Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przecież nie napisałem, że odbiega :D. Iweb nie lubi Strzeleckiej.net, asg.kraków nie lubi asgsportów, ZHR- ZHP. Po prostu internetowe przepychanki strzelców bardziej mi się rzucają w oczy niż Harcerzy przykładowo. Choćby na tym forum. A, że antagonizmy są powszechne między różnymi grupami w różnych dziedzinach- normalka.

Link to post
Share on other sites

Panowie ja tylko zapytałem jeśli chodzi o to co robimy to na pewno nie kopiemy hełmów nasza jednostka jest jednostkom która szkoli się z zakresu czarnej taktyki posiadamy repliki oraz umundurowanie takie jak SAT oraz WZ ja nigdy nikomu nie jeździłem nasza jednostka jest dość specyficzną gdyż tak na prawdę nikt nie wie po za KG ZSS czym tak na prawdę się zajmujemy, szukałem ludzi co mogą pokazać coś czego jeszcze nie umiemy ale wnioskując po tym co tu piszecie to nic KONSTRUKTYWNEGO mi nie zaproponujecie jeden z forumowiczów tylko odezwał się i jest godny uwagi a reszta hmmmm no cóż ale bywa i tak :)))))))) chochla dzięki za to co napisałeś BRAWO ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam.

Jestem nowym dowódcą JS 1441 Pionki. Osoba z którą rozmawialiście nigdy nie dowodziła jednostką a jedynie wpieprza się w sprawy jednostki Pionki. Ta osoba została przeniesiona do Kozienic i jeżeli nie chcecie mieć kłopotów przez tę osobę lepiej z nią nie gadać bo potrafi namieszać.

 

Kontakt ze mną:

505582687

https://www.facebook.com/js1441pionki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...