobaczyłem. Dzwoniłem do firmy, po czym kazali zadzwonić za pół godziny.Dzwonię po pół godziny i nadal nic. Niby wysłane kurierem phi, ale nic nie widzą. To jak to w końcu ? Kompleta dezorganizacja. Kazali wysłać numer zamówienia przez meila i jak zwykle zero odzewu. Dziś wysłałem meila, że rezygnuje z zamówienia i tyle. Nie polecam. Może zrobię kiedyś zamówienie jeszcze jedno u nich, ale to w ostateczności.

 

Drogą dedukcji doszedłem do wniosku, że po prostu nie mieli na stanie produktu który zamówiłem i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kupuje stacjonarnie, ale teraz często zamawiam przez internet z odbiorem osobistym, raz niestety okazało się że się spóźniłem ;(.

Nigdy nie miałem z tym sklepem problemów.

Serwisowali moje 3 repliki, serwis na najwyższym poziomie. Autorskie mosfety jak marzenie :icon_wink:

Zawsze jak wpadne na chwilke to wychodzę z pełną siatą, sklep jest zawsze bogato zaopatrzony.

Kiedyś miałem problem bo przyjmowali tylko gotówkę, teraz mają już płatność kartą (+)

Edited by tymom
Link to post
Share on other sites

Witamy.

 

Dziękujemy wszystkim za pozytywne jak i te negatywne, ale wszystkie obiektywne opinie o naszym sklepie.

 

Specjalnie dla Was wydłużamy godziny otwarcia sklepu stacjonarnego aby wszyscy Ci, którzy z rożnych przyczyn nie mogli przyjechać lub z powodu natłoku pracy się z nami skontaktować teraz mogli to zrobić w godzinach im pasujących.

 

W związku z tym Zapraszamy Wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00 natomiast w Sobotę w godzinach 10:00-15:00.

 

Życzymy Wszystkim miłej zabawy na najbliższej imprezie.

 

Pozdrawiamy.

Zespół Cytadela ASG.

Edited by CYTADELAASG
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...