Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Długi czas oczekiwania na paczke to nie zawsze wina sklepu.


Recommended Posts

Też mam problemy z UPS, zamówiłem na specshopie kamizelke pattern 83. Wyslali w poniedziałek, we wtorek była w lublinie i nadal siedzi. Dzisiaj po szkole wysłałem do specshopu mejla by jakoś załatwili, bo na 100% maja inne numery do nich, bo UPS nie odbiera telefonu. Po kilkunastu minutach dostałem odpowiedź (od SpecShopu), że jutro dostane paczkę.

 

UPS trzeba cisnąć!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja juz nie lubie Opeka :wink:

 

1.

Przyszła do nas paczcuszka nadana wyzej wymienionym kurierem. W sumie nic nadzwyczajnego - zwykly kartonik. Papiery podpisane paczka odebrana, a po chwili kurier sie pyta gdzie wyrzucic te palety. Stanolem jak wryty, jakie palety ?!. Mniejsza z tym - nie czekajac na moja odpowiedz poprostu wywalil 2 palety o odjechal. Co sie okazalo ? byly to palety z pierdulkami dla szpitala :wink: gdyby nie nasze telefony zeby zabrali nam spod biura to by tam ta przesylka gnila.

2.

Wyslalismy opekiem paczuszke przyspiesona :-P

Miala byc o 15, jednak okazalo sie ze nie doszla wiec dzwonie sobie do biura w szczecinie. Dowiedzialem sie jedynie tyle ze nie wiedza co sie dzieje z paczka. No to po licznych telefonach do warszawy gdzie to co chwile bylem przekierowywany gdzies indziej wreszcie sie dowiedzialem ze paczke warta dosc duuuzo poprostu zgubili :!:

Gdy juz chcielismy wdrozyc postepowanie karne to nagle dzwoni klient i mowi ze paczka przyszla - super, tyletylko ze po 3 dniach :???:

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze DHL polecam. Jak zamówiłem sobie karabin to właśnie DHL'em miał przyjść. W środe oczekiwałem rano, ale potem do szkoły. W szkole zadzwonił tel (miałem na milczy, ale odebrać nie mogłem). Okazało się, że to DHL, bo chciał się zapytać czy zostawić na poczcie czy dostarczyć do domu. Dla mnie to super kurier.

 

Dobrym jest jeszcze Masterlink. Zamawiałem u nich różne rzeczy i przychodziły po 24h od przyjecia przesyłki.

 

Ewentualnie zostaje jeszcze Priorytet Poczty Polskiej. czasami przychodzi szybciej od kuriera. Mówię czasami.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja juz nie lubie Opeka :wink:

 

Zamówiłem paczkę w SpecShopie (oporządzenie, okularki). Nie chcąc czekać długo wybrałem przesyłkę przez Opeka.

 

Na paczkę czekałem grubo ponad tydzień. Kurier przyjechał akurat jak mnie nie było, ale nic to, bo zostawił kwitek, gdzie mam się dokładnie zglosić po przesyłkę.

 

Pojechałem, pokazałem papierek a tu co? Facet wielce zdziwiony, skąd ja ten świstek mam wogóle. Zaczął dzwonić po pracownikach i jak się okazało, ponoć było u mnie już 4 kurierów, ale nic to. Czekam aż szanowny pan znajdzie moją paczkę... zajęło mu to około godziny bo nie wiedział gdzie co leży, a to co miało być na swoim miejscu było zupełnie gdzie indziej. Może i trochę śmieszne, ale ja nie płaciłem za kabaret, tylko za szybką dostawę.

 

Generalnie mają tam syf z lekka i trochę szkoda mi na nich kasy ;)

 

Zdrówko.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Ja teraz walczę z pp... Zamówiłem sobie 12.02 temu karabinek i pare innych szpargałów... 13.02 - przelew doszedł :D, 14.02 - paka poszła (priorytet pp). Dostałem maila że szacowany termin dostawy to czwartek lub piatek - super :) pp w 24h :D ale dalej nie było tak kolorowo...

Dziś mija 8 dzień od wysyłki na poczcie albo nikt nic o paczce nie wie, albo nikt nie podnosi słuchawki... kupka. Szczerze nie polecam pp! Lepiej dołożyć do kuriera...

 

Ktoś miał podobny problem?

 

(paczka z machinegun.pl - czyli z warszawy do warszawy...)

 

pozdro!

Edited by yah00
Link to post
Share on other sites

Hehe spoko temacik, bo akurat nasza kochana poczta jest tak pojebana że mi jej żal !!! Już nie mówie o tym ile idzie sama paczka wysłana pocztą ale o samym trakotowaniu paczki przez POCZTE !!! Ja dostałem paczke rozdartą kulki latały po całej paczce i się wysypywały z niej, to poporstu żenada !!! A wszyscy na poczcie tak rządają podwyżek niech zaczną pracować i troszczyć się o cudze mienie a nie jebnąć na pake i aby dowieść.

Link to post
Share on other sites

Ponieważ wysyłam sporo paczek Pocztą Polską to może wypowiem się...

 

~90% paczek wysłanych ze Zbrojowni dochodzi na dzień następny.

Przez prawie rok działania sklepu tylko raz zdażyło się, że paczka doszła do klienta poobijana (na paczce była naklejka "Ostrożnie!!! nie rzucać!!!" co nie znaczyło, że nie można jej było skopać ;))

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U nas jest tak samo :(

Ja tu widze pewna prawidłowość:) juz po raz koleny jest to pierwszy tydzien miesiaca.

 

Hmm. Wczoraj wysyłałem firmowe dokumenty i choć ze względu na przepisy, musiałem je nadać jako polecony-priorytet, modliłem się aby doszły do adresata jak najpóźniej (z pewnych względów). Doszły dziś rano, krew by zalała.

Paczka wysłana 5.03 do dziś nie dotarła. Tym razem do mnie.

Ja widzę głównie taką prawidłowość, że jest to moloch zatrudniający ludzi którym wszelkimi możliwymi sposobami uświadamia się nieopłacalność utrzymywania jakiegokolwiek poziomu i jakości usług :( Nie żebym się solidaryzował z "paniami z okienka" bo podstawy kultury osobistej to kwestia niezależna od sytuacji w zakładzie pracy ;) ...

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Uwaga! Znowu kryzys?

 

Szał zakupów przedświątecznych powoli się dopiero zaczyna a PP S.A. już ma problemy.

Doradzam wszystkim przy zakupach przesyłki kurierskie.

W tej chwili wiem o 3 paczkach i jednym poleconym, które są w drodze przynajmniej 3 tyg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...