Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCDTV Review Division


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Btw. nawiązując do innych recenzji, muzyka w tle (mam wrażenie jako by, to ona była główną częścią audio filmiku) jest zbyt głośna i często nie da się zrozumieć o czym mowa, a przyznam, że mnie osobiście to irytuje pomijając to, że robicie recenzje po angielsku, zamiast dawać po prostu angielskie napisy.

Link to post
Share on other sites

W przeciągu najbliższych kilku tygodni pojawią się:

- recenzja M240B (eng)

- recenzja Beryla ( pl/eng)

 

Oraz kilka innych, które nie zostały jeszcze nagrane.

 

Pozdrawiam

 

 

Z muzyką jest ten problem, iż nie jesteśmy jej autorami. Dlatego też, w nowszych produkcjach nie wykorzystujemy popularnych szlagierów, a produkcje naszych znajomych.

Używanie znanych piosenek kończyło się blokowaniem recenzji w niektórych państwach.

Edited by Dudek Javny
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Swietnie ze ktos robi cos takiego w kraju. Brawo. A teraz lyzka dziegdziu. Jako ze sam mowie dosc dobrze w jezyku "herbacianym" to blagam zainwestujcie w kilka lekcji bo to co reprezentujecie to szkoda komentowac. Pan bez wlosow: akcent! Mowi jak "pakistan" w anglii. Pan z wlosami: maly zasob slow, czesto szuka wlasciwego co powoduje dosc dlugie przystanki. Po wyeliminowaniu tych kwestii bedzie miodnie, czego wam zycze!

Link to post
Share on other sites

Przepraszam bardzo za brak polskiej czcionki ale takowej moj tablet nie posiada. Nie krytykuje filmow jako takich. Sa swietne. Tylko bardzo razi mnie ten jezyk "herbaciany" w wykonaniu tych panow. Mieszkam na stale w anglii i bardzo mnie to razi. przepraszam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kupcie w końcu mikrofon, taki podczepiany do portu, bezprzewodowy. I wepnijcie go prowadzącemu w klapę. Bo jak mam zwiększoną głośność aby usłyszeć prowadzącego i nagle zaczyna strzelać aeg to mam ochotę znaleźć autora i huknąć mu porządnie przy uchu czymś głośnym. Tak samo mówienie do ładownicy wcale nie poprawia odbioru, szczególnie jak w tle słychać las i jakieś dudnienie. Nagrywacie w plenerze gadającego faceta to niech będzie go chociaż porządnie słychać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...