Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumki i komory HU SHS [oficjalny]


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SHS robi wiele ciekawych, dobrze wykończonych, wytrzymałych a przede wszystkim tanich części. Ale gumki to skandal ze względu na niewykończony i poszczerbiony kołnierz. Przecież to szybko doprowadzi do zacięcia kulki w komorze, potem sprzężenia zwrotnego w cylindrze a w konsekwencji uszkodzenia kół zębatych albo tłoka albo łożysk. A giwera zrobi takie HRRRRRYYYYYT! I albo się zablokuje przez tą "sałatkę" w środku albo nie będzie łapać tłoka...

 

Ot i cała oszczędność :blush:

 

PS

Najgorsze, że taki człowieczek najczęściej się dopatruje przyczyn w wytrzymałości tych części co zdechły bo na gumce wiele widać nie będzie...

Link to post
Share on other sites

Oho, pan Zaki-szpec wrócił oświecać i prawić znowu swoje "mądrości" :sciana:

Po 1 skąd wiesz panie szpec że ma przezroczystą, bo ja nigdzie nie doczytałem.

Po 2 skąd wiesz że nie ma nieszczelności i nie ma tak na prawdę 400FPS??

Po 3 tekstu o "na prawdę 155m/s" nie skomentuję bo nie kopie się leżącego.

Po 4 to co KicpA napisał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dobra, pierwsza strzelanką z tą gumą. Kręci słabo. kulek 0,25g nie była w stanie poderwać powyżej normalnego toru lotu, ile fps, nie powiem bo nie mam jak sprawdzić, jak dostane chrono, napisze. Do tego kulki się cięły i to nie z winy jakości kulek, bo normalnie mi z drugiej repliki leciały.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ma ktoś doświadczenia z gumkami SHS'a ? Wiem że Logan miał robić testy ale pewnie nadal czasu nie ma :/

Właśnie ją zamontowałem w swoim rk-02 (stock) i nie jestem zadowolony, słabo podkręca, co parę strzałów wylatują 2 kulki. Może jest to wina dystansera z długopisu ale w najbliższym czasie spróbuje wsadzić ten oryginalny, jeśli to coś da to napisze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...