Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 Blow Back [ARES]


Recommended Posts

Pasują po modyfikacji według wypowiedzi użytkownika z zagranicznego forum.Sam będę taką niedługo przerabiał,bo tej plastikowej nie ufam.

 

"If the gearbox shell is still an ares blow back unit a standard V3 spring guide will not fit you need to mod a V3 guide by cutting the the locking "wings" down.

Yeah the guy said about that yesterday actually, think we're going to try that to a standard V3 spring guide first that they already have in the shop and go from there! Thanks icon_smile.gif "

 

cytat z http://forums.zeroin.co.uk/showthread.php?165307-Ares-spring-guide-Please-help!

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites
  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytałem to, w ręku trzymam prowadnice Aresa i prowadnice v3, możliwe ,że będzie pasować po skróceniu tych skrzydełek , jest jeszcze jeden problem ,bo ta śruba co się wkręca w prowadnice ma inną średnice niż gwint w standardowej prowadnicy v3...inna sprawa ,że nie do końca kumam po co ta śruba...:)Jutro wiozę replikę do serwisanta na kompletny tuning (silnik,zęby, głowica cylindra,głowica,tłoka , tłok,łożyska, dysza),mam też prowadnicę v3 zobaczymy co on powie i czy ją dopasuje. :icon_smile:

Edited by Garnek
Link to post
Share on other sites

Ja w stocku po zmianie gumki na g&g zieloną miałem pod 420(szkoda ,że na stockowym cylindrze typ0 , a lufa ma 363mm, więc trochę niecelne te fpsy ) :D ...Jak dla mnie to trochę żenada ,że replika za 800+ złoty ma lipny silnik (PJ/Cyma bije go o głowę) , nieuszczelnioną dyszę , niełożyskowaną i niewentylowaną głowicę tłoka, plasticzaną prowadnicę i zebatki które gubią zęby w stocku.Jedyne co fajne w tej replice to body pod względem technicznym jest w znacznym tyle za standardowymi chińczykami...Dobrze ,że Boyi skopiowało to ustrojstwo , jest szansa ,że jak strzeli szkielet będzie na co podmienić :icon_smile:.

Edited by Garnek
Link to post
Share on other sites

You-dash - owi udało się włożyć po przeróbkach stalową łożyskowaną prowadnicę v.3 cymy do mojej Gienii, jak tego dokonał sami się pytajcie:).Wygląda na to ,że oprócz mikrostyku , szkieletu i prowadnicy reszta części standardowa jest, bo wszystko co mu zawiozłem zostało włożone do repliki (zęby, tłok , łożyska , głowica cylindra alu SHS (z długą prowdnicą dyszy), dysza alu g36 SHS,silnik krótki PJ. Szczelność wzorowa , fpsy bardzo fajne :).

Link to post
Share on other sites

Witam. Posiadam właśnie G36c ARES i chciałem aby dysponował on 440fpsami i jeszcze lepszym zasięgiem i celnością jak jest teraz. Co musiałbym mniej więcej wymienić oprócz precki i sprężyny? Jeśli ktoś mógłby doradzić do byłbym wdzięczny. Jak z wytrzymałością szkieletu w tej replice jakie są możliwości? Chodzi mi o sprężynę. Jak ktoś wie niech piszę. Pozdrawiam i wesołych świąt.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...