Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki GFC Rockets


Recommended Posts

A skąd wiesz, że to BB kingi?

Mi również obiło się o uszy że Rockets-y to rebrand BB Kingów .

 

Z ciekawości kupiłem paczkę rocketsów ( 0.28 ) i przyznam że gorszych kulek jak na razie nie zaznałem . Kulki zacinały (blokowały) się już w "strzykawce" , a o podawaniu ich przez Midy można było tylko pomarzyć ( czasami trzeba było się na pałować żeby usunąć kulki z magazynka , na guarderach te problemy nie występowały ) .

 

Jak widzę nie tylko ja miałem duże a może nawet wielkie problemy z totalnym brakiem celności na tych kulkach ( rozrzut porównywalny z Pepeszą )

 

Ale jak wiadomo człowiek uczy się na błędach , więc pozostanę przy Guarderach ( które są o ile się nie mylę tańsze od Sracets-ów)

Edited by kubaex
Link to post
Share on other sites
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja dodam coś od siebie.

 

Kulki testowałem na wszystkich moich replikach i niestety stwierdzam, że po tym gdy opadły emocje związane z tymi kulkami za dużo dobrego o nich nie mogę powiedzieć. Kulki na początku oceniłem wysoko, ale w miarę użytkowania ich stwierdzam że kulki są co najwyżej mocno przeciętne. Wywaliłem tych kulek 4 opakowania (zarówno 0.20 jak i 0,25) co prawda w Hi capach się bardzo nie tną, ale w na lowach od SRC które mam jest po prostu masakra. Dużo nerwów kosztuje wystrzelenie lowcapa :D

W Glocku od Cymy niestety nie chcą zbytnio wylatywać z lufy tną się nie miłosiernie nawet na zerowym hopku, co nie ma miejsca w przypadku Guarderów, G&G czy Madbulli.

Podobnie ma się sytuacja w przypadku M16 od KWA na stokowej lufie miałem już 3 zacinki na tych kulkach. Na Szczęście nie groźne ale wyciorem trzeba było przepchać.

Glock KWA też bardzo nie chce z tego strzelać co prawda zacinki nie miałem ale w porównaniu do Guarderów 0.20 latają dużo gorzej.

 

 

Wg mnie wniosek jest jeden. Nie ma co w gó*nie rzeźbić lepiej dołożyć ok 10zł na paczce i mieć głowę spokojną.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przede wszystkim dziękujemy Wam za wszystkie opinie, także za konstruktywną krytykę.

 

Praca nad Kulkami Gunfire Rockets, trwała bardzo długo nim zostały wprowadzone do sprzedaży, niemniej wciąż są one dopracowywane - każda kolejna dostawa jest coraz doskonalsza.

 

Rzeczywiście w pierwszej partii zdarzały się incydentalne zacięcia w niektórych typach mid-capów, co potwierdziły także wypowiedzi niektórych z Was, niemniej fabryka została poinformowana o problemie i nowa dostawa, która kilka dni temu dotarła na nasz magazyn, nie powinna mieć już problemów z zacięciami, co potwierdziły testy na serwisie.

 

Ponieważ Wasza opinia jest dla nas najważniejsza, prosimy każdą osobę, która stwierdzi, że ma problem o indywidualny kontakt pod adresem: marketing@gfcgroup.pl

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Testowałem 0.28 w SLR105 ok 480 FPS na precce Guardera.

W Low-Capach PJ tną się nie miłosiernie. Praktycznie rzadko kiedy podczas serii polecą wszystkie, które miały polecieć. Druga sprawa to, że zacinają się w lufie. Dzisiaj 3 razy zacinka i na poprzednich strzelaniach też. na GG tego nie było. Głównie ten powód dyskwalifikuje u mnie kulki GF Rockets

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
Jako wskazówkę powiem tylko ze dziwnym trafem jedna i druga "marka" "produkuje" czarne 0,30 :biggrin:

 

Przypadek? Naiwny może uwierzy :icon_biggrin:

 

