Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC GBB


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możecie załączyć dokładniejsze zdjęcie magazynka do UMAREX HK416. Interesuje mnie ta "czapeczka", chyba plastikowa :(, czy to nie stwarza kłopotów w czasie uzytkowania?!?

Czy jeszcze jakieś magazynki pasują do UMAREX HK416?!?

 

Pojawiły sie jakieś ogólnodostępne części zamienne (do tej repliki) takie których nie trzeba modyfikowac przed zamontowaniem?

Edited by Hornet
Link to post
Share on other sites

Możecie załączyć dokładniejsze zdjęcie magazynka do UMAREX HK416. Interesuje mnie ta "czapeczka", chyba plastikowa :(, czy to nie stwarza kłopotów w czasie uzytkowania?!?

Czy jeszcze jakieś magazynki pasują do UMAREX HK416?!?

 

Pojawiły sie jakieś ogólnodostępne części zamienne (do tej repliki) takie których nie trzeba modyfikowac przed zamontowaniem?

 

 

Pasuja od M4 VFC wylacznie (w razie co mam 4 nowe na sprzedaz).

"Czapeczka" czasem stwarza klopoty ale w razie czego jest tania i dostepna do kupienia (cos ok. 2-5 USD)

Edited by Sanders
Link to post
Share on other sites

Możecie załączyć dokładniejsze zdjęcie magazynka do UMAREX HK416. Interesuje mnie ta "czapeczka", chyba plastikowa :(, czy to nie stwarza kłopotów w czasie uzytkowania?!?

Czy jeszcze jakieś magazynki pasują do UMAREX HK416?!?

 

Pojawiły sie jakieś ogólnodostępne części zamienne (do tej repliki) takie których nie trzeba modyfikowac przed zamontowaniem?

Części zamienne zamawiasz bezpośrednio od producenta:

 

MAIL do zamówień VFC:

support@gb-tech.com.tw

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

 

Z racji, że chciałbym doprowadzić swoje maleństwo do stanu użyteczności w polu na sezon letni: pytam.

Co należy koniecznie wymienić? I jak bardzo pójdzie mi to po kieszeni bo na stronie VFC cen części nie widzę :-)

Z postów domyślam, się ze na pewno cały zestaw bolt carriera? Czy jakiś inny poza oryginalnym vfc, będzie pasować bez przeróbek?

 

 

Replikę kupiłem z myślą o funkcji estetycznej i szpanerskiej, więc póki co od lipca wywaliłem z niej nie więcej jak 20 magazynków, więc się zupełnie nie zagłębiałem w tajniki jej działania :D

 

 

 

 

Nie rozśmieszaj mnie i przeczytaj ten temat, w innym wypadku posty będą kasowane! :bialaflaga:

 

pj

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

HK416 D14.5RS

Już niebawem skompletuje całą sumę na swoją replikę.Wybór padł na HK416 ... pozwolę się was jeszcze poradzić czy to dobry wybór, jakie by były dalsze koszta patrząc pod kątem tuningu ? Części do tej kruszynki to tylko zza oceanu ? nie chciał bym wydać pieniędzy w błoto, tym bardziej że dość tak ona kosztuje...

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz koniecznie HK416 to dobry bo w zasadzie jedyny.

Replika od WE jest kiepska, a zestaw od Iron Airsoft jest już nieosiągalny.

Tylko zastanów się czy chcesz to kupować w PL bo wychodzi sporo drożej, a za różnicę w cenie można dokupić ów stalowe części Lower Receivera (Trigger, Hammer, Sear, Selector etc.)

Link to post
Share on other sites
Tylko zastanów się czy chcesz to kupować w PL bo wychodzi sporo drożej, a za różnicę w cenie można dokupić ów stalowe części Lower Receivera (Trigger, Hammer, Sear, Selector etc.)

 

To gdzie mogę go jeszcze nabyć ? Ewentualne koszta cła i przesyłki ?

Edited by Jamajka788
Link to post
Share on other sites

WGCszopa, (19 kwietnia ma być dostawa), ehobbyasia, jakikolwiek inny sklep który Ci zaproponuje dobre warunki :p. Wysyłka około 60USD (kurier), cło około 3%, vat 23% wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja mam takie pytanie bo przeczytałem cały temat i mój kolega też, który chce kupić HK416 GBB Umarexa i mam trochę pomieszane wszystko.

 

Chyba dlatego, że opisujecie tu kilka replik. Kolega chce zakupić ten o to karabinek:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152197015-Replika-karabinka-szturmowego-HK416-D14-5RS-GBB.html

 

Czy możecie napisać konkretnie o tym modelu jak wygląda sprawa magazynków i problemów z cieknącymi zaworami itp. A także jak wygląda sprawa suwadła i dyszy czy są do wymiany po 1000-2000 kulek jak w WOCach? Czy konieczna i niezbędna jest wymiana części z dolnego recivera na stalowe?

 

Czy jest to replika którą można kupić i cieszyć się bezawaryjnym strzelaniem czy też to kolejny wytwór wymagający nieustannych nakładów finansowych?

 

Kolega Amadem opisał "Problemy występujące w VFC M4 GBBR" potem ktoś napisał, że 416 to to samo i bardzo interesuje nas czy 416 Umarexa/VFC posiada te typowe problemy awaryjnych gazówek. Nie chodzi o osiągi czy strzelanie w zimie.

 

Z góry dziękujemy za odpowiedzi.

Edited by Susinron
Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie bo przeczytałem cały temat i mój kolega też, który chce kupić HK416 GBB Umarexa i mam trochę pomieszane wszystko.

 

Chyba dlatego, że opisujecie tu kilka replik. Kolega chce zakupić ten o to karabinek:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152197015-Replika-karabinka-szturmowego-HK416-D14-5RS-GBB.html

 

Czy możecie napisać konkretnie o tym modelu jak wygląda sprawa magazynków i problemów z cieknącymi zaworami itp. A także jak wygląda sprawa suwadła i dyszy czy są do wymiany po 1000-2000 kulek jak w WOCach? Czy konieczna i niezbędna jest wymiana części z dolnego recivera na stalowe?

 

Czy jest to replika którą można kupić i cieszyć się bezawaryjnym strzelaniem czy też to kolejny wytwór wymagający nieustannych nakładów finansowych?

 

Kolega Amadem opisał "Problemy występujące w VFC M4 GBBR" potem ktoś napisał, że 416 to to samo i bardzo interesuje nas czy 416 Umarexa/VFC posiada te typowe problemy awaryjnych gazówek. Nie chodzi o osiągi czy strzelanie w zimie.

 

Z góry dziękujemy za odpowiedzi.

 

wszystki cechy zle i dobre zostaly opisane w tym wątku. Amadem napisal chyba juz wszystko co sie da. VFC czy to m4 czy wersja Hk-416 od umarexa ma w zasadzie te same zalety i wady. Napewno jest jedna z mniej awaryjnych replik gbb, jednak jak nie masz smykalki do majsterkowania i eksperymentowania to odpusc gbb w ogole. O tym ze gbb po strzelance odkladasz na polke i zapominasz o nim nie ma mowy. Wiec wybór nalezy do ciebie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

dsc2015f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

moje vfc-byłe Amadema:)

 

a jednoczesnie mam pytanie- jak chce przeładować, po włozeniu maga do środka, to po przeładowaniu, kulka jest w komorze, strzelam i jest tylko klik młoteczka, natomiast jak najpierw przeładuję, potem włożę mag to wszystko działa i karabinek strzela super... any ideas co moze byc nie tal?

Edited by NAWE_Mario
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...