Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Arma Coop Corps od dziś w świecie ArmA3!

 

 

Arma Coop Corps to społeczność zrzeszająca ludzi zainteresowanych symulowaniem rzeczywistego pola bitwy przy pomocy gier z serii ArmA. Graczy ACC łączy chęć wspólnej zabawy na serwerze i oddawania klimatu autentycznych walk, co odbywa się przez naśladowanie wszelkich procedur, taktyk i zachowań, które wykorzystywane są w rzeczywistości i mogą być skutecznie zastosowane w ArmA.

 

W codziennych, nieobowiązkowych rozgrywkach może brać udział każdy członek ACC. Liczba graczy na nich obecnych sięga kilkudziesięciu osób. Kilka razy w miesiącu organizowane są duże operacje wraz z planowaniem operacyjnym, cieszące się nierzadko parokrotnie wyższą frekwencją.

Poniższe filmy z pewnością pomogą zrozumieć, czym się zajmujemy:

 

http://youtube.com/watch?v=G88G2PAhp10

 

http://youtube.com/watch?v=wh06bA5ftaw

 

Wraz ze zbliżającą się premierą trzeciej już odsłony serii, ACC wkracza w kolejny etap swojej działalności. Z przyjemnością ogłaszamy, że od teraz obok podstawowego serwera ArmA 2, udostępniamy graczom także możliwość gry na naszym nowo otwartym serwerze ArmA 3.

 

Interesujesz się militariami? Wojskowością? Jesteś amatorem air-soft? Chcesz poczuć klimat walk, stać się częścią współczesnej machiny wojennej? A może po prostu szukasz swojego miejsca do rozgrywek wieloosobowych?

 

Dołącz do nas! Arma Coop Corps zaprasza do wspólnej gry!

 

Do zobaczenia na polu bitwy!

z pozdrowieniami,

Administracja ArmaCoop.pl

http://www.armacoop.pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wiecie może kiedy będzie dostępny single player do tej gry? Kupiłem wersje pudełkową i jak narazie nie jest to dostępne.

Jest już dostępny pierwszy i drugi epizod kampanii. Podziwiaj osoby kupujące ArmA3 dla SP :))

www.cosaofficial.pl polecam oblukać bo dopiero w Multi zaczyna się zabawa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Konkurs z ArmA Coop Corps! do wygrania ArmA III

 

Witam wszystkich serdecznie!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojej kopii gry ArmA3 to zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

 

ACC świętuje następną rocznicę swojego powstania. Coś co 5 lat temu zapoczątkowała mała grupka ludzi, dziś jest największym community na polskiej scenie ArmA. W związku z tym administracja ArmA Coop Corps ma przyjemność ogłosić konkurs w którym można wygrać jedną kopię najnowszej gry Czeskiego studia Bohemia Interactive jaką jest ArmA III. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać kilka prostych czynności opisanych w regulaminie konkursu oraz odpowiedzieć na 3 proste pytania. Odpowiedzi należy wysłać na adres email - administracja@armacoop.pl.

 

arma-3-cover.jpg

 

Przed wysłaniem odpowiedzi prosimy o dokładne przeczytanie regulaminu dostępnego pod następującym adresem!

http://www.armacoop....rania-arma-iii/

 

 

 

Pytania konkursowe:

1. Jak nazywają się realne odpowiedniki wysp Altis i Stratis?

2. Jak nazywa się główny bohater kampanii dla jednego gracza którą można rozegrać w grze ArmA III?

3. Jaką powierzchnie w kilometrach kwadratowych ma największa wyspa w grze ArmA III?

 

Powodzenia :icon_smile:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

a3c.png

 

Nasza strona internetowa - www.arma3coop.pl

Nasze forum - www.forum.arma3coop.pl

Nasz kanał youtube - Klik

 

 

Szukasz czegoś więcej niż Battlefield? Znudziło Ci się bieganie za fragami w Call of Duty? A może czas przeskoczyć z Army 2 na jej kolejną część? Cokolwiek by to nie było, zatrzymaj się! Nie idź dalej, zapoznaj się ze szczegółami poniżej, zapewniam że warto jeśli szukasz czegoś więcej niż Arcade shooter.

 

Arma3coop.pl opiera się o wojskową hierarchię, którą stworzyć pomogą nam oryginalne polskie stopnie wojskowe, system odznaczeń za zdobyte umiejętności podczas szkoleń czy utrzymany na misjach wieczornych klimat symulujący relacje dowódca podwładny.

 

image.png

 

Społeczność Arma3coop.pl nie powstała w 5 minut, A3C jest ewolucją poprzedniej małej grupki Arma 2 Scavengers. W przypadku Army 3 postanowiliśmy pójść krok dalej niż w przypadku 2. Naszym celem było stworzyć od podstaw profesjonalną stronę, forum, autorski system zapisów i wiele innych usprawnień mających na celu ułatwić wiele aspektów związanych z działaniem społeczności. Zapewniamy wszelkie niezbędne aspekty do prowadzenia komfortowych gier, w tym własne serwery Arma 3, Serwer TS3 oraz szkolenia z zakresu obsługi gry i modów.

