Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hobbyking.com


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodatkowo kontaktować się nie musiałem.

Przesyłki dochodzą w standardowym czasie - 10-14 dni.

Musisz uważać, bo można zapłacić na koszyk zawierający produkty których nie ma na stocku w chwili realizacji zamówienia.

Wtedy paczka czeka aż dojdą na magazyn brakujące rzeczy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W sumie w ciągu 2 lat 5 zamówień: wszystkie na czas - pomaga możliwość śledzenia przesyłki i tak jak pisali koledzy wyżej: dostawa to kilkanaście dni, max. dwadzieścia kilka (nie zamawiałem niczego czego nie było na stock-u więc nie wiem co się dzieje w takim przypadku). Uwaga: 2 razy były braki w paczce (raz bateria: podstawa zamówienia :), raz konektory) ale bez gadania dosłali na własny koszt. Koszty przesyłki: do przyjęcia (jak na fakt, że z Azji, to nawet niskie). Dodatkowo fajna funkcja, która pokazuje ile możesz "dopakować" w ramach tej samej opłaty (można np. obdzwonić kumpli i powiedzieć: "mam 200 g. "luzu" - co Wam domówić" :)) No i ceny są baaardzo przystępne, oraz szeeeeeroki wybór (mają prawie wszystko co się może przydać w elektryce w ASG). Jedyna wada (jak dla mnie): czasami jak czegoś nie ma, to czeka się miesiącami na dostawę (mały plusik: jest powiadomienie mailowe).

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

A teraz słów kilka ode mnie. Odradzam SpeedPost (poczta Singapurska) - niby pro, uber, elo a na 2 paczki - dwie zaginęły (realizowałem na początku listopada 2012r. obie). Proponował bym jak już paczkę lotnicza - idzie przez Zurich.

Kontakt przez live center 24h - gorzej niż do d*py - nieogarnięci ci ludzie strasznie. Paczka via Zurich idzie standardowo ok 2 do max 3 tygodni.

Po już ładnych kilku zamówieniach poza kontaktem w przypadku 2 w/w paczek i Speedpost'em nie mam nic do zarzucenia.

Link to post
Share on other sites

Dwa zamówienia w ostatnim czasie, trzecie w drodze, Sklep spisuje się świetnie. Zero problemów. Dość długi czas oczekiwania na paczkę (do 20 dni) ale idzie przeboleć.

 

Pytanie ode mnie, czy jest jakaś uniwersalna strona z której można śledzić te najtańsze przesyłki? Śledziłem dwie na swiss post a trzeciej nima :(

 

EDIT chyba sam sobie odpowiedziałem więc przyda się innym. Zależnie pewnie od tego z jakiego magazyny idzie paczka mozna poznać to po końcówce zamówienia, np końcówka SG to http://www.singpost.com końcówka Ch szło na Swiss Post International.

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

30 grudnia składałem zamówienie (li-po, wtyczki i pare innych drobiazgów). Paczka dzisiaj doszła, wszystko dobrze, nic nie uszkodzone. Coś nie tak ze śledzeniem paczki, może to brak przepływu informacji przez Poczte Polską, ponieważ w tej chwili ostatnią informacją jest wysłanie paczki 2.01.2013. Jeżeli chodzi o sam sklep to polecam.

PS. Jakimś cudem paczka przeszła bez cła i bez VATu :)

Link to post
Share on other sites

No to 25 stycznia szczęśliwa kumulacja. Odnalazły się te dwie zagubione paczki z listopada :D Nigdy nie zaistniały w rejestrze trackingu Poczty Polskiej :P Przy okazji pół godziny później miałem kolejną paczkę w standardowym czasie oczekiwania. Asortyment na +, czas oczekiwania na Air Parcel'a też na +. SpeedPost Singapur - kiepa, kontakt z klientem ze strony sklepu - kiepa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

W ciagu 2 lat 6 zamówień. Wszystko do RC w tym LiPo. Jakość/czas dostaw, oraz obsługa customer's service to loteria. Czasami mam wrażenie, ze po drugiej stronie siedzi robot albo autystyk :-o Najkrócej paczka (standard) szła 3 tyg. najdłużej to obecnie czekam już 3 miesiące :-o Nie liczcie, że w tej machinie biurokratycznej ktoś sie Wami sensownie zajmie jeśli coś pójdzie NieTak. Generalnie super ceny, niezła jakość i ryzyko niewiadomego czasu dostawy. Aha i nie ma możliwości customizacji, wszystko z katalogu.

