Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ARIES OUTDOOR


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Od dnia dzisiejszego sklep internetowy zostaje zamknięty. Baza klientów została usunięta. Powodem decyzji jest fakt, że 90% zamówień składana jest drogą mailową i obejmuje projekty customowe.

W związku z powyższym rozpoczyna się wyprzedaż na wszystkie produkty znajdujące się na magazynie. Wyprzedaż trwa do wyczerpania stanów magazynowych.

 

 

BCR – 150 pln

MCR – 90 pln

Ładownica pistoletowe - 10 pln

Ładownica shingle Blank – 10 pln

Ładownice shingle M – 15 pln

Torba zrzutowa – 45 pln

Mufka - 35 pln

Rękaw profilowany na pas, bez pasa półsztywnego – 60 pln

Kieszeń uniwersalna na zamek- 35 pln

 

Zamówienia proszę składać drogą mailową. Koszt przesyłki jest stały i wynosi 13 pln (paczka pocztowa priorytetowa).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Skorzystałem wreszcie z usług Aries Outdoor. Zamówiłem "mały custon" - shingle blank do AK oraz już gotowy rękaw na pas.

 

To, co odróżnia Aries Outdoor od innych krawców, z którym miałem wcześniej do czynienia, to DOSKONAŁY KONTAKT. Maile przychodza szybko, wszystko jest konkretnie omówione, a pan Łukasz na bieżąco informuje o postępach prac. To, co dodatkowo cieszy, to płatność za towar dopiero po wykonaniu zlecenia i przysłaniu dokumentacji fotograficznej - przynajmniej tak było w moim przypadku.

 

A co do towaru - wszystko równo, dokładnie i solidnie. W airsoftowym boju przetestowane i jak dotąd bez zastrzeżeń.

 

Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dwa lata minęły i z przykrością informuję, że zawiesiłem z dniem dzisiejszym działalność gospodarczą. Na dniach wygaśnie stronka i konta email.

Zgodnie z literą prawa i z szacunku do swoich klientów informuję, że dwuletni okres gwarancyjny obowiązuje bez zmian. Warsztat stoi, niczego z materiałów nie wyprzedałem (bo pasji wyzbyć się nie można) więc możecie być spokojni. Kontaktujcie się przez email na ariesoutdoor małpa o2.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Witam

 

Czy ma ktoś jakiś aktualny kontakt do tego producenta? Mail z kilku postów wyżej chyba nie jest już aktywny (brak odpowiedzi na wysyłane maile).

Przeszukując internet znalazłem mufkę wykonaną przez tego producenta i chciałem się z nim skontaktować czy jeszcze wykonuje takie rzeczy. Ewentualnie może jesteście w stanie polecić podobne rozwiązanie innego producenta.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Czy ma ktoś jakiś aktualny kontakt do tego producenta? Mail z kilku postów wyżej chyba nie jest już aktywny (brak odpowiedzi na wysyłane maile).

Przeszukując internet znalazłem mufkę wykonaną przez tego producenta i chciałem się z nim skontaktować czy jeszcze wykonuje takie rzeczy. Ewentualnie może jesteście w stanie polecić podobne rozwiązanie innego producenta.

 

Proszę

 

Dwa lata minęły i z przykrością informuję, że zawiesiłem z dniem dzisiejszym działalność gospodarczą. Na dniach wygaśnie stronka i konta email.

Zgodnie z literą prawa i z szacunku do swoich klientów informuję, że dwuletni okres gwarancyjny obowiązuje bez zmian. Warsztat stoi, niczego z materiałów nie wyprzedałem (bo pasji wyzbyć się nie można) więc możecie być spokojni. Kontaktujcie się przez email na ariesoutdoor małpa o2.pl

Link to post
Share on other sites

Odpowiedź masz kilka postów wyżej.

 

Dwa lata minęły i z przykrością informuję, że zawiesiłem z dniem dzisiejszym działalność gospodarczą. Na dniach wygaśnie stronka i konta email.

Zgodnie z literą prawa i z szacunku do swoich klientów informuję, że dwuletni okres gwarancyjny obowiązuje bez zmian. Warsztat stoi, niczego z materiałów nie wyprzedałem (bo pasji wyzbyć się nie można) więc możecie być spokojni. Kontaktujcie się przez email na ariesoutdoor małpa o2.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...