Poza tym sam się przekonaj kup po worku :)

 

Nie poczujesz różnicy :)

Ale można poczuć ten sam zapach po otwarciu paczek. Lub raczej smród... Mam 0,25g i 0,25g bio. W sumie to jakiejś specjalnej celności na nich nie ma. Różnica jest wyraźna gdy się używa G&G. Ale zacięć nie zauważyłem.
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

witam,

 

ja natomiast testowałem na low i mid-cap-ach gfc rockets bio 0,25 i potwierdzam przedmówców, zacinają się w magazynkach (magi z CA, AMC, Cyma).

w hi-capie nie ma tych problemow

 

wyjsciem jest napsikanie olejem siliconowym do maga, jest bardziej ślisko i mniej zacięć się pojawia, ale mokre kulki źle podkręca hop-up.

 

Chcieliśmy działać oficjalnie i chcieliśmy zacząć używać kulek bio, kolejne do testów zamawiam kulki MadBull 0,25g Bio, napisze w oddzielnym temacie o magach i ammo.

 

pozdrawiam

 

kirs

Link to post
Share on other sites

M14 TM lufa promyka 60 centów i zero zacięć na kulasach 0,25 1 partia i druga. Magi chyba low. Replika kolegi.

 

M4 socom gear lufa madbula 229mm i zero zacięć. Pierwsza i druga partia. Testowane na hi-capach.

 

G36 JG zero zacięć. Midy i low-y boya do G36 podają idealnie.

 

To samo w replikach ak cymy 0.31, 0.28, MP5 JG, m4 Boyja. (stock & hi-cap)

 

Kulki lecą o wiele lepiej niż P&J. Są około 13zł tańsze niż np. G&G a jeśli ktoś używa hi-capów i chce mieć lepszą celność niż na takich P&J to polecam z całego serca. W moich paczkach i kolegów nie znaleźliśmy ani jednej krzywej kulki lub jakiegoś syfu. Nie wiem czy to piszą osoby które nienawidzą GF czy jak ale ciężko mi w to uwierzyć. Wiem że zakupy na GF mogą być uciążliwe ale jest to jednak duży sklep. W P&J co paczkę miałem jakieś plastiki, nadlewki.

 

Ciekawością jest to że w zimę przy -14 kulki P&J się cięły te kulki natomiast leciały jak opętane. Chodzi o kulki 0,25g.

 

Sądzę że to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o hi-capy do low/midy/low polecam jednak lepsze kulki dla świętego spokoju lecz spróbować można a nóż zadziała.

 

Co do ludzi piszących o celności. Ja wiem że byście chcieli mieć rozrzut 1mm i zasięg 100m ale za taką cenę oczekujecie za dużo. Jakość kosztuje do pewnych granic. Ja osobiście nie oczekiwałem jakieś rewelacji patrząc na poprzednie kulki GF ale kulki okazały się w miarę dobre ale raczej tylko do hi-capów

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupiliśmy z kolegą ostatnio dwie paczki 0,25 g tychże kulek. Jako że w airsoft bawię się od niedawna to są to dopiero mój drugi rodzaj kulek.

 

Problem jest taki. Kulki niemiłosiernie pękają. Strzelam ze stockowej giety od JG i część kulek pęka nawet przy uderzeniu w średnio twarde przedmioty. Nie jest to jakaś poważna niedogodność, ale nie mogę używać kulek ponownie (z tym żartuje :)). Z wcześniejszymi kulkami G&G 0.20 nie było żadnych problemów (nie pękały).

 

Czy to normalne że na kulkach rzekomo bezszwowych widać szew tzn. trzeba się przyjrzeć dokładnie, bo kulka jest gładka, ale widać taki cień/zarys szwu?

Moje obawy co do słabej jakości kulek potęguje fakt, że kiedyś już czytałem o tym że gunfire dostało jakąś podrobioną partię kulek, oraz to że kulki znikły z oferty sklepu choć ich ilość byla duża (0,20g tego samego typu pozostały w ofercie).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...