Link to post
Share on other sites

Coś ostatnio jest problem, od kiedy zaczęli wysyłać pocztą malezyjską - bateria od miesiąca jest gdzieś między Kuala Lumpur, a Pruszczem. I to nie tylko u mnie, wiele osób się skarży na forum modelarskim.

 

 

Na efajkowym to samo. Wprowadzili ban na li-ion/li -po. Na dzień dzisiejszy żaden przewoźnik drogą lotniczą nie transportuje ich. Pozostaje surface mail.

Znając życie przesyłka wróci do nadawcy, a ty dostaniesz zwrot kasy.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Ja zamawiałem u nich baterię do glocka cymy jakieś pół roku temu i do dnia dzisiejszego ani widu ani słychu. Kontaktowałem się z nimi 2 razy i 2 razy mówili mi, że to sprawdzą. Ale to chyba olali. W trackingu jest, że sobie paczka gdzieś krąży. Dobrze, że chociaż pieniądze niewielkie zapłaciłem. Ale więcej od nich nic nie zamówię.

Link to post
Share on other sites

Na efajkowym to samo. Wprowadzili ban na li-ion/li -po. Na dzień dzisiejszy żaden przewoźnik drogą lotniczą nie transportuje ich. Pozostaje surface mail.

Znając życie przesyłka wróci do nadawcy, a ty dostaniesz zwrot kasy.

Co ciekawe, mieli dwie opcje wysyłki, airmaila lipo i nolipo. Paczka wedle trackingu niby wyszła z Malezji (w trackingu polskim list także figuruje jako wysłany z Kuala Lumpur).

11-Jul-2014 1535 Item sent to PRUSZCZ WER MPC PMIH (KLIA)

08-Jul-2014 2335 Item forwarded to carrier/agent MPC PMIH (KLIA)

23-Jun-2014 1738 Item posted over the counter MPC PMIH (KLIA)

13-Jun-2014 1140 Dispatch Pre-Alert 13/06/2014 In Transit

 

Widziałem post, że gość zamówił w maju, paczka wyszła z Malezji 26.05, a tydzień temu dostał przesyłkę, więc zobaczymy.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Co ciekawe, mieli dwie opcje wysyłki, airmaila lipo i nolipo. Paczka wedle trackingu niby wyszła z Malezji (w trackingu polskim list także figuruje jako wysłany z Kuala Lumpur).

11-Jul-2014 1535 Item sent to PRUSZCZ WER MPC PMIH (KLIA)

08-Jul-2014 2335 Item forwarded to carrier/agent MPC PMIH (KLIA)

23-Jun-2014 1738 Item posted over the counter MPC PMIH (KLIA)

13-Jun-2014 1140 Dispatch Pre-Alert 13/06/2014 In Transit

 

Widziałem post, że gość zamówił w maju, paczka wyszła z Malezji 26.05, a tydzień temu dostał przesyłkę, więc zobaczymy.

 

Wczoraj czytałem przeprosiny pewnego sklepu, który wysyłał przez Malezję. Wszystkie przesyłki które miały iść jako airmail, zostały nadane drogą lądową. Stąd czas dostawy 45-60 dni.

 

As many of you are aware of, Malaysia post changed some of FastTech's shipped packages from registered airmail to registered surface mail, without notifying us in advance and requesting for our (and customer's) consent.

 

We apologize for this unfortunate decision that Malaysia Post did. FastTech is both upset by the single sided change and disappointed in the way our shipping partners have followed up on the matter.

As a way to apologize to our customers, affected customers* will receive a credit that is equivalent to 20% of their order amount, with a maximum limit of $50.00 credit per order.

 

As Malaysia Post's tracking site in most cases do not display a package's surface vs airmail status, Malaysia Post is currently working on a list of affected FastTech packages and they have provided us a list of one part which there is no your orders' record.

Meanwhile, we encourage you to contact Malaysia Post (contact information below) to confirm if your package is shipped via surface mail. Once they confirmed , please kindly let us know.

 

Źródło: http://www.e-papierosy-forum.pl/fasttech-com-ogolna-dyskusja-realizacja-zamowien-t54736-3920.html

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...