Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna MODiFY


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W końcu udało mi się coś postrzelać:) testów typu strzelanie do tarczy nie robiłem. Strzelałem na "oko".

 

lufa 285mm

komora KA

gumka systema

gb na 400fps

 

bardzo dobra powtarzalność strzałów, na te 30-35m spokojnie heda można sprzedać:P leci idealnie w "kropkę" na koli, 45-50 m w sylwetkę

 

martwi mnie jedynie ta gumka o której pisałem wcześniej, ale przy najbliższej okazji zamówię nową i zobaczymy. Generalnie za tą cenę (130zł w moim przypadku) nie można narzekać. Patrząc na ceny pseudo prec luf src i innych wynalazków to modify jest pół darmo:)

Ciężko mi porównać do promyka czy km heada bo mam je w mocniejszych replikach, ale plasowałbym ją zaraz za tymi lufami. Nie wypowiem się na temat wytrzymałości bo na to stanowczo za wcześnie.

 

podsumowując jestem zadowolony, bajer typu uszczelka usztywniająca lufę wewnętrzną w zewnętrznej sprawdza się, lufa siedzi ciasno i na pewno wpływa to na polepszenie skupienia.

 

Na wgc większość out of stock, więc opinii trzeba by poszukać na zagranicznych forach.

 

To tyle na teraz, jak mi się zachce i znajdę czas to zrobię konkretniejsze testy.

Link to post
Share on other sites

kosteQ Mocne słowa prawicie a propos km-heada :D

Ciekawe tylko jak z kompatybilnością w innych komorach , czy uda się wykorzystać potencjał nowego rozwiązania modify , czy Fernado wróci do Elżbiety?

Odpowiedzi na te i inne pytania w kolejnych częściach "Zagadek lufy modify" :DD

 

A teraz na poważnie może to w końcu tania (prawdziwa) precka . Chyba nawet zdecyduję się na założenia do swojego swd (pozbędę się dziadowego madbulla).

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...
  • 3 weeks later...

To ja się wypowiem:

 

mam lufę 363mm modify, wpakowane do m4 specny (po tuningu - dysza, tłok, cylinder, głowice)

 

najpierw testowałem na gumce z zestawu, ściąłem tylko wypustkę i żebro wzdłużne (pod flat hopa). Przyzwoicie lata, 40m headshot wchodzi , ale temperatura poniżej zera sprawia, że po dwóch godzinach nie dało się strzelać, kulki się blokowały na gumce.

 

Zamontowałem zieloną G&G (też obrobioną pod flata), Na wszelki wypadek zrobiłem skromny teflon fix na rowkach poprzecznych. Postrzelałem do celu na 40 m, też leci w punkt. W weekend sprawdzę na strzelance.

 

Generalnie - kosmosu nie ma, ale za taką cenę jakość jest bardzo dobra. Bajery typu dodatkowe rowki faktycznie chyba lekko doszczelniają i ułatwiają montaż/demontaż. Ale z gumką G&G działa też poprawnie. Mogę potem zrobić test i zdjąć teflon, przezornie założyłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mały update:

 

Porobiłem więcej testów. Sprężyna m90 i m100,

-G&G zielona, flat hop prometheus, lufa modify 363mm, kulki 0,25

 

Do 30-40 metrów skupienie jest perfekcyjne, powyżej już gorzej. Do 50 metrów na korpus siada 1 , 2 kulki z serii po 3. Powyżej 50 metrów już kupa.

 

Wg. mnie lufa jest idealna do CQB. Tylko czy jest sens płacić za dodatkowe bajery typu rowki itp skoro to działa tylko z gumką z zestawu? Ja nie miałem cierpliwości do tej gumki (kulki się blokowały)... Może w temp powyżej 0 stopni lepiej działa, ale nie chce mi się z tym już babrać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...