Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Manewry/integracja fajna sprawa i przyznaje żeby się przydały/a, ale bez sensu robić to teraz na szybko. Ekipy mają już pewnie swoje plany, ciężko więc będzie trafić na wolny termin który by każdemu pasował. A robić manewry na których pojawi się przykładowo 10 osób to trochę nietrafiony pomysł. Moim zdaniem najwcześniejszy termin na manewry to jakiś weekend sierpnia/września, lub nawet przyszły rok. Żeby na spokojnie wszystko ustalić, zaplanować i zarezerwować sobie wolny termin. I żeby faktycznie te manewry, były manewrami formacji na których pojawi się więcej osób. :wink: Otwieram ponownie temat "Integracja / manewry" i w nim proszę o dalszą dyskusję dotyczącą integracji.

 

Sab ja jestem akatualnie w Trójmieście. Trzeba się spotkać na jakimś strzelaniu jak szpej przywiozę :icon_wink:

O proszę :-D To jak jest okazja, koniecznie trzeba ją wykorzystać. Albo chociaż spotkać się na jakimś piwku i pogadać :-D

 

 

 

Jeśli chodzi o promocję to najpóźniej w połowie lipca chciał bym już mieć wszystkie materiały. (Fotki ekipy + krótki opis grupy) Materiały wideo też dobrze żebyście do tego terminu mieli gotowe. Pisałem do Nonejma czy znajdzie czas żeby zająć się montażem. Jak nie znajdzie to sam spróbuję coś ogarnąć lub odezwę się do znajomych :-P Najpóźniej pod koniec lipca wszystko powinno być już gotowe do wysłania Promantowi.

Link to post
Share on other sites

co do filmu mam czas ale to nie będzie tak jak ostatnio w ciągu jednego dnia tylko kilku dni może max 2 tygodni.

 

temat obserwuje więc spokojnie. Fajnie by było zrobić fanpejdża bądź osobę na facebooku z dot. formacji tak jak np ggrs ma i tam dodawać info itd.

 

 

Co do manewrów obecnie mieszkam w Szczecinie więc jak coś to różnie osiągalny jestem. Co do GGRS różnie bywa , bym może proponował jakieś spotkanie przedstawicieli każdej formacji by zrobić jakiś ogólny plan jak działamy co robimy czy manewry jak tak to gdzie kiedy na jakich zasadach - wydaję mi się to najrozsądniejsze.

 

Wracając do filmu:

Potrzebuję

-loga/ naszywki wszystkich formacji

 

-jak najwięcej filmów jak najmniej zdjęć w miarę możliwości (by to nie była prezentacja) i tu będę kładł olbrzymi nacisk na to by były filmiki nieobrobione mogą być jak będą za duże na pocztę to nagrać na płytę i wysłać listem też można lub osobiście na terenie Szczecina można dostarczyć.

 

- informacje o grupie, ilości członków i spisie ich (ksywka imię broń) Sab możesz mi wysłać to co będziesz robić ze zdjęciami i opisem starczy.

 

 

Co do koncepcji to mam swoją jak zwykle :icon_smile: Będzie dobrze :icon_smile:

 

Sab jak coś to napisz mi na fb czy jest zielone światło do zbierania to podam wszelkie dane do wysyłki na mejla bądź jak ktoś będzie potrzebował to inne :)

Edited by _nonejm_
Link to post
Share on other sites

Sab, ja będę prawdopodobnie od 12tego znowu w Trójcity :icon_wink:

 

ASG NML:

 

-Logo

logo_big.gif

 

-Skład i repliki (tylko te związane z reko)

-Maza (sbk Mini Beryl wz. 96, Glock 19)

-Dany (kbs Beryl wz. 2005/ Granatnik, Glock 17)

-Przemys (kbs Beryl wz. 96)

-Wojdat (kbs M4A1 niedługo AS VAL/ Beryl)

-Trep (kbw SWD, AKM-47)

-Jankes (kbs AK-74N)

-Dumbass (sbk AKS-74UN)

 

-Info:

-Rekonstrukcja: Ósmy batalion rozpoznania, PKW Czad

 

Co do filmików, zgonię ekipę, żeby coś nagrać.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
temat obserwuje więc spokojnie. Fajnie by było zrobić fanpejdża bądź osobę na facebooku z dot. formacji tak jak np ggrs ma i tam dodawać info itd.

