Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zawieszenie 3-punktowe - części


Recommended Posts

Witam! Zamówiłem już części i taśmę z MIWO potrzebne do wykonania zawieszenia 3-punktowego, ale mam jeden problem: na stronie MIWO nie ma karabińczyków. Szukałem ich nawet na allegro, na madonion też ich nie ma. Nie wiecie może, gdzie mógłbym te dwa karabińczyki dostać?45887641.jpg

Link to post
Share on other sites

Pod nazwą "Szekla" na allegro także nic nie znalazłem... a co do powyższych postów: mi się zawieszenie 3-pkt podoba i takie chce mieć - jak bardzo będzie dla mnie praktyczne - wyjdzie w praniu. Dalej czekam na pomoc w znalezieniu tych karabińczyków... ;|

Link to post
Share on other sites

jakby ktos umial wytlumaczyc jak sie to 3 punktowe cos zakłada na replike i na siebie potem to złem by przestało być. Poszukaj na specshopie, tam widziałem po jakieś 20zł za sztuje :icon_eek2: , ale są

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites

jakby ktos umial wytlumaczyc jak sie to 3 punktowe cos zakłada na replike i na siebie potem to złem by przestało być. Poszukaj na specshopie, tam widziałem po jakieś 20zł za sztuje :icon_eek2: , ale są

FAKTYCZNIE JEST! klamra, ale za @!#$% nie dam 25zł za sztukę.... ehh.... chyba, że zamówię badziewne zawieszenie 3pkt z allegro za 10zł (widziałem takie) tylko dla tych karabińczyków.... poszukam jeszcze - dzięki za info.

 

 

EDIT: znalazłem takie troki.... dość tanie ;) spytam jeszcze, jak szerokie jest ucho tej klamry.

Edited by slawo
Link to post
Share on other sites

FAKTYCZNIE JEST! klamra, ale za @!#$% nie dam 25zł za sztukę.... ehh.... chyba, że zamówię badziewne zawieszenie 3pkt z allegro za 10zł (widziałem takie) tylko dla tych karabińczyków.... poszukam jeszcze - dzięki za info.

 

 

EDIT: znalazłem takie troki.... dość tanie ;) spytam jeszcze, jak szerokie jest ucho tej klamry.

zapomniałem dać linka, a edytować już nie mogę, więc TU jest link. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Czy Ty przypadkiem nie szukasz tego albo tego? W razie czego napisz do Huberta -może da radę sprowadzić Ci taką klamerkę.

 

@Zaki tutaj jest montaż na L85, ale zasada jest dość podobna

nie - nie tego szukam. W moim poście widniejącym nad Twoim znajduje się link do troków z takimi klamerkami i właśnie te troki specjalnie zakupię o te klamerki. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Kończę robić zawieszenie - jak coś, to się nim tutaj pochwal. ..kończę, bo stoję w miejscu - ludzie z MIWO zamiast przelotki dali mi regulator i muszę gdzieś tę przelotkę nabyć, a żeby całkowicie skończyć zawieszenie, muszę jeszcze czekać na te troki z karabińczykami.

 

OffTop: widzieliście może kiedyś Cordurę w Coyote Brown z MIWO Military? - czy jest ona taka.. wpadająca w zieleń/brąz? Bo moja ładownica deko różni się od TEGO... na zdjęciu jest bardziej pomarańczowa, a w realu u mnie bardziej w zieleń wpada... coś z brązem. Proszę o odpowiedź ;)

Link to post
Share on other sites

Karabińczyki wywalisz szybciej niż założyłeś jak po 1 wyjściu w pole przekonasz się jak pięknie dzwonią o replikę przez co słychać Cię będzie z kilometra.

aaaa tam... skołuję sobie te gumki na karabińczyki ;)

Link to post
Share on other sites

Też się o tym dowiedziałem - niestety po fakcie, bo po zamówieniu już części z MIWO. Także teraz chcę już skończyć, skoro już te części mam. Zawieszenie robię na podstawie tego z ACM/GFC, dlatego chciałem znać wymiar (mam go już). W całości skończę je prawdopodobnie jutro (o ile przyjdą mi dwa troki GFC z tymi karabińczykami).

Link to post
Share on other sites

Fajna sygnatura. Szkoda, że sam jesteś hejterem. Projekt ACM tego pasa nie jest najlepszy, znajdź inną bazę lepiej.

Znowu problem.... bo zacząłem już robić... ale nie jest dużo zrobione, to co mógłbyś polecić na wzorzec trzypunktu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...