Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamówienie Ehobbyasia marzec


Recommended Posts

Będę robił zamówienie do shop.ehobbyasia.com, może ktoś chciałby się przyłączyć? Procedura wygląda następująco:

1. Ślecie mi PW na forum, w temacie pisząc ZAMÓWIENIE EHOBBY MARZEC, w treści wklejacie nazwę przedmiotu wraz z ewentualnym kolorem i rozmiarem oraz linki do sklepu.

2. Robię orientacyjną wycenę towaru wraz z kosztami wysyłki i odsyłam Wam (nie będzie ona zawierała kosztów wysyłki już na terenie kraju w celu ułatwienia sprawy!). Stwierdzacie czy wchodzicie czy nie.

3. Przelewacie $$$ do mnie na konto (awansem, żebym potem nie został ze szpejem, którego nie potrzebuję).

4. Składam zamówienie, żółci bracia pakują i wysyłają UPSem nad Wisłę.

5. UPS przywozi paczkę, cli, vatuje (nie da się tego uniknąć, a ja nie będę zaniżał wartości przesyłki!).

6. UPS przywozi mi paczkę do domu, rozpakowuję, sprawdzam czy wszystko jest cacy.

7. Odbieracie towar osobiście bądź wysyłam Wam fanty (koszty i sposób wysyłki do ustalenia oddzielnie).

 

Nie biorę odpowiedzialności za jakość chińskiego sprzętu. Czasem jest cud, miód i orzeszki, czasem syf kiła i mogiła.

Na zgłoszenia czekam do piątku 9 marca 2012. Przybliżona data wyceny poniedziałek 12 marca.

 

Z przyczyn różnych zamówienie może się przesunąć, będę informował na bieżąco.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Ponieważ ciągle wypływa temat wysyłki w kraju. Dostępne opcje to:

-Poczta Polska (list/paczka pocztowa priorytetowa) według cennika dostępnego na stronie. W przypadku listów doliczcie złotówkę na kopertę bombelkową. Co do paczek to będę kombinował jak dostanę już szpej i będę wiedział jak duży on jest (i czy mam go jak sensownie spakować). UWAGA! Nie wysyłam "paczek z zadeklarowaną zawartością" (ubezpieczonych) ze względu na ekstremalnie utrudnioną procedurę oraz chore wymogi PP (paczka w szarym papierze, obwiązana sznurkiem? woot?!).

-Przesyłka kurierska-wchodzicie na kurjerzy.pl i tam macie kalkulator wysyłki (trzeba znać przybliżone wymiary i wagę). Do 500PLN ubezpieczenie jest gratis, powyżej tego jakieś groszowe kwestie (jak ktoś zna tańszą stronkę na zamawiania kuriera to niech da cynk).

-Odbiór osobisty w Warszawie (okolice CH Sadyba Best Mall albo kampusu centralnego UW).

 

Zamówienia zbieram do piątku do godziny 20:00!

 

W związku z tym, że niebezpiecznie zbliżamy się do górnej granicy płatności Paypalem to od tej chwili nie przyjmuję do zamówienia żadnych długich replik albo podobnego cenowo szpeju :(.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Panie i Panowie, dokonałem wszystkich skomplikowanych obliczeń i rozesłałem wam wyceny na PW. Są one na ten moment wiążące, natomiast jeśli ktoś się wykruszy to mogą się one zmienić na plus i na minus. Będę was informował w miarę na bieżąco o zmianach w wycenach, aczkolwiek będą one miały charakter raczej kosmetyczny. Wszystkie ceny mają wliczony rabat od ehobby (mały, ale zawsze coś), fracht UPSem do kraju oraz cło i podatek (swoją drogą kwoty czasem są bandyckie). NIE ZAWIERAJĄ ZA TO KOSZTÓW PRZESYŁKI NA TERENIE KRAJU, gdyż te są na razie trudne do ustalenia (przyjdą graty, będę kminił jak to spakować i wysłać wam jak najtaniej).

Na odpowiedź czekam do niedzieli, do godziny 20:00. Wtedy podam ostateczną wycenę oraz dane do przelewu jaki musicie wykonać. Liczę tutaj bardzo na to, że się sprężycie i do wtorku/środy będziemy mieli komplet. Jeśli ktoś ma dolary na swoim koncie paypal i woli taki sposób to może mi je przesłać na paypala (zamiast złotówek na konto). Pamiętajcie tylko o opłacie manipulacyjnej Paypala (4%), chyba że wyślecie mi to jako zwrot długów od rodziny (bodaj taki przelew na paypalu jest bezpłatny). W razie czego służę także wycenę w USD (aktualnie 1USD=3,19PLN na Paypalu i według takiej stawki liczyłem). W razie jakichś niedopłat/nadpłat będę odpowiednio-doliczał do kosztów wysyłki/wkładał kasę do koperty.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Niestety, z przyczyn wyższych, a zależnych ode mnie tylko pośrednio (kosztowna awaria auta) jestem zmuszony przełożyć zamówienie na "święty nigdy", czyli w praktyce je anulować. Przepraszam za zamieszanie oraz rozbudzone nadzieje.

Pozdrawiam

Nath

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...