O fanpage kiedyś myślałem. Faktycznie mógł by to być dobry pomysł. Można by aktualizować bardziej na bieżąco informacje z życia formacji i bardziej się promować.

 

Jeśli chodzi o manewry to w sytuacji gdy jesteśmy rozproszeni po całej Polsce sądzę, że raczej ciężko było by zorganizować spotkanie samych dowódców. (Komu by się chciało jechać X kilometrów tylko po to żeby kilka rzeczy ustalić) Owszem, zgadzam się że najlepiej dyskutuje się na żywo, ale równie dobrze można te rzeczy ustalić przez internet.

 

Jeśli chodzi o film to tak jak na FB pisałem. To co potrzebujesz CI podeślę. Fotki dostaniesz najpierw, a potem gotowy tekst razem ze zdjęciami.

 

 

 

Ja natomiast od każdego teamu potrzebuję:

 

- Nazwa ekipy, miasto, logo, ilość członków, data powstania, jednostki na których się wzoruje i krótki opis. (Myślę że jakieś 3-4 zdania maks.) Ewentualnie jeszcze adres stronki www i dane kontaktowe, danej ekipy wink.gif

- Fotki ze strzelanek, treningów, akcji reko/charytatywnych, itd (Minimum 5 fotek, żebym miał z czego wybierać. Im więcej tym lepiej, ale też nie przesadzajcie z ilością. Mile widziana fotka grupowa)

 

 

Osoby niezrzeszone, będące w FRWP:

 

- Nick, miasto, rok w którym zacząłeś robić stylizację/reko, jednostka na której się wzorujesz, + kilka zdań na temat tego dlaczego akurat postanowiłeś się robić na WP, Co Cię skłoniło do takiego wyboru, Czemu chciałeś dołączyć do formacji, Co dała Ci formacja, Czy ciężko samemu robi się stylizację, itd. (Pytania pomocnicze, ale widać chyba po nich o co mi mniej więcej chodzi.)

 

- Fotki ze strzelanek, treningów, akcji reko/charytatywnych, itd (Minimum 2, choć nie wiem do końca czy na pewno je wykorzystam)

 

Tekst + fotki podsyłajcie mi na PW lub maila (sab93@wp.pl)

 

Mam taką koncepcję aby w tekst informujący o tym, że w FRWP są także osoby niezrzeszone wpleść wypowiedzi tych osób, tłumaczące co ich skłoniło do robienia reko/stylizacji WP, czemu akurat to ich zainspirowało, itd

 

 

 

 

Maza, to odezwij się gdy już do nas przyjedziesz. Coś się ogarnie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nonejm - Do końca tygodnia podrzucę Ci nasz króciutki materiał wideo od nas. Nic szczególnego, ale chociaż coś :-P

 

 

Czekam też wciąż na fotki i opisy od Was. GGRS zalega mi jeszcze z opisem. Na poprzedniej stronie w poście nr 58 pisałem co potrzebuje. Do końca tego tygodnia chciał bym już wszystko mieć. Wyrobicie się?

Link to post
Share on other sites

jak będziesz podrzucać to odrazu całość nie częściami na zasadzie dziś to jutro to.

 

W partach spokojne ale jednego dnia wszystko chcę mieć bo potem mi się bajzel zrobi. Co do filmu zacznę w sierpniu po pierwszym tygodniu ze względu na urwanie jaj przy samej ....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...