Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Helikon Commander/Gunfighter


Recommended Posts

Mam Gunfightera od ok 2 miesięcy.

Jest całkiem spoko, ale to bardziej windstopper, pod spodem na taką pogodę jak teraz noszę cienki polar.

Kieszenie rozmieszczone dobrze, we wszystkich kieszeniach (oprócz tej na lewym przedramieniu) przelotki na słuchawki i d-ringi. Z tyłu przedłużona, żeby nie odsłaniać nerek. Suwaki pod pachami też się przydają. Kaptur ściągany w dwóch miejscach, sznurki schowane w kieszeniach na klacie.

Nie rozumiem jedynie po kiego ta kieszeń z tyłu...raz w sumie posłużyła mi jako wentylator :)

Ogólnie mam mieszane uczucia- czy faktycznie jest ona warta te 300zł...

Link to post
Share on other sites

Oddychalość rzeczywiście jest niska, po kilku godzinach marszu w górach miałem jej dość.

Dodatkowo materiał na plechach trochę się zmechacił od plecaka, ale nie jest to jakaś tragedia.

Na co dzień się sprawdza, chroni przed deszczem ,chroni przed wiatrem czyli podstawową funkcję spełnia.

Kieszenie pojemne i dobrze rozmieszczone, jedyne czego brakuje to niezamykane kieszenie w które można by włożyć ręce gdy jest zimno.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...