Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ile osób w wlkp posiada GBB/R


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

W zasadzie temat się sam uciął... hmmm... Jeżeli ma to być spotkanie real-cap itd... to raczej wyglądać to może jedynie na strzelaninę z ograniczoną ilością amunicji - ale do tego dobry scenariusz by się przydał oraz fair-play graczy co do ilości kulek. Czy można to zrobić, pewnie tak. No i co są chętni do organizacji?

 

P.S. Samo bieganie z ggb tylko dla lansu nie ma sensu, prawda?? ;)

Edited by -Bosman-
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pomysł dobry, ale chyba jeszcze na długo pozostanie nierealny. Może jednorazowo i ze znaczną przewagą broni krótkiej by to wypaliło, ale (sądząc po doświadczeniach z licznych BB-party) na nic więcej nie można liczyć.

 

Tak czy inaczej będę czekał na wieści w tym temacie, bo "gazowe" ASG od dawna lubię bardziej niż to "elektryczne".

 

 

Pozdrawiam! :)

 

/Andrzej

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Cześć

 

Jestem tu nowy ale co do GBB/R to akurat bardzo mnie to interesuje. Mogę powiedzieć, że reprezentuję trzy osoby (wliczając mnie) uzbrojone w gaziaki (2x SCAR WE i L85 WE), którę bardzo chętnie uczestniczyłyby w GazParty, w szczególności gdyby ktoś z doświadczonych graczy temat by poprowadził. Dlatego też, widząc relatywnie skromny rozwój tematu, chciałbym zapytać, czy moglibyśmy się umówić jakoś poza cotygodniowymi (sobotnimi) strzelankami na spotkanie gazowo-wprowadzające.

 

Pozdrawiam forumowiczów

 

Wojtek G

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
Guest Jedi Knight

Nie wiem czy ten temat, odnosi sie tylko i wyłącznie, do replik długich GBB, czy może krótkie też są brane pod uwagę. Bo jeśli byłoby więcej imprez tak zwanych "gazowych" to można by chyba to jakoś rozszerzyć dla miłośników krótkich (bo takich też nie mało) i łączyć te grupy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...