Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w Finlandii...


Recommended Posts

  • 7 months later...

Witam! Promem do Finladii mozna dostac sie tylko z niemiec od szwecji a pozniej do finlandii, natomiast ja podrozuje autobusem, koszt to 170zl w jedna strone + 30euro bilet na prom szybki lub 17 ponizej 18 lat, jak ktos by chcial to moge zamiescic linki do przewoznikow wraz z cenami, lub jezeli ktos potrzebuje pomocy z tlumaczeniem to rowniez oferuje moja pomoc :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 9 months later...
  • 7 months later...

Witam Panowie.

Mam do was wielka prosbe, szczegolnie do LuC1F3R.

Poniewaz kupilem mundur w finskie camo M-05 to postanowilem ze zrekonstruuje w miare mozliwosci ich uniform. Jedyne czego sam nie znajde to znaczek na beret. Nawet nie wiem jak on wyglada bo zdjec gdzie go widac jest niewiele i sa sredniej jakosci. Czy moglibyscie mi pomoc w zakupie 1-2 takich znaczkow ? Da sie cos takiego zalatwic ? Bede wdzieczny za pomoc.

 

Tu sa 3 przyklady i troche innych zdjec.

http://militaria.wp.pl/drukuj.html?kat=27395&wid=8898584

gg 4742912

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiem jak tam, ale wiem, że w 2 razy większym Jyvaskyla nie dzieje się nic. Właśnie tu siedzę i na temat lokalnego airsoftu milczy zarówno Google, jak i okoliczna ludność.

 

 

Znalazłem :] jest ekipa i tłucze się po przygotowanym lesie.

Niestety widzę samą młodzież to to nawet <16 ciekawe jak to się ma do tamtejszego prawa, ale o tym dowiem się już na miejscu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam serdecznie.

Od razu powiem, że nie zamierzam się bawić w ASG w Finlandii, ale moje pytanie jest niejako związane z tematem.

Będę podróżował przez ten piękny kraj i dlatego chciałem zapytać, czy w Finlandii nie ma czasem prawa zabraniającego chodzenia w mundurach innych armii? Nie zamierzam w całym mundurze, ale w "bojówkach" i czapeczce. W zasadzie pytanie tyczy też Szwecji, Danii i Norwegii, ale nie wiem czy ktoś ma aż taką wiedzę. Z góry dzięki za odpowiedź.

 

ps.

Nie tworzyłem nowego tematu bo widzę, że i ten nie ma szalonego nawału gości :)))

Edited by WOLFGRAU
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

Od razu powiem, że nie zamierzam się bawić w ASG w Finlandii, ale moje pytanie jest niejako związane z tematem.

Będę podróżował przez ten piękny kraj i dlatego chciałem zapytać, czy w Finlandii nie ma czasem prawa zabraniającego chodzenia w mundurach innych armii? Nie zamierzam w całym mundurze, ale w "bojówkach" i czapeczce. W zasadzie pytanie tyczy też Szwecji, Danii i Norwegii, ale nie wiem czy ktoś ma aż taką wiedzę. Z góry dzięki za odpowiedź.

 

ps.

Nie tworzyłem nowego tematu bo widzę, że i ten nie ma szalonego nawału gości :)))

 

Ja śmigam publicznie w bojówkach od CADPAT'a po włoskie vegetato.

Policje mijałem ba byłem w oku Saurona i nic.

Edited by mg shutze
Link to post
Share on other sites

Norwegia i Dania bez najmniejszych problemów. Szwecja prawdopodobnie także. Dopóki jesteś grzeczny nikt się do Ciebie nie doczepi.

 

W sumie muszę dodać. Baaardzo rzadko kogoś widać w wojskowych sortach w Norwegii. Tak więc będziesz się wyróżniał.

Edited by zolzemon
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 years later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...