 

Przykładowe stopnie używane w A3C:

St Szeregowy

2.png

 

Sierżant

6.png

 

Major

15.png

 

 

Przykładowe odznaczenia używane w A3C:

Szkolenie podstawowe [brąz]

3.png

 

Szkolenie snajperskie [srebro]

2.png

 

Szkolenie Pilota transportowego [Złoto]

1.png

 

 

Grupa Arma3coop jest autorem modyfikacji do gry ArmA 3 które osiągnęły światowy sukces, takie jak np. Arma 3 Map Pack. Wewnątrz grupy funkcjonuje wiele modów których nie uraczysz w małych grupach, a te dodają bardzo wiele smaczku do gry - Bo kto nie chciał by zostać pilotem polskiego Mi-24 ?

 

image.png

 

Arma3coop liczy sobie blisko 100 aktywnych członków, rozgrywamy misje od 32 do nawet 60 osób podczas jednej rozgrywki! Współpracujemy z wieloma zagranicznymi grupami, autorami wielu znanych modyfikacji, stale rozwijamy swoje umiejętności w każdej możliwej dziedzinie jaką daje nam Arma, od samego grania po tworzenie od zera nowego contentu który posłuży nam później jako narzędzie mające na celu urozmaicić rozgrywkę.

 

image.png

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona miłośników gry ArmA 3, rozgrywać ciekawe scenariusze w dobrym towarzystwie, zapraszamy na naszą stronę internetową - www.arma3coop.pl, dołącz już dziś!

Edited by OFF
czerwona czcionka
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

RAMu zabraknie. Mi to nawet Armę II blokuje, mam Core 2 Duo z 2.93 Ghz x 2, 4GB RAM (niestety maksimum możliwości płyty), Radeona 7770 (więc karta niezła) i wąskie gardło to właśnie procek (non stop 90 - 100% zużycia) i RAM (95%, ale widać, że już z dysku korzysta bo się nie mieści, co straszliwie spowalnia). Za to dobrze działa Arma: Cold War Assault :P Ale generalnie ich wszystkie gry są bardzo zasobożerne. W końcu to prawie symulator, a nie CoD czy inna siepanina.

Link to post
Share on other sites

Najważniejsza jest grafa i dużo RAMu.

 

Przepraszam, ale chłopaka w błąd wprowadzasz. Po pierwsze - ArmA 3 (tak jak i poprzednia odsłona) obsługuje tylko 2 GB pamięci RAM, a po drugie, to akurat procesor w tej grze jest ważniejszy niż karta graficzna, bo to na procka są nakładane są obliczenia związane z działaniem AI i całą resztą mechaniki gry. Oczywiście super efektów graficznych i szczegółowości terenu nie ujrzysz bez dobrej karty, ale ta Ci nie pomoże jak w misji będzie dużo AI robiących różne rzeczy równocześnie. Można samemu sprawdzić na różnych polskich i zagranicznych forach, które już mają kilka lat doświadczenia z serią ArmA.

Link to post
Share on other sites

Hmm, no to ciekawostka, ale u mnie Arma 2 chwytała ponad 2.6 GB pamięci, 700 MB zostawało na system (po wyłączeniu gry tyle mi zostawało zajętego), a stan zajętości w trakcie rozgrywki był właśnie w okolicach 95%. Może "trójkę" jakoś zoptymalizowali, ale... wątpię. Uruchomiłem też tą grę na tym samym konfigu ale przed zmianą grafy, siedział tam Radeon 4550 i gra na minimalnych detalach i tak zajeżdżała zarówno procesor jak i RAM. Piszę zgodnie z własnym doświadczeniem.

Link to post
Share on other sites

Seria ArmA raczej od zawsze polegała najbardziej na procesorze. Sam mam 4GB ramu i z pamięcią nigdy nie było problemów, na 2GB Arma2 działała tak samo jak przy 4GB.

A3 można odpalić nawet na najlichszych C2D typu E4300 choć gra tnie się wtedy niemiłosiernie w dowolnym trybie multi (choć w edytorze działa dobrze). Na E7300 po oc można już grać na mniejszych misjach przy około 50fps (natomiast na Altis przy 100 graczach udaje się uzyskać od 20 do 25fps więc już słabo). Zastanawiające jest jaki Arma robi użytek z procesorów 4 i więcej rdzeniowych? Ludzie na zachodzie piszą, że gra w prawdzie "supportuje" do 32 rdzeni, to jednak aktywnie korzysta z dwóch. Nie wiem na ile to prawda, ciekaw jestem wypowiedzi posiadaczy czterordzeniowych oraz posiadaczy szybkich dwurdzeniowych w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

polecam przetestować w wierszu poleceń

-high

-cpucount

-maxmem

-extThreads=7 (5 dual, 7 quad )

Ja mam I5 2500k ( 4 rdzeniowy ) i 8gb ramu więc w moim przypadku będzie to

-noSplash -high -cpuCount=4 -maxMem=4096 -extThreads=7

 

 

W teorii arma 3 obsługuje tylko 2 giga ramu (limit silnika gry ) ,ale można spróbować dać jej więcej.

Poza tym jest jakiś bug w kodzie, przez co gra nawet na dobrych PCtach chodzi przeciętnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...