Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG palne


Recommended Posts

Po co miałbyś? Bo zorientowałeś się że wyszedłeś na .. mało oczytaną osobę. I lepiej zwalić wszystko na kuzyna niż przyznać się do głupiego pomysłu. A kłopoty z prawem- broniłeś się rodzinnym prawnikiem, więc "nie łamałeś prawa". Mówię że to TY robiłeś, TWÓJ pomysł, bo konto Twoje. Nie będę przeprowadzał śledztwa kto komu pożyczył konto.

 

Ja proszę moda o NIE zamykanie tematu- dobrze by było żeby takie pomysły już nikomu nie przychodziły do głowy...

Edited by minus25
Link to post
Share on other sites

Już kilka razy słyszałem , czytałem jak to Policja zgarnęła komuś replikę czy wiatrówkę : " Bo to na broń można przerobić ", a tu "palne ASG " :blink: .

A może koledzy pozwolą strzelać do siebie z wiatrówki , tez Air Gun a ołów jest raczej Soft i przeważnie ( bo bywają i powyżej ) zgodnie z prawem Ek<17J .

Tylko już za to grożą co najmniej zawiasy , za produkcję broni kilka latek + produkcja "amunicji" ( na longu kulka 0,4g podejrzewam że przekroczyłaby sporo 17J ).

Wyrób Własny kbkASG .

Oj ten "prawnik" musiał wywieźć z domu sporo masła i chabaniny ...

 

Wyso nie chcę nikogo obrażać , ale jakie miasto takie pomysły ( Skąd... )

Edited by Wolo
Link to post
Share on other sites
Już kilka razy słyszałem , czytałem jak to Policja zgarnęła komuś replikę czy wiatrówkę : " Bo to na broń można przerobić "

 

Jakieś źródło?

 

Tylko już za to grożą co najmniej zawiasy

Za strzelanie z plujki <17J? Z jakiej paki?

 

na longu kulka 0,4g podejrzewam że przekroczyłaby sporo 17J

 

A co ma limit w urządzeniach pneumatycznych do broni palnej?

 

 

Uwielbiam nowych. Serio :D

Link to post
Share on other sites

OMG!!!

 

Ten wątek zostaje zamknięty za KARDYNALNE naruszenie zasad regulaminu i nie będzie wkrótce widoczny, co nie znaczy iż zostanie skasowany!

Temat zostaje jako materiał dowodowy a użytkownikiem zajmą się wyższe instancje forum.

 

Przypominam o funkcji raportowania takich "kwiatków"!

Tyczy się to również założyciela tematu gdyż można raportować własne posty. Użytkownicy nie posiadają możliwości zamykania tematów.

 

P.S. Papugę rodzinnego należy ponownie wysłać na studia gdyż poprzednie chyba przebalował!

Ustawa o broni i amunicji jednoznacznie określa sankcje za SAMOWOLNY wyrób urządzeń miotających na proch.

 

Viper

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...