Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FOSCO - Włóczki maskujące - Sniper Strings


Recommended Posts

Witam.

Na specsopie, ukazał się nowy produkt. Włóczki maskujące.. Wyglądają jak z gotowych ghillie chodzących po 200-300zł.

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_41&products_id=8591&name=FOSCO_-_Wloczki_maskujace_-_Sniper_Strings

 

7kolorów. Ciekawi mnie ilość , takowego zestawu.

Ciekawa alternatywa do wykonania naszych Ghillie.

Czy ktoś już kupił coś takiego? Czy ktoś coś o tym wie?

Link to post
Share on other sites

Witam.

Na specsopie, ukazał się nowy produkt. Włóczki maskujące.. Wyglądają jak z gotowych ghillie chodzących po 200-300zł.

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_41&products_id=8591&name=FOSCO_-_Wloczki_maskujace_-_Sniper_Strings

 

7kolorów. Ciekawi mnie ilość , takowego zestawu.

Ciekawa alternatywa do wykonania naszych Ghillie.

Czy ktoś już kupił coś takiego? Czy ktoś coś o tym wie?

 

 

Za tyle kasy kupisz sobie 10 worków jutowych, barwniki i uzyskasz lepszy efekt. Jak dla mnie to bez sensu. Jeśli tego jest tyle co na zdjęciu, to jest tego zdecydowanie za mało i w zbyt wielu kolorach.

 

 

Pozdrawiam,

Krzak

Link to post
Share on other sites

Ja zakupiłem te włóczki do zrobienia Ghila, wczoraj zacząłem i jak skończę wkleję fotki jak wyszło i sami ocenicie ( ale fakt jest taki że włóczki w tych kolorach i w takiej ilości pewnie można kupić taniej w sklepie z materiałami i takimi produktami )

Link to post
Share on other sites

Wiec na tyle ile mi starczyło tyle zrobiłem, z jednaj paczki wystarcza na coś w stylu narzuta na barki, polowe pleców i torsu oraz kaptur( mam 190cm wzrostu)

Technika mojego wykonania- grupowałem 5-8 nitek różny kolorów i wiązałem je ze sobą a później do siatki przewiązując nitki w połowie. Fotki dodam jak skończę to co chce zrobić i uznam że będzie warte pokazania. Sprawdziłem również ceny szpulek takich nici, i co jest zaskakujące są wiele droższe.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hmm mogę już coś napisać na temat noszenia

+ niska waga w porównaniu z innymi jakimi miałem do czynienia

+ nie zauważyłem jakiś problemów z krzakami

+/- kolory ale to zależności od terenu...

 

Jak powróci mi ochota do wiązania nitek spróbuje to przedłużyć ... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...