Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumki i komory HU SHS [oficjalny]


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Co do komory SHSa, może komuś się przyda:

Z zewnątrz komora wygląda jakby była ciosana siekierą, ale nie bez powodu, wchodzi idealnie na wcisk ale w miejsu styku z gb trzeba było ją przypiłować.

Szczelność się poprawiła przy okazji wyeliminowała luz przy magazynku, ale z drugiej strony martwię się o regulację, dość lekko chodzi może się rozregulowywać po jakimś czasie.

 

Co do innych części jakie wczoraj założyłem od SHSa

Założyłem jeszcze głowicę cylindra, całkiem fajna sprawa robiona podobnie jak inne części tego producenta - "lepiej dać za dużo niż za mało" w cylindrze JBU pięknie trzyma, nawet nie trzeba było niczego doszczelniać, ,mam nadzieję że będzie ładnie współgrać z dyszą i komorą (w sumie ta sama firma).

 

W połączeniu tego wszystkiego z lufą PDI, przyklejoną guarderką przeźroczystą i SP120 mam nadzieję na dobre fpsy.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

ODKOPUJĘ. Strasznie hejtujecie tą gumke. Założyłem ją dziś do mojego m4a1 PJ (a&k) ze sprężyną m110 Guardera i jest świetna !! Jak wcześniej miałem problem z ustawieniem hopka, po założeniu gumki ten problem znikł. Zasięg jest jak najbardziej satysfakcjonujący bo przy bezwietrznej pogodzie kulki 0,20 leciały nawet do 50 metrów ! SZCZERZE POLECAM !

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Na azteko pojawiły się nowe gumki shs. Tym razem czerwona i niebieska, pewnie podobne oznaczenie jak w elementach itp gdzie czerwona to od 420fpsów, niebieska do 420 fpsów ale to też zależy od producenta.

Ktoś miał okazję je testować? Pomacać jakie są w dotyku?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Oprócz tego, że nieco ładniej wygląda z zewnątrz praktycznie niczym się nie różni. Mam ją nadal i powiem szczerze, że komora nie była warta zakupu. Niestety było kilka niedoróbek, nadlewek itp. Można to poprawić ale naprawdę nie zauważysz milowego skoku między zwykłą chińską komorą znalową a tą shsa budżetową. Dźwigienki, sprężynki i reszta dupereli jest też średnia ale jako zapas się może przydać. Imho daruj sobie i kup coś z czystego aluminium robionego na cnc z doszczelnieniem. Tu masz chociaż pewność porządnego wykonania.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Mam już czarną gumkę razem z dystanserem. Dość twarda. Brak nadlewek. W środku jest wypustka...

Ale z przerwą na środku. Dystanser twardy, duża ilość nadlewek (ale czego się spodziewać po takiej cenie :icon_wink:? ) , dziurka w środku nie jest wydrążona na wylot. Zobaczymy jak będzie kręcić. Jak będę miał jakąś wolną replikę lub potrzebującą gumki to użyję.

 

Mam jeszcze drugą gumkę dodawaną do komór shs. Gorąco je polecam :icon_wink:. Mam zamontowaną ją w kac pdw i kręci wyśmienicie. Podchodziłem do niej z dystansem, ale zaskoczyła mnie pozytywnie po zamontowaniu.

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites

Posiadam czerwoną gumkę od komory SHS do emki. Posiada wcięcie na poduszce podkręcającej. Działa jak marzenie.

 

Ta gumka http://azteko.pl/gumka-hop-up-hv70-czerwona-p-5910.html niestety nie jest za ciekawa, ostrzegam przed jej kupnem, że potrafi być lipna. Ostatnio dostałem dobry egzemplarz( nawet twarda, bardzo 'przyczepna' , dosyć cienki kołnierz), lecz wcześniej gdy ją kupiłem, to dosłownie pokruszyła mi się w palcach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...