Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szperam po całym forum i nie tylko, przeczytałem od groma tematów związane z ekwipunkiem UK (szczególnie chodzi mi o kamizelki)

I tu mam prośbę do szanownych kolegów o spis kamizelek używanych przez brytoli :)

 

Ps. Czy UK nosi IBY lub Plate Carrier (jak tak to jakie)

 

Pozdrawiam.

Grzegorz

 

PRZEPRASZAM ZA KŁOPOT

Link to post
Share on other sites

Tak na szybko, z kamizelek, a raczej ogólnie typów oporządzenia:

- PLCE (beltkit)

- Chest Rig

- Assault Vest

- Osprey

- Osprey Assault

- Plate Carrier Blackhawk (nie issue, ale noszą)

 

IBA nie noszą. Z PC tylko owego Blackhawka http://dpm-soldier.pl/ochrona_balistyczna/plate_carrier.html (jeśli chodzi o normalnych żołnierzy a nie specjalsów)

 

Zresztą wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na stronie którą podałem powyżej.

Edited by Gisher
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz robić sobie luźna stylizację to będzie pasowała każda kamizelka z tych co zaprezentowałeś - ale jeśli chcesz sie pokosić o coś więcej - to tylko kontrakt - niestety, tak wiemy wybór kamizelek jest skromny - ale w miarę przemyślany (?) i dostępny w chwili obecnej dla większości airsoftowców nawet z niezbyt zasobnym portfelem (nie mówię o MTP)

 

w chwili obecnej na allegro masz wysyp kilku fajnych kamizelek w leśnym maskowaniu

Link to post
Share on other sites

Jak będzie nosić na ECBA z wkładem/imitacją, to hip-pad jest całkowicie zbędny. Przez tą szlufkę z przodu pas, a z tyłu do kamizeli fastexem i gotowe. Noszenie PLCE poniżej ECBY jest dość uciążliwe, bo utrudnia bieganie/hopanie przez przeszkody/wszystko co wymaga wyższego podniesienia uda. Choć jest dużo fotek gdzie noszą w ten sposób.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...