Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] Airsoft Tiger 111


Recommended Posts

Ze zwrotem kasy jak się płaci przez Paypal to nie ma chyba problemu, jest tam jakaś ochrona kupujących i jeżeli sklep nie odpowie to zwracają CI kasę automatem, nigdy na szczęście z tego nie korzystałem, wiem że jest na to 45 dni, po tym czasie adios money:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

 

Kumpel miał ten sam problem, co ja. Kasa również odzyskana dzięki PayPalowi. Kolejny minus.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 7 months later...

Niesamowity kontakt z CS, produkt szybko trafił na pocztę w HK, w 2 dni od wysyłki z HK był w PL.

Sklep sam zaniżył wartość paczki do 50usd w celu ominięcia cła.

 

Wysyłka dość tania jak na pistolet gbb ( inne sklepy liczą 48 usd )

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ceny mają fajne, wysyłają szybko, ale podejście obsługi sklepu żałosne.

Wystawiają przedmioty jako stalowe, które w rzeczywistości są znalowe. Tak się naciąłem na spust do mp5.

Spór przez PP niczego nie rozstrzygnął, mimo nagrania filmu ( na życzenie sprzedawcy). Sprzedawca się upiera, że całości nie zwróci, nawet jak odeślę. No po prostu żart.

 

Dlatego jak planujesz zakup u nich 3 razy sprawdź opis, sprawdź w innych sklepach, i pisz do nich bo po zakupie zapomnij o jakim kolwiek supporcie.

 

Przykład stalowych przedmiotów Glocki hk3, spust army force. Te glocki to nic innego jak we z biciami.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Nie polecam jak ktoś chce szybko towar...

26.01 - zamówienie i opłacenie

27.01 - Waiting package

04.02 - mail z pytaniem czy wszystko okej z zamówieniem, bo od tygodnia jest waiting package

05.02 - odpowiedź, że jednej z części nie mają, pytają czy chcę ją zamienić na inną, czy mają wysłać najpierw to co jest dostępne

05.02 - pytanie czy wyślą mi dwie przesyłki bez dodatkowych opłat

06.02 - stwierdzają że mogą mi wysłać najpierw jedną część, potem drugą

06.02 - piszę żeby wysłali w takim razie

jako że to był piątek, czekałem, w poniedziałek nic się nie odezwali, zamówienie też do przodu się nie ruszyło

10.02 - pytam czy wyślą mi w końcu zamówienie

10.02 - wyślemy wkrótce

Paczka dziś nadal nie wysłana.

 

EDIT1 (20 lutego): No, w końcu dzisiaj dostałem... połowę zamówienia, bo drugiej części nie było (mimo że cały czas nie ma przy niej "out of stock"). 26.01 zamówienie, 10.02 wysyłka. Dwa tygodnie. Coś długo jak na spakowanie i wysłanie jednego elementu.

 

EDIT2 (23 marca): Na maile odpowiadają chyba kompletne retardy. Zamawiałem zaczep kurka do 1911. To tego elementu nie było. Znudziło mi się czekanie na restock, więc albo zwrot kasy, albo zmiana towaru. Patrzę po sklepie, jest zaczep kurka armijcowy, piszę im że go chcę. NIE MA. Okej, wysyłam kolejny link do zaczepu kurka: NIE MA. Co więcej... Zaproponowali mi, uwaga, KUREK...

 

EDIT3 (12 maja): Zwrot pieniędzy za towar i różnicę w kosztach wysyłki. Takie tam 3,5 miesiąca. To moment.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Jedna z trzech opini (3 osobne paczki): Metalowy, gazowy cylinder bella zamówiony 26 lipca. Wysłany tego samego dnia co zapłata. Przyszedł dzisiaj, tj. 4 sierpnia.

28 lipca domówiłem gumkę SHS, też wysłana w ten sam dzień co zapłata. Jak przyjdzie to naskrobię.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...