Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokazy CQB Husarii w Platerce


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więcej pokory "kapralu" (jak jest napisane na stronie internetowej twojej ekipy) Bieniekk- filmy pokazane przez autora to żenada i nie zmieni tego żadna dziecięca propaganda.

No i może to żenada wg Ciebie, ale ja się tego nie wstydzę i mogę się do tego przyznać że to moja grupa jest ich autorem.

 

JEŚLI TAK MA TRWAĆ TEN TEMAT TO PROSZĘ MODERATORA O JEGO ZAMKNIĘCIE.

 

Nie taki był cel tego tematu aby się sprzeczać i kłócić.

Link to post
Share on other sites
Lepiej niech mod się pospieszy bo jak kobieta zacznie wojnę i ot to końca nie będzie

 

Zabawne...wszystko co było napisane było cały czas w temacie..

 

Ten drugi filmik to był czysty spontan dostaliśmy prośbę od dyrekcji o przygotowanie czegoś z okazji na rocznicę 2 dni wcześniej więc nie mieliśmy żadnych przygotowań.

 

Tutaj już nie chodzi o sam filmik a o to co mieliście na pagonach! Temat poruszany nie raz na tym forum myślę a i tak tacy jak wy wiecznie robią te same problemy... Jedni lepsi od drugich. Teraz to już chyba zawody "kto młodszy założy pagon"....

 

Jakim ostatni post - pogratulować.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki pokazaliście coś co jest słabe prosząc jednocześnie o obiektywne oceny. Parę osób napisało co myśli (Arafat AMSTA itd), a wy macie jakieś pretensje. Jak ja miałem 16/18 lat to cierpliwie (bardziej lub mniej) słuchałem jak starsi (i mądrzejsi) mi coś tłumaczyli. Trochę pokory i dojrzałości, przeczytajcie uważnie cały temat.

Link to post
Share on other sites

Brit, a czy to w czymś przeszkadza ? Mówimy do siebie po stopniu? pokaż mi zdjęcie, gdzie mam pagony ew, obojętnie jaki stopień, czy to polski czy amerykański. Mam szacunek do tego, i staram się prawa przestrzegać.

Drobna rada-pogadaj z ludźmi, którzy na swój stopień ciężko zapracowali w polu i wiedzą ile bólu, potu i łez kosztował zaszczyt noszenie belek na pagonach oraz szacunek jaki idzie "za stopniem". Zrozumiesz wtedy dlaczego to przeszkadza (o braku szacunku nie wspominam):).

Link to post
Share on other sites

Jak już musicie robić takie pokazy, to znajdźcie kogoś ze służb i niech wam wyjaśni, jak się skuwa pacjenta, i jak go później prowadzić.

 

Już nie mówiąc o niuansach, takich jak zakucie "odbitych" zakładników (do decyzji dowodzącego tą akcją, ja bym tak zrobił przy takiej ilości), zabezpieczenie broni tych "złych" i zostawienie ich "ciał" w spokoju :P

 

Co do skucia - i tak bad boy'a niczym nie skuli :D

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites
Jak już musicie robić takie pokazy, to znajdźcie kogoś ze służb i niech wam wyjaśni, jak się skuwa pacjenta, i jak go później prowadzić.

 

Zgadzam się w 100 % niemniej jednak widać jakiś progres i zaangażowanie...

Zielona wychodzi lepiej niż cała reszta. Samoobrona i techniki interwencji dużo błędów technicznych, podejrzewam, że jesteście samoukami (?)

 

Zacznijcie od postaw. Jak się chodzi.

 

Błędem początkujących grup jest ogólnie brak podstaw. Zamiast doszlifować sobie podstawy tj.: poruszanie się po terenie, obsługa broni, zasady bezpieczeństwa itd. biorą się za taktykę i interwencje.

 

Jedno co mnie przestraszyło jak jeden z kolegów przy przerzucie upadł prosto na twarz/głowę musicie na to uważać bo sami się skrzywdzicie.

 

Robicie pokaz to proponuję zrobić sobie plan co chcecie pokazać, tak żebyście się nie motali tak jak na filmie. Ogólnie w miarę pozytywnie.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Nath, nie przesadzajmy, rozumiem ile wysiłku kosztuje kilka pasków na ramieniu, mam szacunek do tego, ale nie przesadzajmy, to że użyty jest gdzieś stopień, aby zobrazować pozycje w drużynie, nie jest złe. Podobnie jak ja wcześniej AMSTE, źle rozumiesz;)

 

Kurczę, miałem nie robić już OT, sorki modzie ! :happy:

Edited by Bieniekk
Link to post
Share on other sites

Może ten pokaz faktycznie nie był udany, ale czepianie się teraz, że mają coś na pagonach to już przesada w inną stronę. Idąc tym tropem zaraz się dowiem, że na noszenie munduru też muszę zasłużyć a i replika której używam jest czymś na co żołnierz musi zapracować (mam na myśli oryginał rzecz jasna). Nie wiem czy ktoś nie zapomniał, że ASG to zabawa (bardziej lub mnie poważna) w udawanie wojska, więc czepianie się o stopnie jest trochę niezrozumiałe. Nie wiem czy zdobycie mitycznego paska st. szeregowego to faktycznie coś graniczącego z rodzeniem się legend.

Link to post
Share on other sites

Był już na ten temat wątek, zwał się bodaj "Jak nie robić rekonstrukcji"-polecam sobie przejrzeć, bo tam był problem roztrząsany.

Co zaś się tyczy stopnia to znam wiele drużyn airosftowych i rekonstruktorskich i żadna z nich nie potrzebuje wojskowej tytulatury żeby dobrze funkcjonować i żeby "łańcuch dowodzenia" był zachowany, tak więc imho żadne to wytłumaczenie, ale nikogo nie chce mi się przekonywać :).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...