Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tanaka cacuszko a jeszcze jak byś trafił wersję Kawaleryjską to już cud miód i orzeszki - wiem co mówię bo sam taką sprowadzałem swego czasu dla kolegi i powiem ci tylko że gdy dotarł to nie za bardzo chciałem się z nim rozstawać :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Najgorsze w sprawie Mausa od TW jest to, że najprawdopodobniej już go nie robią - kolejny czynnik, przez który mało kto chce pozbyć się swojego Karabinera. Swego czasu na WWIIguns puścili info, że będzie nowa seria (rocznik '43, nie '42 jak do tej pory), ale coś cicho na ten temat. Czasami japońskie cudeńka od TW i Marushina pojawiają się w ilości sztuk 1 na RWA, tam najprędzej go dorwiesz.

 

PS. Ahmed - a czy TW nie produkowała z serii Mauser tylko standartowego niemieckiego K98k i czeskiego karabinka vz.24 (przez Niemców produkowanego jako G33/40 dla jednostek Gebirgsjäger) ? O jaką wersję kawaleryjską chodzi :zastanawia:

Edited by SturmFJ
Link to post
Share on other sites
PS. Ahmed - a czy TW nie produkowała z serii Mauser tylko standartowego niemieckiego K98k i czeskiego karabinka vz.24 (przez Niemców produkowanego jako G33/40 dla jednostek Gebirgsjäger) ? O jaką wersję kawaleryjską chodzi :zastanawia:

 

Krótsze ustrojstwo TW to był tylko Gewehr 33/40.

Link to post
Share on other sites

Krótsze ustrojstwo TW to był tylko Gewehr 33/40.

No właśnie - poza tym czy WH miał coś takiego jak wersją kawaleryjska K98 ?

 

White - trzeba czekać, ale wypłynie, w końcu byłaby to jedyna fabryczna alternatywa dla Marushina (czyli troszkę kasy by im wpadło). Mogłoby wypłynąć zdjęcie oraz info jak Panowie rozwiążą sprawę zasilania w kulki (oby nie jak w ich M3 - magazynki od Thompsona :bialaflaga: ).

Edited by SturmFJ
Link to post
Share on other sites

No właśnie, tak troszeczkę abstrachując od tematu głównego - jak to jest z WWIIguns? Na zagranicznych środowiskach ASH zbierają bardzo niepochlebne opinie, u nas też ich odradzają - jakim cudem ten sklep jeszcze działa? Repliki mają miodne, mnogość perełek na których widok szczena styka się z ziemią, nowości (np. M3 modelgun od CAW) o których człowiek raczej nie dowiedziałby się z innych źrodeł - jak to z nimi naprawdę jest?

 

Co do tej nowej serii Mausera ('43) - fakt faktem że jest to sprawa nietypowa, gdyż znalazłem tego Mausa na WGC (wystarczy wklepać w wyszukiwanie), ale "jest z tym coś nie tak" - nie figuruje on w żadnej kategorii w sklepie, także po przeryciu się przez wszystkie możliwe opcje (Sniper Rifles, Other Rifles, Back in Stock, New Items etc.) też go nie ma - jedynie wyszukiwanie go odnajduje.

Link to post
Share on other sites

strony opisujace WWIIGUNS.com

 

http://ww2aa.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=130

 

http://arniesairsoft.co.uk/?filnavn=articles/tokyo_hobby/tokyo_hobby.htm

 

podobno albo wlasciciel jest finem, albo japonczykiem, ale i tak wychodzi na to ze ma z 3 rozne strony z ktorych kradnie pieniadze od osob ktore u niego zamwiaja.

 

nie ma po co sie ta strone interesowac. ;)

a zdjecia ktore maja moga byc z starych replik, juz nie sprzedawanych...

Link to post
Share on other sites

W kwestii nietypowych replik kolegów spod parasoli pewnie zainteresuje że niedawno uruchomiłem m1 carbine aeg- do reko pewnie się nie nada,ale na stylizowany ASG zdecydowanie podejdzie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Rozglądam się za mauserem 98k/ew krótszego od tanaki,czy ktoś chciałby się pozbyć takiego za rozsądną cenę? Temat założyłem tu a nie w komisie,ponieważ pieniędzy spodziewam się tak w połowie czerwca,i chciałbym wybadać sytuację.

pzdr

 

Witam,

Mam na sprzedaż Tanake 98k + kopie lunety ZF41 Tanaki:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2145&name=Tanaka_-_Kar98K_WWII

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5612&name=Tanaka_-_Luneta_ZF41_do_Mauser_Kar98_-_1.5x15

 

Oferty na PW.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wyjazd do londynu natchnal mnie aby poszukac naszego bohatera na lamach forow miejscowych grup ash.Nie musialem dlugo czekac,prawie od razu odezwali sie potencjalni kontrahenci...i za 400£ mam mauserka.Tylko wysylka do polski boli(50£ :/) .Gdyby ktos byl zainteresowany kupnem nowego,to sklep wolf armouries z siedziba w londynie posiada te repliki na stanie(u nas prawie nie do dostania) za jakies 550£.

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...