Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z tego co kojarzę były jeszcze w użyciu DMV. Z uzbrojenia używali również AKM oraz AKM + pallad. Reszta tak jak piszą przedmówcy. Trochę mi się miesza uzbrojenie na KFOR, SFOR i IFOR, ale wydaje mi się że wtedy również zaczęto używać pierwszego Rip-stopa. Fotki niedługo dorzucę. :wink:

Link to post
Share on other sites

Bawełniak wz.93/ew. Ripstop wz.93 + CM.028+ Naszywki. Myślicie, że to będzie dobre? :)

 

 

Co do naszywek. To naszywka IFOR'u i wiem, że na drugim ramieniu były dwie naszywki, bodajże w figurze łuku "Poland" + godło w czerwonym kole, prawda? I jeszze jedno, na którym ramieniu jaka naszywka?

Edited by Grzesiek_SAS
Link to post
Share on other sites

Mundur- ujdzie.

Replika- błąd, tam używano AKM/AKMS.

Naszywki? Jeśli masz na myśli używanie oznak przynależności do jednostki itd. to licz się z tym, że może Cię spotkać niemiła przygoda (mowa o sytuacjach poza pokazami/rekonstrukcjami) ze strony osób, które zdobyły prawo do posiadania tychże naszywek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Chińskiego micha już mam, kosztował mnie 35 złotych. Jeszcze zastanawiam się coby zamienić OLV na DMV, które waszym zdaniem jest wygodniejsze?(jeśli o jakiejkolwiek wygodzie można mówić). Nie ma jakiegoś koszernego boczniaka do tej stylizacji?

Edited by Usama
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...