Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czarna Taktyka - poradnik


Recommended Posts

Witam , Przedstawię wam poradnik do czarnej taktyki (CQB) który podzielony jest na lekcje (nie uważam się za mistrza w tej dziedzinie więc błędy taktyczne proszę korygować) bardzo przepraszam za błędy ortograficzne . Postaram się na bieżąco dodawać kolejne części poradnika .

 

Oto opis większości rzeczy :

05ceff2f.jpg

 

A tu lekcja 1:

a5a77f43.jpg - wygląd

 

51848d63.jpg

 

6dbe8b7c.jpg

 

6e5d5d54.jpg

 

cd1a0cbe.jpg

 

Proszę miłego oglądania !!!

Link to post
Share on other sites
Widzisz, podstawowym problemem osób zakładających takie wątki, że oni nie chcą się szkolić w zakresie czarnej taktyki. Oni chcą na pamięć się nauczyć jednego schematu, dla jednego obiektu, przy z góry, sztywno założonym przeciwniku i własnym sprzęcie. Tak się nie da i nikt rozsądny się tego nie podejmie. Chcesz umieć "zrobić" taki budynek? Zacznij od podstaw - manualna obsługa broni, przejście na zapasową, praca w parze itd. Co Ci da rozrysowanie jak iść, jeśli nie wiesz jak bezpiecznie wejść na schody albo wyjrzeć za róg?

 

Niestety, ale Foka ma rację... Opis ten idealnie pasuje do Twojego poradnika...

Link to post
Share on other sites

Niech ktoś to wywali, bo krew leci z oczu podwójnie - od błędów ortograficznych i merytorycznych. Na lekcji numer jeden proponuję przerobić słownik ortograficzny. Dopiero potem zacząć od obsługi broni i krojenia.

 

Po bliższym przyjrzeniu się powyższemu, śmiem założyć się o dobra flaszkę, że autor swe wywody oparł na CS-ie albo innym FPP-ie. Bo wnioskując z rysunków, o CQB nie ma żadnego pojęcia. Z tego też powodu bliższe omawianie tego "czegoś" sobie daruję...

Link to post
Share on other sites

Racja każdy schemat musi być elastyczny a ja dałem sztywno narzucony obiekt i inne rzeczy (jak dla mnie najlepiej jest wrzucić granat dymny/błyskowy/lub wybuchowy i szybko opanować budynek strzelając do każdego napotkanego przeciwnika)

 

@Kuba - przegrałeś "flaszke" nie oparłem tego na CS-ie albo innym FPS-ie :) ale co do błędów ort. masz racje aż krew zalewa

Link to post
Share on other sites

Jak widać oprócz podstawowych zasad walki w budynkach (również "na kulki"), nie rozumiesz także tekstu czytanego i sarkazmu.

 

I na marginesie, tych "granatów błyskowych', o których piszesz, to oczywiście używałeś w boju? Pytam, gdyż moglibyśmy wymienić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie... (sarkazm)

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Racja każdy schemat musi być elastyczny a ja dałem sztywno narzucony obiekt i inne rzeczy

Dlatego AT i inne jednostki specjalne trenują na różnych obiektach.

 

(jak dla mnie najlepiej jest wrzucić granat dymny/błyskowy/lub wybuchowy i szybko opanować budynek strzelając do każdego napotkanego przeciwnika)

:bialaflaga:
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...