Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ile osób w wlkp posiada GBB/R


Recommended Posts

Witam,

 

Nurtuje mnie pytanie ilu z graczy w WLKP (z Poznania i ludzi którzy w Poznaniu się strzelają) posiada repliki stricte GBB głównie broń długą?

Chce sprawdzić czy na wiosnę istnieje szansa na rozegranie gier only GBB + springi. Mowa tutaj o totalnym wyłączeniu na takich spotkaniach elektryków.

Także nawet glock cymowski nie przejdzie ;) Spotkania te miały by na celu uatrakcyjnienie zabawy i dużo większą dawkę realizmu w rozgrywce. Wyłączy to także narzekanie na "sianie", "hi-capy" i dysproporcje związane z GBB a AEGami

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Mam gangsterskie 2 beretty z nieszczelnymi magami.;p

 

Od nas jest w tej chwili 1,5 snajpera gazowego na sprężone powietrze - Sushi z M40 i Lex z podobnie zagazowanym L96. Co prawda Lexowa giwera jeszcze się robi, ale na wiosnę powinna urywać banie.

 

Nie bądź miękki, Sopel. Zrób jakieś gazowe grudniowe strzelanie. Najlepiej za 2 tygodnie.;p

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam w sumie cztery krótkie GBB. Ale na wiosne mam zamiar sprawić sobie długą GBB.

 

Według mnie pomysł na takie spotkania bardzo dobry. Nie ma wtedy problemu kiedy spotyka się w walce dwóch graczy i jeden z nich jedzie na Hi-capie, a drugi na low-capach. A wiadomo, że przy okazji organizacji różnych imprez, organizatorzy wprowadzają limity ammo. I często nic z tego nie wynika, bo jeden przyjdzie z 10 low-capami a drugi z jedym hi-capaem i też mieści się w limicie ( a realizm żaden).

 

Pozatym fajnie by to wygladało, jakby wszyscy napażali do siebie z GBB. Fajne filmiki można nakręcić ( byłoby słychać coś na kształt strzału a nie wiertarki udarowej :biggrin: )

Edited by tred211
Link to post
Share on other sites

Ja mam. Ale raczej jako eksponat wystawowy, żeby ją pieścić, głaskać, tulić, czyścić i smarować :D

 

Tylko zdaję mi się, że do przewidzenie będzie to, że po 2 godzinach 'nawalanki' połowa replik nie będzie działać jak trzeba, połowie graczy skończy się gaz, nie będzie chciało się kulek ładować :p

 

Ale jeśli taka już podchodząca pod Milsim strzelanka to ja MRAU :-)

Link to post
Share on other sites

Ja mam. Ale raczej jako eksponat wystawowy, żeby ją pieścić, głaskać, tulić, czyścić i smarować :D

 

Tylko zdaję mi się, że do przewidzenie będzie to, że po 2 godzinach 'nawalanki' połowa replik nie będzie działać jak trzeba, połowie graczy skończy się gaz, nie będzie chciało się kulek ładować :p

 

Ale jeśli taka już podchodząca pod Milsim strzelanka to ja MRAU :-)

 

Nie koniecznie - na "pistol party" które się latem odbywają raczej rzadko się takie akcje działy - myślę że jak już ktoś ma gaziaka o nastawia się na to że jest z nim więcej roboty niż z AEG'iem

Link to post
Share on other sites

No być może, choć długie tym bardziej są awaryjne. Ja tam przez 7 miesięcy wystrzeliłem raptem z 700-800 kulek. Nie dlatego, że się psuł, tylko dlatego że naprawdę trzymam ją dla ozdoby i bardzo lubię po wystrzeleniu tych 3-4 magazynków rozbierać ją, czyścić i smarować :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Też mam i z chęcią wezmę udział.

 

Aczkolwiek, nie wiem czy dla samego czucia REALu w strzelaniu nie lepiej po prostu zorganizować imprezy gdzie warunkiem uczestnictwa byłby limit amunicji do np. 300 kulek i obowiązkowo używanie real i low-cap'ów. Wtedy z pewnością nie będzie problemów z zebraniem większej grupy osób. Bo z tego co na razie widzę, to chyba niewiele osób dysponuje karabinami gbb.

Edited by -Bosman-
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...