Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 - R27, R28, R29, R30, R31 [Army]


Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich. Po kilkunastu testach maga na CO2 zaczął puszczać gaz przy przebijaniu kapsuły. Syczy, a czasami gaz schodzi cały sam z siebie. Normalne magi (GG) od Army pomału się sypią, Po wymianie wszystkich uszczelek i doszczelnieniu gaz po 3-4 dobiciach zaczyna uciekać. Wracając do Co2. Lepiej dopłacić i kupić już z KJW. Praktycznie zero awaryjności.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 11.02.2018 o 15:47, Skyforger napisał:

Pokusił się już ktoś może o zakup R28(TG-1) , (TG-2) z Taiwana ? Jakieś opinie ?

Wskrzeszam pytanie, bo może komuś się przyda.

Mam TG2 od 2 miesięcy, wykonanie bardzo solidne, brak oznaczeń, adapter tłumika OK, jest i szyna jak to w Kimberze. Magazynek nie cieknie i trzyma się bardzo dobrze, jak każdy Colt ma tendencje do gubienia magów (sprawę załatwia cienki pasek taśmy velcro na grzbiecie magazynka). Na poziomie osiągów nie widzę różnicy wobec starych, bardzo przyjemny blow back i dźwięk, jeśli chodzi o niezawodność trochę wcześnie pisać, ale jakieś 20 pełnych magów wystrzelone bez żadnych problemów, hop kręci. Celny i skuteczny do 20 - 25m, są lepiej i dalej strzelające klamki. Wykończenie ładne, ale lakier ma tendencje do szybkiego rysowania się. Jako boczniak OK, jako klamka do zadań specjalnych - nie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pewnie strzelasz w szybkim tempie. Ten magazynek jest mały i mieści mniej gazu niż w innych pistoletach. Jak szybko strzelasz to magazynek razem z gazem mocno się ochładzają i wzrasta zużycie gazu. Ja jak szybko strzelam to też nie wystrzelę wszystkich kulek na jednym nabiciu. Jak strzelam dorywczo w razie potrzeby to udaje się na jednym nabiciu wustrzelić ponad 1,5 magazynka. Dużo też zależy od temperatury otoczenia.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

hejoo, problemy z repliką: Army 1991 R31

- magazynek GG max na kilka strzałów 5-8

- magazynek Co2 taka sama sytuacja 8-10 strzałów

- replika pluje przy GG jak szalona po rękach, wydaje mi się że za dużo gazu ucieka bokiem

- zamek często nie wraca, strzela i nie załadowuje następnej kulki jak się ręcznie przeładuje to wystrzeli a później już tylko pfff i koniec gazu... (tak jakby odrzut zamka był zbyt słaby)

Od początku z magiem GG było średnio ale strzelał powiedzmy max cały magazynek szło wystrzelać. przy CO2 mogłem 2 magazynki całe i dopiero koniec. Nie jest to uwarunkowane temperaturą gdyż ciągle było strzelane w tych samych warunkach (strych). Dodam że replikę mam od nowości, zasadniczo od samego początku nie było jakoś z nią super... po zakupie CO2 maga fajnie się strzelało, teraz już kicha ani GG ani co2 :x

Co może być problemem ?

52964881_383038975823239_6862835350725722112_n.jpg

Edited by puszekxde
Link to post
Share on other sites
W dniu 3.03.2019 o 13:24, puszekxde napisał:

hejoo, problemy z repliką: Army 1991 R31

- magazynek GG max na kilka strzałów 5-8

- magazynek Co2 taka sama sytuacja 8-10 strzałów

- replika pluje przy GG jak szalona po rękach, wydaje mi się że za dużo gazu ucieka bokiem

- zamek często nie wraca, strzela i nie załadowuje następnej kulki jak się ręcznie przeładuje to wystrzeli a później już tylko pfff i koniec gazu... (tak jakby odrzut zamka był zbyt słaby)

Od początku z magiem GG było średnio ale strzelał powiedzmy max cały magazynek szło wystrzelać. przy CO2 mogłem 2 magazynki całe i dopiero koniec. Nie jest to uwarunkowane temperaturą gdyż ciągle było strzelane w tych samych warunkach (strych). Dodam że replikę mam od nowości, zasadniczo od samego początku nie było jakoś z nią super... po zakupie CO2 maga fajnie się strzelało, teraz już kicha ani GG ani co2 :x

Co może być problemem ?

52964881_383038975823239_6862835350725722112_n.jpg

PROBLEM ROZWIĄZANY,  najwidoczniej wyrobiła się głowica tłoka - wymieniłem na nową od Guardera (zestaw wzmocnionej głowicy tłoka) koszta około 30zł z wysyłką. 1911 działa świetnie :D nie pluje gazem po łapach, jest mocniejszy blow-back, i myślę że moc repliki delikatnie wzrosła.

 

Pozdrawiam.

Edited by puszekxde
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Czyściłeś ją? Może coś się dostało do mechanizmu spustowego. Ewentualnie może wyrobiła się/osłabła sprężyna mechanizmu spustowego uac-sprezyna-mechanizmu-spustowego-hi-ca

nie miałem większej styczności z gaziakami 1911/hicapa ale słyszałem, że dużo problemów powstawało przez tą część. Pooglądaj też części mechanizmu spustowego czy coś nie pękło bądź się nie wyrobiło.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mam problem z blokada zamka w tylnym położeniu, tzn gdy zostanie wystrzelona ostatnia kulka zamek powinien zostać w tylnym położeniu, zamiast tego zamek wraca z powrotem i pistolet jesli nie patrzysz czy kulki sie nke skończyły strzela na pusto. Ktoś wie jak to naprawić? 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Witajcie mam pytanie co do dolnego zaworu (R28-B), ponieważ jeden sobie zepsułem (szkoda gadać) i potrzebuje tylko nowego tego zaworku. Już raz jeden od KJ kupiłem i się okazało że jest za duży. Nie wiem totalnie w jakich standardach jest tamten magazynek (był razem z repliką) i czy ktoś wie jaki by tam pasował?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, mam pytanie odnośnie coltów Army, a dokładniej kompatybilności 1911 z systemem 2011, czyli klasycznej 45-tki i Hi-capy . Sprawa się tyczy zespołu zamka/lufy 1911 i dopasowania tego do dolnej części (body, mag, mechanizm spustowy) Hi-capy Army. Jeśli ktoś ma możliwość sprawdzenia czy taka podmianka zadziała byłbym wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...