Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posiadam od niedawna tą replikę. W pudełku dostajemy replikę, magazynek i instrukcję. Wykonanie całkiem niezłe, fajnie leży w dłoni. Razi duży napis na korpusie "made in taiwan", każda replika ma "numer seryjny" na zamku i komorze nabojowej, wykonanie "oznaczeń" jest dobre. Wadą jest ścieranie się farby z górnej części komory nabojowej i spory luz na lufie zewnętrznej (góra-dół, ale taśma izolacyjna na razie daje sobie z tym rade) i nie działa wskaźnik załadowania. Replika ma niezły BB, ładnie kopie. Ze względu na warunki na zewnątrz zrobiłem test celności na około 10 metrów, celowałem w środek, bez ustawiania hopa, trafienia były w okolice 4 i poniżej (średnica tarczy 12 cm), temperatura 19*C. Swoją replikę kupiłem za 330 pln i uważam, że jest całkiem przyzwoita. Podobno części są zamienne z TM, na pewno magi z TM pasują i na odwrót. Na razie czekam na cieplejszą pogodę.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Jak jest z trwałością, bo Army z tego co pamiętam też było klonem TM i tam dosyć szybko wycierał się mechanizm (chyba) spustu?

Miałem teraz Hi-cape WE i na jakość wykonania oraz trwałość narzekać nie mogłem, ciekawe czy podobnie będzie z tą repliką...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Gieniu dzięki za foty;) Co prawda chodziło mi o tą drugą ściankę komory nabojowej ale i tak zdołałem dostrzec, że lufa stalowa od Guardera nie będzie pasować do tego Glocka ( Glock 17 od Army ma taką samą lufę jak ten od WE a tam nie pasuje) :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

ja odkopuję temat ponownie.

 

Dziś zakupiłem wspomnianego Glocka 17 od WE

w sklepie Military.pl w Sopocie.

 

http://www.military....ack_13133t.html

 

Przy wyborze kierowałem się paroma względami:

- chęcią zakupu repliki od ręki w sklepie (przymierzenie i obejrzenie na żywo),

- sklep udziela serwisu i 1 rocznej gwarancji,

- brak tak naprawdę bardzo negatywnych opinii (co forum, co człowiek, to opinia :icon_razz2: ),

- w sklepie podobno tylko jeden egzemplarz wrócił na serwis (zawór)

oraz to, że

nie jestem maniakiem ASG, a bardziej chcę rekreacyjnie postrzelać do celu z dziewczyną i znajomymi.

 

Replika jest fajna, ciężka, wg mnie fajnie wygląda metalowa obudowa zamka, która malowana jest chemicznie

i ma fajny szaro-granatowy odcień. Nie ukrywam, że podobają mi się na boku oznaczenia G17 Tactical.

Pierwsze strzelanie wywarło na mnie dobre wrażenie, nabicie magazynka gazem starczyło na 2 komplety kulek.

Puszki nie przebija, ale z kartonem się rozprawił ładnie.

 

Po większej ilości strzelań napiszę jak się sprawuje.

Edited by rfengineer
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mam takowego od września, wygląd i waga super tak samo blowback. Niestety ma też pare wad (przynjamnie mój) po około 2000 kulek złamała sie lufa zewnętrzna :icon_confused: , gwarancja to objeła wiec naprawa przebiegła bez problemu (części są w miarę dostępne). Druga wada to nie naciągnięcie całego mechanizmu podczas pierwszego przeładowania (bede próbował to naprawic) trzeba mocniej przycisnąć zamek do korpusu i wtedy działa, strzela jak zły :icon_razz2: . Mi dał i daje kupe radochy, a nie tam jakiś bzyczący elektryk. Następna replika to na bank będzie karabin GBB od WE.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy może się jeszcze ktoś z posiadaczy tego glocka, pochwalić wrażeniami z użytkowania ? Zastanawiam się nad sprzedażą mojego colta 1911 od Army, aby kupić glock - po prostu o wiele lepiej leży mi w ręce. Glock od WE jest kompatybilny z TM więc nie powinno być problemu z dostaniem do niego części zamiennych. Warto ? :zastanawia:

 

Pozdrawiam

Kocur :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...